Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Na kogo zagłosujecie?

  • Platforma Obywatelska 22% [ 9 ]
  • Prawo i Sprawiedliwość 15% [ 6 ]
  • Sojusz Lewicy Demokratycznej 25% [ 10 ]
  • Polskie Stronnictwo Ludowe 0% [ 0 ]
  • Liga Polskich Rodzin 2% [ 1 ]
  • Unia Polityki Realnej 10% [ 4 ]
  • Socjaldemokracja Polska 2% [ 1 ]
  • Inna 5% [ 2 ]
  • W wyborach samorzÄ…dowych nieistotna jest przynależnoÅ›c partyjna 17% [ 7 ]

G³osowañ: 40

Wszystkich G³osów: 40

Autor

Wiadomo¶æ

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-15, 16:52   

Uesugi napisa³/a:

Cytat:

¯ebyś mnie dobrze zrozumiał - nie twierdzę, że w tym przypadku jeden głos nie miał znaczenia. Miał bardzo duże znaczenie, bo dzieki temu ktoś wygrał wybory.
Ja to doskonale rozumiem ;-)


I tutaj właśnie widać, że NICZEGO nie rozumiesz.



To Ty widzisz ;-) Ja widze, że to Ty niczego nie rozumiesz.
Tak jak Ty bedziesz widzial czerwony a ja pomaranczowo-brzoskwiniowy.

Uesugi napisa³/a:

Losowanie jest zarządzane w sytuacji REMISU, tej samej ilości głosów. A więc nie mówimy o głosie który przechyla szalę zwycięstwa, ale o głosie którego brak powoduje losowanie, a tym samym sprawia, że o wyborze włodarzy decyduje LOS. Więc doskonale tego NIE rozumiesz.



Ty nie rozumiesz. Ja mowie o sytuacjach, gdzie przewaga jest wieksza, wiec jeden głos nie wplywa na wyniki wyborów.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-12-15, 17:07   

LongIsland napisa³/a:

y nie rozumiesz. Ja mowie o sytuacjach, gdzie przewaga jest wieksza, wiec jeden głos nie wplywa na wyniki wyborów.


A skąd wiesz, że ten Twój głos nie będzie właśnie tym jednym?
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-12-15, 17:42   

Już ci wytłumaczyłem różnice pomiędzy opisem zewnętrznym a zasadami działania mechanizmów. Ogarniesz to może będziemy mieli o czym rozmawiać.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-15, 19:43   

TQIT napisa³/a:

LongIsland napisa³/a:

y nie rozumiesz. Ja mowie o sytuacjach, gdzie przewaga jest wieksza, wiec jeden głos nie wplywa na wyniki wyborów.


A skąd wiesz, że ten Twój głos nie będzie właśnie tym jednym?



Nie wiem oczywiście. Ale patrząc wstecz i uwzględniając dane statystyczne - jeszcze ani razu nie miałam wpływu na wynik wyborów.

Uesugi napisa³/a:

Już ci wytłumaczyłem różnice pomiędzy opisem zewnętrznym a zasadami działania mechanizmów. Ogarniesz to może będziemy mieli o czym rozmawiać.



Odpowiedziałam Ci co mam na myśli, rozważ to i odpowiedz. Jak nie to zrozumiem, że poddałeś się bez walki. Po raz kolejny :mrgreen:
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2010-12-15, 20:10   

Tego typu pociski na ambicje to zachowaj dla swoich kolegów i koleżanek. Kto będzie chciał to przeczyta i porówna sobie. Po prostu uznaję, że to nie ma sensu. Bo każdy mój argument kwitowany jest poprzez "nie rozumiesz", "nie odpowiem,bo mi rozkazujesz", "zejdź z tonu". Znudziłem się. Po prostu, nie jesteś w stanie mi nic zaoferować nic jeśli chodzi o rzeczową, logiczną rozmowę. Wolę z ten czas spędzić z młodszym bratem układając klocki lego lub puzzle. Aż się dziwię że tyle to ciągnąłem.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-15, 20:35   

Uesugi napisa³/a:

Tego typu pociski na ambicje to zachowaj dla swoich kolegów i koleżanek. Kto będzie chciał to przeczyta i porówna sobie. Po prostu uznaję, że to nie ma sensu. Bo każdy mój argument kwitowany jest poprzez "nie rozumiesz", "nie odpowiem,bo mi rozkazujesz", "zejdź z tonu". Znudziłem się. Po prostu, nie jesteś w stanie mi nic zaoferować nic jeśli chodzi o rzeczową, logiczną rozmowę. Wolę z ten czas spędzić z młodszym bratem układając klocki lego lub puzzle. Aż się dziwię że tyle to ciągnąłem.



