Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-10-03, 19:11   

Co do TVN, to oni sami niedawno puszczali w ramach "Ewa Ewart poleca" jeden z filmów o teoriach spiskowych z WTC :)

Panowie z prof. przed nazwiskiem też są zmanipulowani mediami? :niepewny:
 

Barbara77  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 02 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-10-04, 00:51   

Trudno na 100 procent powiedziec ale jest 17 powaznych argumentow za tym (latwo znalezc w sieci, zwlaszcza po ang.) ze wieze nie zawalily sie od uderzenia samolotow i ze autorem zamachu byla CIA.
(Widzialam wczoraj dokument o tym, jak planowali zabojstwo senatora Kennedy'ego, nie mowiac juz o Fidelu, coz to dla nich zabic. Kasa sie liczy i interes polityczny).

A nie wiecie (bo nie sledzilam tego tak, za mloda bylam) czy jakas organizacja islamistyczna przyznala sie do zamachu?
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-10-04, 09:34   

Cytat:

Trudno na 100 procent powiedziec ale jest 17 powaznych argumentow za tym (latwo znalezc w sieci, zwlaszcza po ang.) ze wieze nie zawalily sie od uderzenia samolotow i ze autorem zamachu byla CIA.


17 wymysłów chyba, które zostały obalone.

Cytat:

nie mowiac juz o Fidelu, coz to dla nich zabic.


Z mojej wiedzy wynika, że Fidel żyje;]
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-10-08, 11:40   

Cytat:

Zrobie wyjatek: napisze jeden post, ktory nic nie wnosi, ani nie zawiera pytania:


Akurat w twoim przypadku jest to większość postów.

Cytat:

Uesugi: Bo ja plose panią zafse muse mieć ostanie zdanie i chocias nic nie mam do powiedzenia to musę cosik napisać zeby sie pokazać. I lubie tes baldzo cepiać sie słowek i skrotow mysliowych bo argumentow mi brak.


Jeszcze coś masz do powiedzenia? Nie? Dziękujemy za wkład w rozwój tematu. Jak ogarniesz podstawy historii powszechnej zapraszamy ponownie.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-08, 13:01   

Uesugi, to Ty cały czas wierzysz, że to Al- Kaida i Bin Laden zaatakowali WTC działając bez pomocy z zewnątrz?
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-10-08, 13:44   

Cytat:

Uesugi, to Ty cały czas wierzysz, że to Al- Kaida i Bin Laden zaatakowali WTC działając bez pomocy z zewnątrz?


Pewnie Allah im pomógł, przynajmniej oni tak pewnie podejrzewają.
A kto miał im pomóc?
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-08, 16:35   

http://news.money.pl/arty...1,0,680945.html
A co do finansowania zamachów to nie mam teraz czasu ale potem z przyjemnością podeślę Ci parę rzeczy.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-10-08, 18:25   

To mnie dopiero rozwaliło;d Zgniotłeś konkurencję tym "argumentem".
Masz tutaj dobry tekst:
http://kacik.salon24.pl/1...eorii-spiskowej
Gdyby Kim Dzong Il powiedział że to Amerykanie wysadzili te budynki tez byś uwierzył?
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-08, 20:45   

Dobra, wierz w sobie w co chcesz. Na temat wypowiadali się szanowani profesorowie, czy nawet ten Ahmadineżad, ale ty wiesz lepiej.
Też oczywiście wierzysz, że Smoleńsk to tylko przypadek., zwykła katastrofa? Dzisiaj czytałem wypowiedź Fotygi, że w każdym normalnym państwie zamach byłby pierwsza możliwością i trzeba ją było wykluczyć. Rozumiem, że ufasz Rosji, której agenci kiedyś dorwali Litwinienkę i go zamordowali? Spoko, żyj w złudnym przekonaniu, ale tak naprawdę wszyscy jesteśmy manipulowani. Jesteśmy sterowani przez system.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-10-08, 22:15   

pablopavo napisa³/a:

Na temat wypowiadali siÄ™ szanowani profesorowie



I wykazali, że żadnych łubudubu bombów nie było :-D

pablopavo napisa³/a:

Jesteśmy sterowani przez system.



