Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Na kogo zagłosujecie?

  • Platforma Obywatelska 22% [ 9 ]
  • Prawo i Sprawiedliwość 15% [ 6 ]
  • Sojusz Lewicy Demokratycznej 25% [ 10 ]
  • Polskie Stronnictwo Ludowe 0% [ 0 ]
  • Liga Polskich Rodzin 2% [ 1 ]
  • Unia Polityki Realnej 10% [ 4 ]
  • Socjaldemokracja Polska 2% [ 1 ]
  • Inna 5% [ 2 ]
  • W wyborach samorzÄ…dowych nieistotna jest przynależnoÅ›c partyjna 17% [ 7 ]

G³osowañ: 40

Wszystkich G³osów: 40

Autor

Wiadomo¶æ

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-13, 21:00   

Rorschach napisa³/a:

LongIsland napisa³/a:

ze mam inne zdanie niż Ty w tym temacie.

Inne zdanie na temat tego, jaka ordynacja wyborcza obowiÄ…zuje w Polsce? :/



Nie, nie mam zamiaru sie sprzeczać z faktami. Nie jestem głupia.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-12-13, 22:07   

Cytat:

Nie, nie mam zamiaru sie sprzeczać z faktami. Nie jestem głupia.




LongIsland napisa³/a:

Nic mi nie udowodniles.


LongIsland napisa³/a:

Nie mam czego przyjmowac i nie mów mi co mam robić.


A jednak;]
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-13, 22:48   

Naucz sie odpowiadać na całe zdania albo najlepiej całe myśli... Wyrywanie zdań z kontekstu, aby "UDOWODNIÆ", że Twój przeciwnik jest głupi, to zagrywka naprawde szczeniacka ;-) Uwierz mi, że nie osiągniesz nic tą metodą, a jedynie pokażesz wszystkim jaki jesteś arogancki.
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-12-13, 22:54   

Uesugi, ty argonacki dziadu! :mrgreen:
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-12-13, 23:19   

Arogancki?;o Przecież udowodniłem jaka naprawdę jesteś. Przypomnijmy kolejność wydarzeń: pytałem się czy w świetle przedstawionych faktów, to jest tekstu ustawy oraz tego że w Polsce zdarzają się przypadki losowań, nadal twierdzisz że jeden głos się nie liczy. Podtrzymałaś swoją "tezę" MIMO TO. Pisząc "niczego mi nie udowodniłeś" i "nie mam czego przyjmować [ na klatę]". Czyż nie jest tak? Zaprzeczysz temu? Potem twierdzisz, że nie zamierzasz się sprzeczać z faktami, a ja udowodniłem że to robisz. Odpowiedziałaś sobie sama jaka jesteś.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-14, 21:34   

Uesugi napisa³/a:

Arogancki?;o Przecież udowodniłem jaka naprawdę jesteś. Przypomnijmy kolejność wydarzeń: pytałem się czy w świetle przedstawionych faktów, to jest tekstu ustawy oraz tego że w Polsce zdarzają się przypadki losowań, nadal twierdzisz że jeden głos się nie liczy. Podtrzymałaś swoją "tezę" MIMO TO. Pisząc "niczego mi nie udowodniłeś" i "nie mam czego przyjmować [ na klatę]". Czyż nie jest tak? Zaprzeczysz temu? Potem twierdzisz, że nie zamierzasz się sprzeczać z faktami, a ja udowodniłem że to robisz. Odpowiedziałaś sobie sama jaka jesteś.



Powyrywałes z kontekstu jakieś fragmenty postów, żeby udowodnić, że masz rację, podczas gdy co innego miałam na myśli, ale Ciebie to w ogóle nie interesuje ;-) To, że mamy inne zdanie, to już dawno wiadomo, ale czy masz w związku z tym zamiar poznać moje zdanie i spróbować zrozumieć moje podejście, czy próbować mi coś za wszelką cenę udowodnić, za każdym razem kiedy to co mówię, nie będzie zgodne z tym co Ty myślisz?
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-12-14, 22:26   

Dziecko, obłóż głowę lodem lepiej ci to zrobi. A teraz lodu/śniegu pod dostatkiem. Ja się chcę dowiedzieć, czy nie było właśnie tak jak opisałem, mam ci po raz setny kopiować i wklejać?
Proste pytanie: czy w świetle tych faktów, czyli ustawy o wyborze prezydentów, burmistrzów itd, oraz tego że nawet w tych wyborach odbywały się losowania, bo kandydaci mieli PO RÓWNO głosów, czy nadal twierdzisz że jeden głos nie ma znaczenia?
Pytanie proste jak budowa cepa.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-14, 23:13   

Uesugi napisa³/a:

Dziecko, obłóż głowę lodem lepiej ci to zrobi. A teraz lodu/śniegu pod dostatkiem.



Skończyłeś mi rozkazywać?


Uesugi napisa³/a:

Ja się chcę dowiedzieć, czy nie było właśnie tak jak opisałem, mam ci po raz setny kopiować i wklejać?



