Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-06-18, 19:06   ZakÅ‚ady bukmacherskie

Obstawiacie czasem jakieś zakłady np. na mecze? Jaka była wasza największa wygrana? :-)
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-18, 19:10   

Cytat:

Obstawiacie czasem jakieś zakłady np. na mecze?



Niee ... jakoÅ› mnie nie ciÄ…gnie do takich gier.
Sportem ogólnie się zbytnio nie interesuje ... mecze oglądam jak jakiś ważniejszy albo jak polska gra (co się nigdy ze sobą nie łączy).

lipek napisa³/a:

Jaka była wasza największa wygrana?


Z powyższego wynika, że zerowa :-P
 

buster93

User


Do³±czy³: 01 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-01, 14:06   

ja raz wygrałem 11 zł obstawiłem za 2 zł ale zawsze cos
_________________
www.persik.cba.pl
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-23, 10:33   

Ja gram i regularnie miesiecznie potrafie ugrac ok. 300 zl przy wkladzie do 30-50 zeta...
 

omen18  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 30 Gru 2008

Sk±d: Siarka & Wis³oka

   

Wys³any: 2009-03-09, 21:48   

ja raz wygrałem 10 zl : :mrgreen: i to jak narazie jedyna moja wygrana w takich typu grach ;)
_________________
STH-Pozdrowienia do wiezienia !!
 

fanatyk  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Maj 2009

Sk±d: mazury

   

Wys³any: 2009-05-12, 22:14   

moja max wygrana to coÅ› ponad 134PLN :-x
obstawianie fajna rzecz :evil:
to coÅ› podobnego do samego kibicowania podczas meczu :evil:
_________________
cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć
 

ziomekw

User



Do³±czy³: 05 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-01-03, 17:00   

Dev1l napisa³/a:

Ja gram i regularnie miesiecznie potrafie ugrac ok. 300 zl przy wkladzie do 30-50 zeta...



Witajcie, Osobiście lubię dla relaksu obstawiać z wymiernym skutkiem, ale to nie jest powiedziane że co miesiąc można coś ugrać. Nie zawsze w sporcie można wszystko przewidzieć , a kursy są różne.

Jak jesteście zainteresowani to klik , kilka fajnie opisanych buków z ich promocjami. Wiadomo jeśli nie ma się konta to fajnie bo można zgarnąć tysiąc u jednego przy podwójnym wkładzie, czy zwrot gdy mecz nie wejdzie. Hmm, lub dodatkowa kasa za ilość spotkań live. Ogólnie zależy gdzie obstawiamy aby dostać bonus, promocje na start. :-D

Z drugiej strony gdy nie jesteśmy nowi tak jak ja, bo już nie mogę korzystać z wyłapanych promocji powitalnych to jest tez fajny buk. Mianowicie Pinnacle, nie oferują bonusów jednak ma najlepsze kursy i specyficzna politykę nie jak pozostali - mnie się tam dobrze gra. :padam:
Kolejnym ciekawym aspektem którym mogę się podzielić jest kwestia depozytów. Najwygodniej używać bezpłatnego portfela elektronicznego. Jest on opisany tutaj, zobacz link . :idea: Kibicowanie jest bardziej ekscytujące gdy można kiedy dodatkowo obstawiamy zdarzenie, nie do porównania, jednak nie każdy może się w to bawić. Jedni dla zarobku inni do zysków, ale nie powinno to się stać nałogiem bo wtedy robi się już nie fajnie. :luka:
 

Tusia90

User


Do³±czy³: 17 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-17, 13:24   

hej
chciałabym obstawić zakłady. Co polecacie? Bo nie wiem za bardzo jak to ogarnąć
 

ryszard8

User


Do³±czy³: 04 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-04, 19:07   

ja tam korzystam ze strony pewne-typy.eu, trochę kosztują te abonamenty, ale z drugiej strony zwróciły mi się po 2 tygodniach :P
 

rozmaryne

User


Do³±czy³: 09 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-09, 21:23   

Zdarza mi się grać, bardzo często w szczególności typuję bilard i mecze bilardowe :) Ogólnie lubię oglądać stoły bilardowe jak i graczy, którzy grają w bilarda :) To taka moja pasja poza zawodowa.
 

hamak288

User


ImiÄ™: Piotr

Do³±czy³: 10 Gru 2012

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2013-03-10, 18:51   

Grałem bardzo ostro. Stawiałem nawet 8.000 PLN na jeden mecz. W pewnym momencie miałem zysk nawet 25.000 PLN, ale skończyło się na stracie 10.000 PLN. Pierwsza strategia gry była najlepsza. Obstawiałem mało zakładów grając o duże stawki. Później gdy zarejestrowałem konto na bwin zacząłem stawiałem dużo częściej, za to mniejsze stawki. I zacząłem przegrywać. Ale to wszystko się działo rok temu. Obecnie mam nadal pokusę, żeby wrócić do hazardu, ale już jej nie ulegnę.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com