Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-06, 16:41   

nie lubie tipsow. Lubie długie paznokcie, ale naturalne!!
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-06, 19:40   

Dzisiaj kosmetyczka namówiła mnie na czarny lakier, a to ciekawe :mrgreen:
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-08, 12:48   

czarne/ciemne lakiery bywaja wrecz piekne. osobiscie zakochalam sie w lakierze Chanel Le Vernies 427 Diabolic <3 jest piekny.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

AguÅ›  

User



Do³±czy³a: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 20:01   

tipsy, to dla mnie porażka:(
ale french czy jak to siÄ™ tam pisze, albo jakiÅ› jasny lakier jest spoko ^^
 

Dianne  

Stały User



Do³±czy³a: 20 Lip 2009

Sk±d: z domku

   

Wys³any: 2009-11-14, 20:06   

Osobiście nie znoszę nosić długich paznokci - u kogoś mi pasują ale mi samej przeszkadzają. Jeżeli chodzi o lakiery to zdecydowanie czarny z np. zielonym (nie kojarzyć z emo ;p) ale na co dzień muszę zostać jednak przy bezbarwnej odżywce.
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-14, 20:44   

Jestem maniaczką paznokci, zawsze muszę mieć pomalowane :serce: Jakiś czas miałam żel, bo strasznie mi się łamały i rozdwajały, i muszę stwierdzić, że strasznie fajna sprawa.

A lakiery to najróżniejsze, byle nie czarny, no coś okropnego, strasznie mi się to nie podoba. Jeśli już to czarny na długich paznokciach jeszcze ścierpię, ale na krótkich nie ma mowy.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-14, 20:49   

Tipsy, gdy wyglądają naturalnie i bez badziewnych diamencików są bardzo ładne, nieraz ładniejsze od naturalnych. A wielkie, sztuczne szpony są obleśne.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2009-11-14, 23:21   

O nie, tylko nie tipsy. Odrażają mnie cholernie, tak jak plastikowe "dodzie-lodzie" czy pseudo dodzie-lodzie! :->
kocham naturalne, dłuższe, zadbane i na krwistoczerwony pomalowane paznokcie. :) całe 365 dni bym mogła je nosic.
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

megi

User


Do³±czy³: 20 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-20, 19:28   

Tipsy są świetne:) Sama nosze i moglabym je nosic przez cały czas:)
Moze Ty masz ładne , długie zadbane paznokcie, ale kto ich nie ma, np tak jak ja to wydaje mi sie ze tipsy to dobry sposob na ładne rączki:)
 

zaćmieniex3  

Stały User



Do³±czy³a: 02 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-09, 22:53   

Tipsy są paskudne. Racja kojarzą się z plastikami ;] Ja kiedyś obgryzałam paznokcie obecnie tego nie robię wyleczyłam się z "nałogu" kiedy dostałam ochrzan od mojej ortodontki. Później założyli mi aparat więc...
Obecnie moje paznokcie są.. nie za długie ale też krótkie nie są. Lubie je malować na różne kolory nawet te jaskrawe ale nie robię sobie nigdy wzorków. Co do 14letnich dziewczynek w tipsach to...hm. uważam że to jest chore.Przesada. Po za tym dziewczyny od tipsów niszczą się wasze naturalne paznokcie!! Płytka robi się brzydka. zaczynają się łamać i niszczyć. zacznijcie dbać lepiej o swoje paznokcie.
_________________
Jestem tego pewny
W głębi duszy o tym wiem
¯e gdzieś na szczycie góry
Wszyscy razem spotkamy siÄ™
Mimo świata który
Kocha i rani nas dzień w dzień
Gdzieś na szczycie góry
Wszyscy razem spotkamy siÄ™."
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-01-10, 01:08   

Nie przepadam za tipsami. Pierwszy raz w życiu miałam je na studniówce i więcej nie chce.

Kiedyś miałam piękne, długie paznokcie, teraz jak tylko są trochę dłuższe, zaraz mi się któryś łamie i wszystkie trzeba piłować ;[
 

kati  

User



Do³±czy³a: 10 Sty 2010

Sk±d: co? jak ?

   

Wys³any: 2010-01-10, 17:56   

ja kiedys jak byłam młodsza to sobie tipsy zrobiłam i teraz zdaje sobie sprawe ze glupio to wyglądało ;p... Mialam przez jakis czas zelowe przedluzeniaa a pozniej juz na moich paznokciach bez przedluzen po to zeby chociaz troche sie odzywczaic od gryzienia i pomoglo ;D. chociaz czasem jeszcze mam ochote zaczepic xd... teraz mam moje ladne zawsze jakos pomalowane heh teraz mam takim zajebistym fioletem z inglota ;D A francuski manicure robie odręcznie bo z paskami mi gorzej wychodzi ;p i tez do mnie zawsze przychodza zebym zrobila hehe :D

A co do tych 13 latek z tipsami no to tak jak mowilam sama nosilam (raz chyba sobie zalozylam takie..ale przypilowane do krotszych...xd eh te eksperymenty..) i uwazam ze to byl glupi pomysl hahah xd. Nie wiem o czym wtedy musialam myslec,no ale najmÄ…drzejsze to nie bylo. Podobalo mi sie wtedy miec takie ladne zadbane dlugie paznokcie a swoje obgryzalam wiec bylo to najszybsze rozwiazanie .;d
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-11, 19:47   

Uwielbiam paznokcie ozdabiać, znam taki super sposób gdzie naprawdę na paznokciach można robić cuda.
Robiłam tak, ale teraz nie robię, paznokcie ścięłam, bo kurcze nie pasowały mi już długie :evil:
_________________
Kiss my ass:*
 

gabriela  

User

Dzieee


Do³±czy³a: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-15, 16:41   

Uwielbiam malować paznokcie, nawet do szkoły malowałam!! :-D
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-15, 16:51   

Ja też bardzo lubię zdobić paznokcie.
Aktualnie robię przeróżne wzorki kwiatuszki, serduszka nawet. Na sztucznych paznokciach, bo trochę szkoda mi moich naturalnych.
Od paru tygodni dopiero się tym zajęłam :]
A maluje od zawsze. Tipsów też nie noszę, a te tipsy na których robię wzory, przyklejam na patyczki. :-P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com