Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

panterka  

User


ImiÄ™: wiolka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Cze 2009

Sk±d: lublin

   

Wys³any: 2009-06-07, 22:38   wszystko o paznokciach tych sztucznych i naturalnych ;)

Witam wszystkich.
Uwielbiam zdobić paznokcie i uwielbiam o nich rozmawiać.
Zachęcam wszystkich do uczestniczenia w tym forum: będę odpowiadać na wasze pytania i srać się wam doradzić do do wzorków ;) .
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-08, 13:46   

Więc ja mam pytanie.
Czy nie uważasz, że tipsy czy jakieś badziewiane wzorki nie wyglądają ździrowato u czternastolatki? ;p
 

panterka  

User


ImiÄ™: wiolka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Cze 2009

Sk±d: lublin

   

Wys³any: 2009-06-08, 16:59   

wiesz...
ja nie nawidze gdy osoba w moim wieku ma tipsy , według mnie są to plastiki, ale jakiś ładny frenczyk czy spokojny wzorek wygląda ślicznie.
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-08, 18:18   

Ach, no dobra. Zwracam honor.
Bo tak sięskłąda, że jutro mam bal szóstoklasitów, większość moich koleżanek ma jeszcze 12 lat, a wszystkie już sobie na jutro tipsy porobiły. Najlepsze jest to, że to wcale nie są jakieś wielkie damulki. Jedna to cicha myszka, chyba nawet nie zda, druga kOcHa DoDziÊ, nosi się w jakichś tandetnych ciuchach z targu, mnóstwo ćwieków i cekinów, wulgarna, dwójowa uczennica no padłabyś(to ona zapoczątkowała tą modę na kupowanie sobie tipsów >.<). Trzecia to typowa chłopczyca, brud za paznokciami, męski chód, oceny też kiepskie. Czwarta - strasznie stara sięzrobić z siebie dorosłą, non stop chwali się nowymi 'chłopakami', a jednocześnie jest strasznie dziecinna i wcale się z tym nie kryje <; oceny - tróje i czówrki. I piąta, łązi z chłopakami, strasznie dziwna, sądzę że szybko będzie mieć dzieci ;>.
No to Ci tak streściłam. Może to niewiele wniesie do tematu, ale krew mnie zalewa, jak one takie odwalone do szkoły przyłazą. A najśmieszniejsze jest to, że one póki co nie robiły sobie na obu rękach tych tipsów... O_x tylko takie kombinacje: tylko na jednej dłoni, tylko na obu kciukach, tylko na małych palcach... no co jedna laska to inny układ tipsów. :mrgreen: niezłe też są jazdy jak im na lekcji odpadają ;D
 

NikeZWA  

Stały User

Realistka...



Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

Sk±d: z ³ó¿ka ^^

   

Wys³any: 2009-06-08, 20:30   

Yasminne napisa³/a:

to ona zapoczątkowała tą modę na kupowanie sobie tipsów >.<)

hehe ma 12lat więc kupuje ... ehh jezeli chce sie miec takie tipsy, które wygladaja wmiare naturalnie to lepiej isc do kosmetyczki ... ale to chyab jeszcze troche hm.... i tak troche za mloda ...
_________________
W życiu każdej kobiety przychodzi czas,
że chce pobiec do taty siedzącego w ogromnym fotelu
i powiedzieć, że ten mężczyzna zrobił jej 'ała' na sercu
A on podmucha, pocałuje i powie, że znajdzie gówniarza...
 

panterka  

User


ImiÄ™: wiolka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Cze 2009

Sk±d: lublin

   

Wys³any: 2009-06-08, 22:38   

ja wogule nie polecam noszenia tipsów bo jak już wspominałam nie nawidze ich, ale w tym wieku to wolałabym zaczekać z kosmetyczką, ponieważ żel i akryl strasznie zniekształca płytkę paznokcia naturalnego.
Moim marzeniem jest zostać kosmetyczką i ostatnio robiłam paznokcie 10-latce na czarno...
 

Agregatgrzewczy  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Kwi 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-06-09, 00:52   

panterka napisa³/a:

ponieważ żel i akryl strasznie zniekształca płytkę paznokcia naturalnego.


:padam:
Nie pisz takich głupot, proszę cię. DOBRZE zrobione żele lub akryle nie mają złego wpływu na paznokcie. Co innego jak się idzie to jakiejś głupiej cizi bez kursu, która za paznokcie bierze 30 zł- wtedy wychodzi się z przepiłowaną płytką, krwawiącymi skórkami i łopatami.
 