Wystarczy grzecznie zapytać, a nie tak jak robiłeś do tej pory.
Ale odpowiem, żeby nie przeciągać tematu, bo mam na względzie czytelników forum:

Uesugi napisa³/a:

Proste pytanie: czy w świetle tych faktów, czyli ustawy o wyborze prezydentów, burmistrzów itd, oraz tego że nawet w tych wyborach odbywały się losowania, bo kandydaci mieli PO RÓWNO głosów, czy nadal twierdzisz że jeden głos nie ma znaczenia?



Nie twierdzę, że nie było tak jak opisujesz, ale w praktyce - najczęściej nie ma znaczenia.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-12-14, 23:19   

Cytat:

Nie twierdzę, że nie było tak jak opisujesz, ale w praktyce - najczęściej nie ma znaczenia.


Czyli jednak negujesz fakty. Co oznacza, że...

LongIsland napisa³/a:

Nie, nie mam zamiaru sie sprzeczać z faktami. Nie jestem głupia.


I żeby nie było, ja niczego nie powiedziałem. Sama to stwierdziłaś;]
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-14, 23:22   

Uesugi napisa³/a:

Cytat:

Nie twierdzę, że nie było tak jak opisujesz, ale w praktyce - najczęściej nie ma znaczenia.


Czyli jednak negujesz fakty.



Nie ;-) Faktem jest, że w praktyce jeden głos najczęściej nie ma znaczenia.

Uesugi napisa³/a:

LongIsland napisa³/a:

Nie, nie mam zamiaru sie sprzeczać z faktami. Nie jestem głupia.


I żeby nie było, ja niczego nie powiedziałem. Sama to stwierdziłaś;]



Co chcesz mi udowodnić?
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-12-14, 23:54   

Cytat:

Nie ;-) Faktem jest, że w praktyce jeden głos najczęściej nie ma znaczenia.


Przecież to właśnie PRAKTYKA, czyli rzeczywista sytuacja, faktyczne losowanie udowodniła, że ten JEDEN głos ma znaczenie. Ty rozumiesz znaczenie słowa PRAKTYKA?

Cytat:

Co chcesz mi udowodnić?


Wznieś się na wyżyny i się domyśl, choć ten jeden jedyny raz.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-15, 09:22   

Uesugi napisa³/a:

Cytat:

Nie ;-) Faktem jest, że w praktyce jeden głos najczęściej nie ma znaczenia.


Przecież to właśnie PRAKTYKA, czyli rzeczywista sytuacja, faktyczne losowanie udowodniła, że ten JEDEN głos ma znaczenie. Ty rozumiesz znaczenie słowa PRAKTYKA?



Tak, rozumiem. Nie jestem dzieckiem.
Pomijając ten wyjątek, który opisałeś, w praktyce najczęściej zdarza się tak, że jeden głos nie ma znaczenia.

Uesugi napisa³/a:

Cytat:

Co chcesz mi udowodnić?


Wznieś się na wyżyny i się domyśl, choć ten jeden jedyny raz.



Nie, dzięki ;-) Nie zwykłam przyjmować rad ani poleceń od kogoś, kto moim zdaniem nie wie co robi. Mam własne zdanie, więc odpowiedz albo zamilknij.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-12-15, 13:32   

Cytat:

Pomijając ten wyjątek, który opisałeś, w praktyce najczęściej zdarza się tak, że jeden głos nie ma znaczenia.


Nie mam już siły. Powiedz to temu panu/pani, który/która przegrał/przegrała na drodze losowania. Powiedz im, że jeden głos nie ma znaczenia.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-15, 14:42   

Uesugi napisa³/a:

Cytat:

Pomijając ten wyjątek, który opisałeś, w praktyce najczęściej zdarza się tak, że jeden głos nie ma znaczenia.


Nie mam już siły.



Dasz rade :mrgreen:

Uesugi napisa³/a:

Powiedz to temu panu/pani, który/która przegrał/przegrała na drodze losowania. Powiedz im, że jeden głos nie ma znaczenia.



Dzięki za radę - tradycyjnie nie skorzystam i po stokroć powtórze - zrezygnuj z trybu rozkazującego.

¯ebyś mnie dobrze zrozumiał - nie twierdzę, że w tym przypadku jeden głos nie miał znaczenia. Miał bardzo duże znaczenie, bo dzieki temu ktoś wygrał wybory.
Ja to doskonale rozumiem ;-)
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-12-15, 15:03   

Cytat:

¯ebyś mnie dobrze zrozumiał - nie twierdzę, że w tym przypadku jeden głos nie miał znaczenia. Miał bardzo duże znaczenie, bo dzieki temu ktoś wygrał wybory.
Ja to doskonale rozumiem ;-)


I tutaj właśnie widać, że NICZEGO nie rozumiesz. Losowanie jest zarządzane w sytuacji REMISU, tej samej ilości głosów. A więc nie mówimy o głosie który przechyla szalę zwycięstwa, ale o głosie którego brak powoduje losowanie, a tym samym sprawia, że o wyborze włodarzy decyduje LOS. Więc doskonale tego NIE rozumiesz.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com