Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 20:20   

Nie lubię dokuczać, ale tłumaczenie takie, że "łatwiej powiedzieć niż zrobić" to wymówka człowieka oczekującego, że ktoś coś zrobi za niego. To jest chyba oczywiste, że wszystko jest łatwiej napisać, więc taką gadaninę można sobie odpuścić. Problem jest prosty: nie porozmawiasz -> nic z tego nie będzie.
 

Avery  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 20:30   

Nawet nie zaczynaj z jej koleżanką, bo pomyśli, że ją podrywasz (jej koleżankę podrywasz) i nie będziesz miał u niej szans. Podejdź i zacznij rozmowę, niedługo kończysz więc nawet jak nie wyjdzie to nie będziesz jej już tak często widział. ;)
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:05   

Są dwie rzeczy, których panicznie się boję. Moja pani od polskiego i zagadywanie do dziewczyny, która mi się podoba. Raz w życiu zagadałem do dziewczyny, bo już nie mogłem wytrzymać. Zrobiłem to w pierwszy dzień ferii zimowych, żeby w razie czego nie widzieć jej przez długi czas, do tego na facebooku i po 2 piwach, a i tak serce mi waliło jak młot. Nawet na bungee skakałem, a tego za cholerę nie mogę przełamać. O wiele łatwiej by mi było gdybyśmy się choć troszeczkę znali. Albo nawet nie znali, ale żebym wiedział, że jej się podobam.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:18   

Lepiej żebyś przy pierwszej rozmowie, o ile do niej dojdzie, nie zionął jej w twarz chmielem. Chociaż jednej wrednej dziewuszce, która się mnie uczepiła jak rzep psiego ogona kompletnie to nie przeszkadzało, niestety.

Potrafisz uzasadnić, czego dokładnie się boisz?
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:22   

Cytat:

Potrafisz uzasadnić, czego dokładnie się boisz?


Przede wszystkim tego, że byłby to mój pierwszy raz. A tak poza tym to chyba konsekwencji, że się nie zgodzi i się ośmieszę. Gdyby dawała jakieś znaki zainteresowania, byłoby łatwiej. (znów Ameryki nie odkryłem)
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:26   

To że się nie zgodzi nijak nie będzie oznaczało ośmieszenia. Mogło tak być w gimnazjalnych czasach, ale liceum kojarzy się już z bardziej rozwiniętymi intelektualnie ludźmi. Czasy ciągania dziewczyn za włosy chyba minęły, prawda?

Zresztą pytanie: na co ma się nie zgodzić? W końcu masz rozmawiać, a nie składać nietypowe propozycje.

Pogadaj o byle czym, nie wiem - skomentuj coś, fajne buty, k**** spodnie może... stań pod tesco i zapytaj, czy wie gdzie jest supermarket, że Ziemia jest tak naprawdę płaska a gadanie o jej kulistości to jedna wielka mistyfikacja. Nie wiem. Na początek po prostu porozmawiaj. :-D
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:33   

Cytat:

Pogadaj o byle czym, nie wiem - skomentuj coś, fajne buty, k**** spodnie może... stań pod tesco i zapytaj, czy wie gdzie jest supermarket, że Ziemia jest tak naprawdę płaska a gadanie o jej kulistości to jedna wielka mistyfikacja. Nie wiem. Na początek po prostu porozmawiaj. :-D


Najgorsze to pierwsze słowo, pierwszy krok, najtrudniej właśnie powiedzieć to 'cześć, jestem Piotr', tego się najbardziej boję ;p Potem idzie już z górki.
A w szkole trudno by było do niej zagadać, bo non stop jest z koleżankami.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:35   

neeur napisa³/a:

A w szkole trudno by było do niej zagadać, bo non stop jest z koleżankami.



No widzisz. Teraz podałeś poważniejszy problem :p Akurat na to ciężko znaleźć jest receptę jako że towarzystwo raczej zniechęca każdego człowieka.

A tak właściwie to pomyślałeś, żeby kompletnie olać sprawę?
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:42   

Cytat:

A tak właściwie to pomyślałeś, żeby kompletnie olać sprawę?


Myślałem, ale chyba domyślasz się z jakim rezultatem ;p
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:46   

neeur napisa³/a:

Myślałem, ale chyba domyślasz się z jakim rezultatem ;p



Domyślam.
Tylko tak. Mamy już kwiecień, zaraz masz maturę. Potem wakacje i studia. Tam też chodzą dziewczyny i wyobraź sobie, że fajne się potrafią napatoczyć na drodze :) Jak trafi się taka w Twojej grupie to będziesz miał ułatwienie z racji konieczności prowadzenia z nią rozmów.

Jeśli ta dziewczyna ciągle z koleżankami przesiaduje, a Ty i tak jesteś wystarczająco nieśmiały by porozmawiać z nią na osobności, to raczej nie ma co się łudzić. Oczywiście pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje obawy z szansą ich realnego wystąpienia mają niewiele wspólnego, ale jednak z takim lękiem to niewiele zdziałasz w tym jej przypadku.
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:55   

Cytat:

Tam też chodzą dziewczyny i wyobraź sobie, że fajne się potrafią napatoczyć na drodze :)


No niby wiem, też staram się o tym myśleć ;p

Cytat:

Oczywiście pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje obawy z szansą ich realnego wystąpienia mają niewiele wspólnego, ale jednak z takim lękiem to niewiele zdziałasz w tym jej przypadku.


¯ebym tylko miał odwagę na tych studiach. 'Pierwszy raz' jest nieunikniony ;p
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 21:56   

Jak będziesz na studiach to rozmawiać będziesz musiał, jeśli będzie w Twojej grupie, na roku. Na studiach będzie lepiej pod tym kątem, spokojnie. :]
 

heheszki  

User


ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 05 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 22:01   

przez koleżankę prędzej do niej dotrze niż przez próby zagadania które do tej pory spełzały na niczym
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 22:02   

No to spoko ;p Ale jeszcze jestem w liceum ;p Może cud się stanie i zagadam w ciągu tych dwóch tygodni ;p Albo może los się uśmiechnie i przypadkiem na siebie wpadniemy. Ostatnio widziałem ją jak siedziała na przystanku gdzieś głęboko w mieście. Ajjj słodka była xD

W poniedziałek gram w szkole turniej szkolny w siatkówkę. Daję 60%, że ona też tam będzie, jako, że kocha ten sport i gra w klubie jakimś nawet. Podobno sport najbardziej zbliża ludzi..
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 22:04   

neeur napisa³/a:

Ostatnio widziałem ją jak siedziała na przystanku gdzieś głęboko w mieście.



Sama?

neeur napisa³/a:

Daję 60%, że ona też tam będzie, jako, że kocha ten sport i gra w klubie jakimś nawet. Podobno sport najbardziej zbliża ludzi..



Dużo wiesz o niej, jak widzę ^_^
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com