Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Aris

User


ImiÄ™: Wiktor

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2012-12-19, 01:22   zakup siÅ‚owni

Cześć. jestem zainteresowany kupnem siłowni, lecz kolega neguje ten pomysł (twierdzi że to droga do nikąd) i zachęca do tego, bym kupił karnet na siłownię. lecz na siłownie nie mam za dobrego dojazdu, a po za tym trzeba karnet kupować co miesiąc . a jeśli kupie do domu, to zapłacę raz i chociaż nie mam tyle sprzętu, to jestem w stanie zrobić każdą partię i ćwiczyć kiedy chce. a wy co sądzicie? ...

Jeśli chodzi o zakup to chciałbym ławeczkę, gryfy (prosty, łamany i 2 hantelki) oraz obciążenie. jeśli chodzi o cenę to im mniejsza tym lepsza ;p
Znalazłem chyba dość ciekawą ławkę:
http://allegro.pl/magnus-...2865263816.html

podoba mi się to, iż nóżki są osobne od ławki. dzięki temu będę mógł z nóżek jak stojaki żeby robić przysiady. lecz zastanawiam się czy to będzie na pewno stabline gdy będę odkładał sztangę przy ćwiczeniu klatki.

wersja z dołączonymi stojakami :
http://allegro.pl/magnus-...2865262816.html

dostępne też są obie ławki bez modlitewnika. dopłata około 50 zł to dobry biznes?

No i na tą chwilę bym miał ławeczkę, lecz brakuje jeszcze obciażenia i gryfów.

Może proponujecie jakąs inną ławkę? tańszą? albo która pozwala na więcej możliwości ?
a może jakąś ławkę od razu w zestawie z obciążeniem??
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-19, 11:36   

Wszystko zależy ile obciążenia chcesz mieć i jakie, bo obciążenie jakby nie patrzeć swoje kosztuje. Tak samo gryf, który będzie dobry, a nie jakiś pręt wyrwany przez złomiarza z ziemi.
Jeśli masz tyle miejsca by postawić sobie ławeczkę całą + gryfy, hantle z obciążeniem to możesz sobie kupić.
Jednak zaletą siłowni jest to, że masz tam więcej sprzętu profesjonalnego włączając w to też przyrządy kardio, masz tam osoby, które pomogą, doradzą, bo za to się też płaci.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Aris

User


ImiÄ™: Wiktor

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2012-12-19, 11:54   

No tak zgadzam siÄ™ z Tb ;)
Jeśli chodzi o gryfy i obciążenie to znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/zestaw-...2850927889.html

mam tutaj 55 kg obciążenia, co prawda tego dupiatego z deka, no ale chyba też się da na tym ćwiczyć. Bo wadę jaką w tym spostrzegam to ich szerokość?

po zakupie tych gryfów obciążenia i ławki wychodzi mi 800 zł.
jeszcze by spasowaÅ‚o dokupić dwie 10 i bym mógÅ‚ kur***‡:P
i suma to niecałe 900 zł.
 

al_ganonim

User


Do³±czy³: 21 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-21, 10:05   

Zestaw który przedstawiłeś Aris jest bardzo dobry. Jeśli go kupisz to będzie dobry wybór :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com