Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

natka9210  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-03, 21:14   zakochanie

Czy gdy jesteście z chłopakiem/dziewczyną parę miesięcy/lat , to czy czujecie do tej osoby to co na początku czy to się zmienia ?

JA jestem z chłopakiem 7 miesięcy i wydaje mi się , że to co do niego czuje jest co raz silniejsze . :)
_________________
Natu$
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-08-03, 21:49   

Się zmienia, wiązek staje się dojrzalszy, zaczynacie bardziej sobie ufać, otwierać się przed sobą.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-08-03, 23:08   

Nekes napisa³/a:

Się zmienia, wiązek staje się dojrzalszy, zaczynacie bardziej sobie ufać, otwierać się przed sobą.



Ale zmierza w drugim kierunku bo nudzicie się sobą i dochodzicie do wniosku,że wasz związek nie ma solidnych fundamentów i THE END!
 

natka9210  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-03, 23:18   

Norbs93,

w sumie było tak w moim poprzednim związku :/
_________________
Natu$
 

amelia123  

User

Ameliaa



ImiÄ™: Amelia

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

Sk±d: piek³o

   

Wys³any: 2010-08-04, 11:07   

staje się silniejszy jeśli obydwu osobom tak samo zależy ...

a nie jak chłopak mówi ,że mu zalezy a tego nie okazuje i się wcale nie stara w tedy związek jest skazany na porażke ;p
 

Setciu  

Stały User



Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 09:06   

Ja tam uważam że im dłużej jesteście razem tym bedzie lepiej.Czasem jest dobrze ,czasem gorzej,ale nie ma jakiegoś specjalnego jednego unwersalnego stwierdzenia tak jak niektórzy to robią,to zależy od obojga... czasem jesteś rok i zauważasz że jest jeszcze lepiej niż na początku a czasem uważasz że ten rok to beznadziejna strata czasu...:) ELO
 

Mariuszoms  

Stały User

raczej tak.



ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: P³oñsk

   

Wys³any: 2010-08-05, 14:51   

wszystko zależy od chłopaka i od dziewczyny ja np starałem się jak mogłem jednak po 7 msc usłyszałem koniec , niby nie z powodu znudzenia czy coś takiego ale wiadomo każdy się może domyślić ,niektóre dziewczyny nie dojrzały do prawdziwych związków chodzą z kimś bo im się nudzi , przepraszam serdecznie dziewczyny mówię tu o garstce was bo wiadomo każda kobieta jest inna to , zależy również od wieku dlatego nie związałbym się 2 raz z dziewczyną poniżej 16 roku życia...
_________________
Bo tylko dwa to para.
 

agnieszka003

Stały User


Do³±czy³: 10 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 20:30   

To zależy od stopnia zaangażowania. Jeśli za przeproszeniem wchodzisz chłopakowi w dupke i za bardzo mu nadskakujesz, nie dajesz wolnosci, nie masz własnego życia lecz żyjesz Jego życiem- On się poprostu nudzi tą sytuacją. Czuje, że brak mu tlenu (tzn. wolności). Czasami dystans w związku pomaga. I nie ma reguły, że dzięki temu przetrwamy w związku na zawsze.
_________________
GG: 35086869
 

natka9210  

User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 20:35   

no to wiadomo . Co za dużo to nie zdrowo ;p
_________________
Natu$
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com