Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

człowiek nalefka

Stały User



Do³±czy³: 07 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-12-26, 19:28   Zarost

Jestem młodym człowiekiem i powoli rośnie mi zarost, golę go co kilka, kilkanaście dni ale chciałbym mieć regularny ten zarost [bo to większy prestiż] i czy to ma jakieś znaczenie jak często go gole? Czy jak będę to robił codziennie to mi szybciej urośnie? :-D
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-26, 21:55   

Cóż, z wiekiem ten zarost staje się tym prawdziwym zarostem... Na początku rośnie to nieciekawie, ale uwierz czas Ci to wynagrodzi tą "regularnością" zarostu ;) .
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-26, 21:57   

Gól się bardzo często, z czasem będzie grubszy gęstszy i mocniejszy. Wiem to z doświadczenia.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Budzan

User


Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 00:19   

ta, a potem bedziesz sie denerwowac ze musisz sie golic ciagle :/ u kazdego chlopca jest radość z pierwszych włosów na twarzy, każdy chce mieć wtedy ogromny zarost, a gdy już ma ten zarost całkiem pokaźny denerwuje sie ze musi sie ciągle golić ;)

jednak jesli zależy CI na szybkim przyroście, to faktycznie możesz często sie golić, jednak natury i tak nie oszukasz i apogeum osiągniesz w swoim czasie.
_________________
antykoncepcyjne.net - Twoje centrum wiedzy o antykoncepcji
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-05, 00:22   

Nie gól się teraz tak szybko i codziennie, bo wyrządzisz krzywde swojej skórze. Na początku rób to raz w tygodniu a potem co raz czesciej, ale z umiarem.
_________________
ona umrze martwa.
 

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-02-05, 12:04   

Wszystko przyjdzie z czasem.
Nie masz zarostu - narzekasz że go brak.
Będziesz miał - narzekasz że się trzeba golić codziennie.
I tak źle i tak niedobrze...
_________________

 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-05, 12:06   

Prot napisa³/a:

Nie masz zarostu - narzekasz że go brak.


Ja tam nie narzekam
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 12:09   

A ja tam jestem za tym, żeby chłopak golił ten puszek, co mu rośnie. A już z pewnością nie zostawiał sobie takiego paskudnego wąsika pod nosem :wstyd:
 

Ostatnio zmieniony przez Ostia 2009-02-05, 12:10, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-02-05, 12:09   

TQIT napisa³/a:

Prot napisa³/a:

Nie masz zarostu - narzekasz że go brak.


Ja tam nie narzekam


Jeszcze masz czas
_________________

 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-05, 14:34   

Powiem tak. Powiązanie gęstości zarostu z goleniem to największa bzdura świata. Zwykła legenda, mit, zabobon. Jedyne co jest potrzebne to ogolić się raz żyletką (by naruszyć skórę) by włosy miały łatwiejsze wyjście. Potem cudów nie ma, nie przyśpieszysz genetyki, no chyba że będziesz wstrzykiwał sobie testosteron.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 14:36   

Sagad,
Włoski golone stają się mocniejsze, ciemniejsze i mają bodziec do szybszego wzrostu; to dotyczy nie tylko zarostu męskiego, ale chociażby głupich brwi u kobiet, które sobie je wyskubują, a potem się dziwą, że im coś a la Breżniew rośnie.
Ale ok, mogę się też zgodzić, że genetyka wchodzi w grę.
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2009-02-05, 15:02   

Ja już mam :/ i nie można powiedzieć że jest lekki.
Nie wiem jak to opisać, jest nieregularny, nie chodzi o to jak szybko rośnie tylko o to że nie jest jakoś równomiernie rozmieszczony, na prawym policzku mam mały las a na lewym nie :D
I głupio to wygląda ;d to trzeba sie ogolić ^^,
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-05, 15:04   

Ostia polecam programy popularno naukowe. Np. Brainiac, Pogromcy mitów, czy też wszystkie inne z kanałów Discovery channel, Discovery Sience itp. albo też gazety popularno naukowe. Focus dla przykładu. Był artykuł (ale nie w focusie nie pamiętam w jakiej to gazecie bodaj w Angorze) na temat właśnie włosów, odrastania itp. Jednym słowem? Bzdura. Sam to zresztą widzę po swojej "bródce", przycinam ją żeby włosy rosły równo ale? No nie są ciemniejsze, bardziej gęste ani nic w tym stylu. Wszystko leży w genetyce.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 15:07   

No widzisz, a u mnie to na przykład ma znaczenie ;) Jak przytnę włosy, to rosną szybciej ;) Może to leży w mojej genetyce?
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-02-05, 15:10   

Sagad, ale ja wiem ze swojego doświadczenia, że odkąd reguluje brwi wyrastają mi grubsze i ciemniejsze włoski. Taka jest prawda;). Ale genetyka ma na to też duży wpływ.
Zresztą nie bez powodu zaleca się przycinanie włosów, żeby rosły szybciej i były grubsze i mocniejsze.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com