Ale ty nie! Chwała Ci za to.
_________________
#truestory
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-08, 22:21   

Krit napisa³/a:



I wykazali, że żadnych łubudubu bombów nie było :-D


Co normalne, jedni profesorowie twierdzą tak, drudzy inaczej. Twoja sprawa komu chcesz wierzyć.

Krit napisa³/a:


Ale ty nie! Chwała Ci za to.


Pjona
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-10-09, 11:32   

pablopavo napisa³/a:

Dzisiaj czytałem wypowiedź Fotygi, że w każdym normalnym państwie zamach byłby pierwsza możliwością i trzeba ją było wykluczyć.

Big Fat LOL.

Cytat:

Co normalne, jedni profesorowie twierdzą tak, drudzy inaczej. Twoja sprawa komu chcesz wierzyć.

No zaraz, jeszcze przed chwilą utrzymywałeś, że wierzyć można tylko jednym.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-10-09, 15:19   

pablopavo napisa³/a:

Też oczywiście wierzysz, że Smoleńsk to tylko przypadek., zwykła katastrofa? Dzisiaj czytałem wypowiedź Fotygi, że w każdym normalnym państwie zamach byłby pierwsza możliwością i trzeba ją było wykluczyć



Słodki Jezu. Oczywiście, że to pierwsza wersja każdej prokuratury. Nie potrzeba nam Macierewicza i Fotygi, tytanów dyplomacji, czyli nauki o tym jak zamordować ściskając dłoń.

A co do Rosji, to fakt. Zapewne zabili Litwinienkę, mordują swoich obywateli. Ale pytanie. Co im teraz zrobisz? Krucjatę zwołasz na trzeci Rzym? :-)

Polecam Markiza de Cusitne :)
 

terrorysta  

Stały User



Imię: czy to ważne?

Do³±czy³: 25 Gru 2008

Sk±d: ja jestem???

   

Wys³any: 2010-10-19, 00:52   

pablopavo napisa³/a:

Też oczywiście wierzysz, że Smoleńsk to tylko przypadek., zwykła katastrofa? Dzisiaj czytałem wypowiedź Fotygi, że w każdym normalnym państwie zamach byłby pierwsza możliwością i trzeba ją było wykluczyć.


up
Dokładnie wykluczyć, nic wiecej, bo cała ta katastrofa to był przypadek, szkoda tylko, ze politycy nasi sa na tyle krótkowzroczni.

pablopavo napisa³/a:

Spoko, żyj w złudnym przekonaniu, ale tak naprawdę wszyscy jesteśmy manipulowani. Jesteśmy sterowani przez system.


Jednak życie w takim Matrixie jest co najmniej bezpieczne ;)
_________________
Grzeczność to jedynie brak odruchów złego wychowania
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-11-19, 21:19   

terrorysta napisa³/a:

pablopavo napisa³/a:

Też oczywiście wierzysz, że Smoleńsk to tylko przypadek., zwykła katastrofa? Dzisiaj czytałem wypowiedź Fotygi, że w każdym normalnym państwie zamach byłby pierwsza możliwością i trzeba ją było wykluczyć.


up
Dokładnie wykluczyć, nic wiecej, bo cała ta katastrofa to był przypadek, szkoda tylko, ze politycy nasi sa na tyle krótkowzroczni.



A skąd to wiesz, skoro nie masz danych na ten temat, a jedynie INFORMACJE, które podały media? ;-)

terrorysta napisa³/a:

pablopavo napisa³/a:

Spoko, żyj w złudnym przekonaniu, ale tak naprawdę wszyscy jesteśmy manipulowani. Jesteśmy sterowani przez system.


Jednak życie w takim Matrixie jest co najmniej bezpieczne ;)



Jesteś pewien, że każdy czuje się w dzisiejszym świecie bezpiecznie???
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com