Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

julietka  

User

madziaa


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-28, 15:14   

u mnie tak samo zalezy od hhumoru
 

felicjonka  

User


ImiÄ™: ania

Wiek: 37

Do³±czy³a: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-29, 10:45   Re: wyjÅ›cie bez makijażu

Ja nie jestem zwolenniczką ostrego makijażu nawet na imprezę, uważam, że subtelnośc i delikatnośc jest przyjemniejsza i bardziej przyciaga oko. Więc używam tylko tusz, róż do policzków i pomadkę:)
 

badcat  

User



Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-07, 02:18   

Na codzień maluję się tak samo jak na jakieś większe wyjście. Dość mocno. Baza, podkład, korektor, puder, bronzer, róż, tusz do rzęs, cień do brwi, i kredka do brwi. Opcjonalnie eyeliner, rozświetlacz, szminka czy jakiś cień. Nawet jak idę do sklepu koło domu muszę się pomalować, jak ktoś przychodzi do mnie bez zapowiedzi liczy się z tym że musi poczekać aż zrobię chociaż delikatny makijaż. Makijaż to takie moje uzależnienie, ale cóż poradzić. Zbyt wiele kompleksów :P
_________________
No one's gonna take my soul away.
 

kanrunka  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-07, 13:00   

Na pewno by mi się nie chciało, gdybym był kobietą:)
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-08-07, 13:49   

badcat napisa³/a:

Na codzień maluję się tak samo jak na jakieś większe wyjście. Dość mocno. Baza, podkład, korektor, puder, bronzer, róż, tusz do rzęs, cień do brwi, i kredka do brwi. Opcjonalnie eyeliner, rozświetlacz, szminka czy jakiś cień. Nawet jak idę do sklepu koło domu muszę się pomalować, jak ktoś przychodzi do mnie bez zapowiedzi liczy się z tym że musi poczekać aż zrobię chociaż delikatny makijaż. Makijaż to takie moje uzależnienie, ale cóż poradzić. Zbyt wiele kompleksów :P



Też tak kiedyś miałam, że nawet po bułki do sklepu za rogiem musiałam iść umalowana, uczesana i pięknie ubrana. Teraz nakładam coraz mniej kosmetyków kolorowych, zwłaszcza na twarz, bo mam problemy z cerą. Początki były trudne, miałam wrażenie, że każdy na mnie patrzy. Teraz wychodzę nawet bez makijażu oka. Choć oczywiście wolę siebie w makijażu, a raczej należę do dość atrakcyjnych kobiet.
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 19:32   

Ja praktycznie przez cały miesiąc nie używałam żadnych kosmetyków na twarz. No z 2 razy użyłam bo szłam na imprezę. Jakoś odechciało mi się malować, udawać bycie piękną dla całego świata, jak facet ma pokochać to i bez makijażu :D
 

MarysiaDeko  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 09 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 19:51   

Staram się robić sobie co jakiś czas robić sobie taki dzień bez makijażu.
_________________
Tablice rejestracyjne
 

Moni  

User


ImiÄ™: Monika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 11 Sie 2014

Sk±d: Dolny¶l±sk

   

Wys³any: 2014-08-17, 20:53   

Ja jestem naturalna i mi to nie przeszkadza
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2014-08-17, 23:29   

Zdarzają mi się wyjścia bez makijażu np. do sklepu, na spacer. Ale źle się z tym czuje, a co do szkoły to nie ma opcji żeby pójść bez.
 

Kinni

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-24, 19:48   

Osobiście i szczerze.. zaczęłam się malować dopiero w szkole średniej - maturalnej :O
_________________
Don't give up...
www.kapturnabokswag.tumblr.com
 

majokka  

User

majokka


ImiÄ™: Majka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 23 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-25, 14:32   

Kiedyś nie brałam takiej opcji pod uwagę. Teraz wystarczy mi jedynie tusz. Nie lubię na co dzień się malować, bo czym nie dotkniesz twarzy to zawsze jakaś plama zostanie na ubraniu.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą...
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-08-25, 17:12   

z makijazem czy bez i tak czuje sie fatalnie. nie maluje sie, zwiazuje wlosy, chce wygladac mlodo, bardzo mlodo. przeraza mnie starosc.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-25, 20:30   

DeSade napisa³/a:

z makijazem czy bez i tak czuje sie fatalnie.



Mam dokładnie tak samo ;/
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-08-25, 23:26   

Zazwyczaj jestem pomalowana, chyba że mam słabszy dzień, jestem po imprezie, mam w dupie to jak wyglądam i po prostu się nie maluję, bo wychodzę z założenia, że i tak nic mi nie pomoże. Jednak ostatnio zauważyłam, że jak wychodzę bez makijażu, to często myślę sobie, że mogłam się jednak pomalować. Ale nie mam problemu ze swoją naturalnością, chociaż po prostu lepiej się czuję pomalowana.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Carey  

User



ImiÄ™: Carey

Do³±czy³a: 18 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-08-26, 17:47   

A ja w wakacje mam wszystko gdzieÅ› i jakoÅ› omija mnie malowanie siÄ™.
Ale jeżeli zaczyna się szkoła, to nie wyjdę bez korektora i pudru na policzkach. Bardzo się rumienię i wyjście bez tego byłoby koszmarem. xd
Może też brązer jest tak samo ważny jak korektor i puder. Lubię mieć zarysowane kości policzkowe, a mam owalną twarz, więc bez tego się nie obejdzie.
_________________
Over and over, again and again...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com