TakaDziewczyna  

User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-20, 20:18   

Nie pisz takich głupot, proszę cię. DOBRZE zrobione żele lub akryle nie mają złego wpływu na paznokcie. Co innego jak się idzie to jakiejś głupiej cizi bez kursu, która za paznokcie bierze 30 zł- wtedy wychodzi się z przepiłowaną płytką, krwawiącymi skórkami i łopatami.

Zgadzam siÄ™ z TobÄ… w 100% :]
Dziewczynko,nierób sobie tipsów..Zniszczą ci płytke,poodklejają sie..Naprawde nie warto! :)
Wgle wogóle Ci to nie bedzie pasowac.Jeżeli chcesz mieć ładne paznokcie,to pomaluj sobie czerwonym lakierem i paznokcie sie świetnie prezentują.! :))
Będzieszmiała wiele ładniejsze czerwone-swoje niż twoje 'głupiutkie' koleżanki ;)

Pozdrawiam :*
_________________
__________________________________________

`.Together,We can do more.! ; **

<3 .
 

igusiaczek  

User



ImiÄ™: Iga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-20, 21:11   

ej !
mam 16 lat i nosiłam niedawno przez jakiś czas żel na formie.
¯el ani akryl nie niszczą paznokci.
jeżeli kosmetyczka zrobi wszystko jak trzeba i jest dość normalna.
_________________
Każdy dzień przeżywaj tak.
jakby się miał skończyć świat.
Może czas wreszcie być sobą
i zacząć na nowo.
Mogę ja i możesz ty,
robić tak by lepszym być
ponad strach wzbić jak anioł
tak samo dosięgać łąk.
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-20, 21:13   

igusiaczek napisa³/a:

mam 16 lat i nosiłam niedawno przez jakiś czas żel na formie.
¯el ani akryl nie niszczą paznokci.


no skoro dopiero niedawno je miałaś po raz pierwszy, to trudno, żebyś wiedziała z autopsji czy niszczą, czy nie. x]
 

carolina  

Stały User

przemytniczka emocji



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-22, 21:05   

Pełno jest tego na necie ale jakoś mi nie wychodzi, więc może wy mi to opiszecie xd
Jak zrobić samemu manicure francuski? :)
_________________
We dwoje sami, mamy ten czas
Dla jednych tylko tyle, dla nas aż tyle.
 

TakaDziewczyna  

User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-25, 11:19   

Odp:carolina

Ja manicure francuski robie tak:

Zakup:paski do manicure-ok 1,2 zł
oraz niezbędny zestaw lakierów do francuskiego manicure.

Oczyszczasz paznokcie z pozostałości lakieru zmywaczem, naklejasz paski (na wszystki paznokcie)na początek paznokcia tak,abyś koncówki mogła pomalowac białym lakierem.
Po wyschnięciu białego lakieru,zrywasz paski 'ostrożnie'!
Potem na całej powierzchni paznokcia malujesz drugim kolorem z zestawu (najczęściej są to odcienie jasnego różu lub beżu).

Gotowe. :-P
Ja bardzo często sobie robie manicure i wszyscy mówią że bardzo ładnie się prezentuje..więc POLECAM ;)
_________________
__________________________________________

`.Together,We can do more.! ; **

<3 .
 

Agregatgrzewczy  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Kwi 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-06-25, 17:21   

Ja robię od ręki te białe paski. Wychodzi o wiele lepiej niż z naklejanymi. Zawsze pod nie mi się wleje trochę lakieru, albo oderwie się z fragmentem pomalowanym, albo zostaje klej.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-25, 22:19   

TakaDziewczyna napisa³/a:

Gotowe.
Ja bardzo często sobie robie manicure i wszyscy mówią że bardzo ładnie się prezentuje..więc POLECAM


ja robię tak, że koleżanki po wizycie u kosmetyczki mają ochore zdrapać lakier ze swoich paznokci i przyjść do mnie żebym im zrobiła;p.
Nie powiem, calkiem dobrze mi to wychodzi, mam już wprawę do takich rzeczy choć paznokcie malowałam tylko sobie.

Maluje tak jak Agregatgrzewczy, paseczki są zazwyczaj du.pne. Dużo lepiej maluje się od ręki.
 

karolina12213

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-06, 14:47   

ja ogólnie nie lubię tipsów,mam swoje naturalne :evil:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com