Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶æ

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:31   

Focha strzela, bo może szuka pretekstu. Zazwyczaj z osobą z którą się przyjaźnimy jesteśmy w całkowitym zaufaniu, dlatego ludzie nie czują do siebie żadnego wstydu wynikającego z zachowania.
Być może ta dziewczyna traktowała Cię jako zabawke, czy psychoanalityka, któremu można zawsze się zwierzyć.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

manika  

Stały User


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sty 2009

Sk±d: Che³m

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:47   

Justencja napisa³/a:

Za to manika, myślę, że przyjaciółka uważa sie za jakąś lepszą "bo ma chłopaka". W takim wieku to normalka. Nie ważne jaki, ważne że jest - ty nie masz, to obciach. Wytłumacz jej że nie chcesz, i staraj się być sobą. Ewentualnie unikajcie takich niezręcznych tematów.




one nie a dla mnie niezreczne tylko tak szczerze to ja bymw tym momencie jej to wsyztsko wygarnela, rzadko poruszamy ten temat tylko porpostu nie wiem po co ona mi to mowi ze np. cos n o mnie gadal :/ ja np. gdyby moj chlopak mowilby cos o niej to bym cos mu powiedziala i nic bym jej nie wpeodziala zeby jej nie urazić.
nastepnym arzem jak sie z nia spotkam i poruszy jescze arz ten temat to moaj cierpliowsc sie skonczy i pwoiem jej to co mam do powiedzenia. nie zamierzam zeby ona zachowywala sie jakby byla lepsza ode mnie bo uwazam ze kazdy ejst rowny sobie :/ jesli jej to nie bedzie pasowalo i sie obrazi trudno..moze nie ede plakac z tego powodu ale napewno bedzie mi w pewnien sposob lzej ze przynajmnie bylam z nia szczera....
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 20:50   

tak, wywal jej to. Najlepsze wyjście. Inaczej nadal będzie Cię tak traktowała
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2009-02-03, 22:15   

czasami potrzeba czasu aby druga osoba tak ważna dla nas jak przyjaciółka/przyjaciel zrozumieli że popełniają błąd. moja przyjaciółka (nadal obecna) też kiedyś 'zostawiła' mnie dla innej, naszej wspólnej znajomej. było mi ciężko bo akurat to był okres, w którym potrzebowałam bratniej duszyi ramienia, na którym mogłabym się wypłakać. ale poczekałam, nie skreśliłam jej (były kłótnie, i to jakie!), później jakoś wszystko się odwróciło i to ona potrzebowała tej bliskiej osoby, i byłam ja.. jesteśmy przyjaciółkami nadal, i teraz jeśli któraś potrzebuje wsparcia poprostu wiemy że możemy na siebie liczyć. więc proponowałabym pochopnie nie osądzać przyjaciół, bo teraz my ich potrzebujemy a kiedyś oni będą potrzebować nas.

manika, też to przerabiałam ;) , mnie wystarczyło uzbroić się w cierpliwość, wpuszczać jednym uchem a wypuszczać drugim to co ona mówiła o chłopaku, nie rozmawiać z nią o nim i rzadko sie spotykać z tą parką jak była razem ;) . pomogło.
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com