Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 17:52   Zakochany w dziewczynie ze szkoÅ‚y, ale bardzo nieÅ›miaÅ‚y.

Cześć wam.
Chodzę do 3 klasy liceum. Bardzo podoba mi się dziewczyna ze szkoły, 2 lata młodsza. Mam dwa problemy:
1. Nigdy nie miałem dziewczyny, a głównym tego powodem jest to, że boję się zagadać, mam fobie na to chyba. Jeśli przytrafia się okazja, np na jakiejś imprezie czy gdzieś, wtedy nie ma problemu, zagadam, ale tak po prostu podejść do nieznajomej i na przerwie w szkole zaproponować jakiś spacer po szkole, czy nawet się przedstawić, to już niewykonalne.
2. Jak już przedstawiać problem, to konkretnie i bez ściemy, także proszę o wyrozumiałość i nie traktowanie mnie jak chwalipięty. A więc... jestem przystojnym chłopakiem, nie raz już to słyszałem, nie jednej dziewczynie w szkole się podobam (nieustanne poprawianie włosów, zmiana zachowania, gdy jestem w pobliżu i spoglądanie na mnie kątem oka, to od razu widać). Podczas gdy przechodzę sobie korytarzem i większość dziewczyn spogląda się na mnie, ta, która właśnie mi się podoba, nie zwraca na mnie uwagi, co z góry stawia mnie na spalonej pozycji.
 

Makciek  

User

ChodzÄ…cy Paradoks


Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Maj 2012

   

Wys³any: 2014-04-12, 18:17   

2. Może ona cię w ten sposób prowokuje? Zakazany owoc zawsze smakuje najlepiej, wiem to aż za dobrze, bo też znam sytuacje, gdy to dziewczyny się na mnie 'gapią' ;p, a mnie ciągnie do tej jednej, która mnie odrzuciła ;p

Dziewczyny z natury są jednak znacznie bardziej cwane, niż my prostolinijni faceci hahah
_________________
"Są duże i małe wojny. Te duże zmieniają świat, te małe człowieka."
~~Olga Tokarczuk
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 18:31   

Z początku też tak myślałem, ale wszystko ma swoje granice. Ona nawet nie spojrzy na mnie gdy idę korytarzem. Jeśli tak jest to musi być w tym naprawdę dobra ;D Ostatnio widziałem ją z jej przyjaciółką ze szkoły, też z pierwszej klasy, na mieście. Koleżanka się patrzyła, a ona nie ;p
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 18:34   

Widocznie jej siÄ™ wizualnie nie podobasz. Co w tym dziwnego?
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 18:38   

Nic
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 18:40   

Bez rozpoczęcia rozmowy i przemożenia lęku oraz nieśmiałości będziesz mógł ją jedynie podziwiać z daleka. Sama w takiej sytuacji raczej rozmowy nie zacznie.
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 18:41   

Gdybym tylko miał okazję.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 18:42   

Przecież widujesz ją w szkole. Nie mieszka w takim razie na Lazurowym Wybrzeżu czy Alasce.
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 18:58   

¯e niby mam podejść na przerwie i zagadać ? Tak ot ?
 

heheszki  

User


ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 05 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 19:09   

jak się boisz zagadać do niej to może spróbuj nawiązać jakiś kontakt z jej najlepszą koleżanką? miałbyś szansę się do niej zbliżyć ;) nie pisz na fb, tego zdecydowanie nie polecam, bo takie akcje z reguły kończą się tym, że znajomość rozwija się online a w realu nawet zwykłe cześć nie pada (wiem bo mam kolegów którzy w taki sposób "podrywają") ;) ale jeśli dziewczyna nie jest Tobą zainteresowana wizualnie to możesz zyskać tylko przy bliższym poznaniu, a do tego potrzebna jest rozmowa.. więc moja rada: poznaj się z jej koleżanką, ona was ze sobą zaznajomi prędzej czy później ;)
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 19:21   

Przydałaby się jakaś impreza ;p

Cytat:

poznaj się z jej koleżanką, ona was ze sobą zaznajomi prędzej czy później ;)


Za pół miesiąca opuszczam tą szkołę. A do koleżanki też trzeba mieć jakiś pretekst, żeby zagadać. Nigdy nie słyszałem o przypadku, kiedy to facet podchodzi do kobiety tak po prostu i zagaduje (z wyjątkiem imprez). Myślałem, że to tylko na filmach.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 19:28   

heheszki napisa³/a:

poznaj się z jej koleżanką, ona was ze sobą zaznajomi prędzej czy później



Chyba że koleżanka to źle odbierze.

neeur napisa³/a:

Nigdy nie słyszałem o przypadku, kiedy to facet podchodzi do kobiety tak po prostu i zagaduje (z wyjątkiem imprez)



...?

Tak, po prostu pogadaj.
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 20:06   

£atwo mówić ;/
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 20:08   

A może łatwiej tłumaczyć się nieśmiałością i płakać w poduszkę, bo Cię żadna nie chce? :->
 

neeur  

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-12, 20:17   

Achhh, widzę, że lubisz dokuczać xd Przeniosę się na chłopców ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com