Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-09, 11:36   Wydawnictwo OMIKAMI


Strona Główna Wydawnictwa:
http://www.omikami.pl/


Z przyjemnością niosę dobrą nowinę wszystkim zboczeńcom i fanom mang - otóż w Polsce powstało nowe wydawnictwo, które ma na celu zająć się tytułami z gatunku Yaoi.
Omikami pragnie skupić się nie tylko na twórcach Japońskich - będą także wydawane tytuły koreańskie, Chińskie oraz... Polskie!
Redaktorzy wychodzą także na przeciw czytelnikom - organizowana jest akcja zatytułowana "Wasz Wybór" W której czytelnicy sami głosują, jaki tytuł chcieliby zobaczyć na swoich półkach. Ja z racji że jestem nieuleczalną Yaoistką, aż skaczę ze szczęścia i nie mogę się doczekać aż negocjacje ze sklepami i autorami dobiegną końca :)

W temacie zapraszam do dyskusji na temat działalności wydawnictwa, ocenie witryny, forum oraz zaplecza marketingowego i oczywiście tytułów proponowanych przez redakcję ;)
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-10-09, 16:50   

Szybko się wycofają. Obrali zły kierunek ;p Swoją drogą, jak można trawić te yaoie?
_________________
There can be only one
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-12, 16:08   

Akeyo20, Jakoś można :D W Polsce zdeklarowanych Yaoistek jest około 10000. Potwierdzeniem popularności tego gatunku w Polsce jest ilość odsłon stron udostępniających tego typu treści. Wśród dziewczyn jest to bardzo popularne ;) Rozumiem, że jako chłopak nie wróżysz temu świetlanej przyszłości, jednak ja trzymam kciuki za rozwój tego wydawnictwa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com