Trudno. Albo rozmawiamy jak dorośli ludzie, albo nie rozmawiamy wcale. Już dawno to mówiłam.
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-12-15, 21:08   

LongIsland napisa³/a:

Ale patrząc wstecz i uwzględniając dane statystyczne - jeszcze ani razu nie miałam wpływu na wynik wyborów.

Ojej. A w ilu to wyborach (nie licząc takich w szkole) brałaś udział?
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-15, 21:35   

Rorschach napisa³/a:

LongIsland napisa³/a:

Ale patrząc wstecz i uwzględniając dane statystyczne - jeszcze ani razu nie miałam wpływu na wynik wyborów.

Ojej. A w ilu to wyborach (nie licząc takich w szkole) brałaś udział?



A jakie to ma znaczenie? Powiedz prosze. Powiem tylko ze kilku, chyba nie ma znaczenia dokladna ilosc.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-12-15, 22:06   

LongIsland napisa³/a:

Nie wiem oczywiście. Ale patrząc wstecz i uwzględniając dane statystyczne - jeszcze ani razu nie miałam wpływu na wynik wyborów.



A guzik prawda. Miałaś pewnie i to wieloraki.
_________________
#truestory
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-15, 23:06   

Krit napisa³/a:

LongIsland napisa³/a:

Nie wiem oczywiście. Ale patrząc wstecz i uwzględniając dane statystyczne - jeszcze ani razu nie miałam wpływu na wynik wyborów.



A guzik prawda. Miałaś pewnie i to wieloraki.



W zadnych wyborach, w ktorych bralam udzial nie przydazyla sie taka sytuacja, ze roznica pomiedzy kandydatami wynosila 1 glos lub byl remis. A wiec w jaki sposob niby mialam?
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-12-16, 10:54   

LongIsland napisa³/a:

A wiec w jaki sposob niby mialam?

Chociażby taki, że pokazując obywatelską postawę i idąc na wybory być może zachęciłaś jakieś 5 osób, by też poszły. One z kolei zachęciły kolejne ileś i tak, efektem lawinowym, być może poszło i oddało głosy wystarczająco dużo osób, żeby wynik się zmienił.

Wiem, myślenie ponad "mój głos jest jeden i oderwany od rzeczywistości" może być trudne, ale nie można od niego uciec. Chyba że się lubi negować rzeczywistość.
W sumie, nie zdziwiłbym się...
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2010-12-20, 18:16   

Rorschach napisa³/a:

LongIsland napisa³/a:

A wiec w jaki sposob niby mialam?

Chociażby taki, że pokazując obywatelską postawę i idąc na wybory być może zachęciłaś jakieś 5 osób, by też poszły. One z kolei zachęciły kolejne ileś i tak, efektem lawinowym, być może poszło i oddało głosy wystarczająco dużo osób, żeby wynik się zmienił.



Tak jak sam mówisz - 'Być może..' ;)
Nie rozmawiam raczej w swoim otoczeniu o polityce, więc taka sytuacja nie miała nigdy miejsca.
Na pewno nie jest to argument, który mnie przekonuje, że moje głosowanie ma jakiś wpływ na wynik wyborów.

Rorschach napisa³/a:

Wiem, myślenie ponad "mój głos jest jeden i oderwany od rzeczywistości" może być trudne, ale nie można od niego uciec.



No dla mnie jest wręcz niemożliwe pomyśleć, że mój głos ma jakieś znaczenie, nie tylko tyle, że trudne... Póki co mnie nie przekonaliście, że jest inaczej, więc na razie skutecznie udaje mi się od tego uciec...

Rorschach napisa³/a:

Chyba że się lubi negować rzeczywistość.
W sumie, nie zdziwiłbym się...



Ja nie neguje rzeczywistości, po prostu oceniam ją inaczej niż Wy.
 

Paveleks  

User

Admin F4B



Imię: Paweł

Wiek: 34

Do³±czy³: 12 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-13, 17:24   

PO jak w poprzednich wyborach :) ;)
_________________
Forum4bukmachera.pl - Z nami wygrasz !!!
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-02-13, 18:02   

Mówiąc generalnie o wyborach, nie tylko samorządowych, to jeśli dalej ludzie będą głosować właśnie na PO, PiS, PSL, SLD to nic się nie zmieni. To wszystko to jedna wielka granda, różnią się tylko nazwami i okrzykami, ale od 1945 robią to samo - okradają państwo i nie robią nic "żeby żyło się lepiej".
 

Anarchia  

User


Do³±czy³a: 11 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-19, 19:34   

SLD
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com