Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 18:04   

Czasem zdarza mi się wchodzić gdzieś bez makijażu, zwłaszcza w wakacje, upały, kiedy ten makijaż zamiast upiększać - po kilku godzinach dosłownie szpeci, chociaż nieczęsto wychodzę zupełnie sote - mam taką manię, że muszę mieć coś na ustach, błyszczyk, balsam, pomadkę, cokolwiek. Teraz np, używam balsamu w słoiczku z h&m z hello kitty i jest idealny - lekki, bezbarwny, a nawilża, chroni i ślicznie pachnie. Poza tym zazwyczaj mam na twarzy puder - latem mineralny, stosowany bez podkładu, no i tusz.
Wieczorami, gdy gdzieś wychodzę, lub umawiam się ze znajomymi - robię pełny makijaż oczu, bo lubię, gdy są mocno podkreślone.
Całkowicie bez makijażu występuje np. w podróży, kiedy wiem, że przez kilka godzin w pociągu będzie mi on tylko przeszkadzał. No i w domu. ;)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 18:39   

Porcelana. napisa³/a:

Poza tym zazwyczaj mam na twarzy puder - latem mineralny, stosowany bez podkładu, no i tusz.


Wtrącę się trochę i odbiegnę od tematu. :] Czy wie ktoś może, czy puder mineralny jest drogi i jak się sprawdza na twarzy?
 

Monia17x

User


Do³±czy³: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 18:40   

Ja mogę wyjść bez aczkolwiek wiem że ładniej mi z makijażem ;P
Ja czasami kredka i puder co jest ważnym dla mnie przedmiotem gdyż nie mam zbyt pięknej opalenizny. A gdy nałożę puder jakoś już inaczej ;)
 

Grzesiek  

Stały User

że wafelek.



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 11 Sie 2009

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2009-08-14, 18:44   

Wszystko zależy od mojego humoru. :-P
Kiedy idę na miasto, to czasem przydaje się troszkę kredki do oczu czy tuszu do rzęs. Ale nic poza tym. Bo 'co za dużo, to niezdrowo'. ;] A jak z koleżankami, to naturalnie.

W wakacje zdecydowanie stawiam na naturalność.
_________________
w pogoni za oryginalnością przestajesz być sobą.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-14, 18:50   

JustyÅ›ka napisa³/a:

Czy wie ktoś może, czy puder mineralny jest drogi


A czy tak ciężko sprawdzić ceny w drogerii albo chociażby w internecie? http://www.nokaut.pl/szukaj/puder-mineralny.html
i jeszcze wiele więcej innych stron.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

bezsenna  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-15, 16:23   

Owszem, zdarza mi się. Choć w sumie i tak nie ma różnicy, czy się pomaluję, czy nie, gdyż zawsze robię delikatny makijaż (tusz+błyszczyk+ew. puder), więc nie odznacza się to praktycznie wcale. Jak mam czas i ochotę to spędzam nieco więcej czasu przed lusterkiem, a jak nie, to pokazuję się ludziom pełna naturalności :)
 

NatalixDD  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-15, 22:08   

Ja zazwyczaj wychodzę w makijażu (korektor, podkład, tusz nie zawsze, czasami puder i jakiś błyszczyk) Czuję się swobodniej, kiedy mam chociaż fluid na twarzy, ale nigdy z przesadą.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-15, 22:36   

Najlepszy jest makijaż, którego nie widać, więc ja kierując się tą zasadą decyduję się jedynie na tusz do rzęs, błyszczyk, puder, czasami eyeliner, a już zupełnie rzadko podkład.

Często wychodzę bez makijżu, bo po co mi makijaż np. do biegania.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

disobedient  

User



ImiÄ™: Karolina (;

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Sie 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-08-17, 21:43   

Zdarza mi się. Ale wolę kiedy mam podkreślone oczy. W moim przypadku tusz wystarczy, bo mam bardzo jasną karnację.
_________________
how do you love someone ?!
 

Klaudia...;p  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-17, 23:41   

ja zawsze wychodzę bez makijażu, bo się nie maluje, tylko czasami (bardzo rzadko) zdarza mi się użyć pudru.
 

..karinka..  

Stały User

..karinka..


ImiÄ™: <Karina>

Wiek: 34

Do³±czy³a: 12 Sie 2009

Sk±d: malopolska

   

Wys³any: 2009-08-18, 16:46   

Z reguly tak...jak wychodze to sie maluje jakos sie lepiej czuje :-D a nie tak bez :-x ....ale to chyba przyzwyczajenie :-D
 

rasta.dzabcia  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Kwi 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-08-18, 17:07   

nie potrzebny mi makijaż do szczęścia aczkolwiek dodaje mi on pewności siebie .
 

Eyen  

User

pogromca tymbarków



Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: mam to wiedzieæ?

   

Wys³any: 2009-08-24, 16:07   

Na "wieczorne" wyjścia zazwyczaj się maluje, bo wtedy czuje się pewna siebie:)
Ale jak muszę wyskoczyć do miasta na jakieś zakupy, albo do szkoły to raczej nie, bo zazwyczaj wole dłużej pospać niż tracić czas na malowanie się:P
_________________
Nawet kiedy zatykasz uszy i krzyczysz, wciąż słyszysz własne myśli. Nie uciekniesz... Nikt nie ucieknie, przecież wiesz....
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 09:11   

Na zakupy, spotkanie z koleżankami etc. mogę wyjść bez makijażu. Ale na jakąś imprezę zawsze jakiś tam makijaż mam.
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

x7xagusiax7x

User



Do³±czy³: 30 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-25, 13:18   

Teraz latem jak np wieczorem idziemy z kumpelką na spacerek nad wodę, gdzie zdarza poznać nam się jakiś przystojniaków, czasem jedynie przypudruję lekko buźkę i wytuszuję rzęsy, a tak to jedynie na miasto, spotkanko, zabawę, i w ogóle w niedziele jak się do kościoła jedzie:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com