Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-05-17, 12:23   Zawody o wysokim poziomie zagrożenia

Po obejrzeniu filmu "44" doszedłem do pewnej refleksji. Otóż, w dzisiejszych czasach zawód policjanta nie jest szanowany, jest bowiem równany z ziemią, wskaźnik zaufania jest najniższy od czasów, kiedy zaczęto go notować. Czy szanujecie policjantów oraz ich pracę?
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

battje  

Mega wymiatacz

Aussie



Wiek: 33

Do³±czy³: 12 Sie 2009

Sk±d: Gold Coast

   

Wys³any: 2011-05-17, 12:49   

policja w Norwegii robi swoja prace jak nalezy... w polsce niezbyt... z tego co wiem to kazdy szanuje policjantow w norwegii ale w polsce to juz jest gorzej z tym.

w polsce nawet policjanci nie przepuszcza cie na pasach... ostatnio jak bylem w polsce to juz bylem na polowie jezdni a policjant przejechal przedemna prawie mi po palcach. To ma byc przyklad policjantow? phew...

chowanie aparatow by tylko nabic mandaty ? jak chcesz by ludzie zwolnili, postaw aparat, daj znak ze obszar jest monitorowany i wtedy zwolnia ;)

oczywiscie niektorzy policjanci sa dobrzi i takich szanuje.
_________________
Life's a bitch, so if it's easy, you're doing it wrong
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-05-17, 13:01   

Zacznijmy od tego, że w Polsce nie ma policjantów. W Polsce nadal porządku kontroluje milicja. Czym to się różni? Tym czym krzesło od krzesła elektrycznego. Policjanci powinni pomagać obywatelom, ścigać mafie, pilnować prawa. U nas ich nie ma, bo nawet jak ktoś nie ma nic na sumieniu, się zastanawia czy się do czegoś nie przyczepią. Historie o skandalicznym, kolesiowskim zachowaniu na komendzie, ściganie za 0.4 grama marihuany (wielki sukces!) itd. Ba, nawet nie znają prawa. Niby jak ich szanować?
_________________
lol
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2011-05-17, 14:13   

Nie oszukujmy się, policja straciła zaufanie, gdy zaczęli przyjmować zwykłych łebków, którzy nie dali sobie rady w szkole, a są odrobinę wysportowani (nie trzeba dużo, widziałem egzamin). Często taki idzie do Policji nie po to by pomagać, a żeby poczuć swego rodzaju "władzę". ew. móc kimś rządzić i manipulować posiadając "autorytet". Są oczywiście normalni ludzie w policji, i chwała im za to, ale tej reszcie polecam nadmiar testosteronu spożytkować gdzie indziej.
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

lady K.  

Stały User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 16 Maj 2011

Sk±d: to masz?

   

Wys³any: 2011-05-18, 12:53   

Niektórzy mogliby się nauczyć szanować zwykłych ludzi. Ostatnio np. poszłam na dworzec, aby sprawdzić do której otwarte będą kasy z biletami na pociąg. Akurat były zamknięte, a dwóch policjantów sobie podpierało ścianę. Musiałam ich przeprosić, żeby sobie poszli, bo mi zasłaniają tablicę. Poczuli się chyba urażeni. Głupio mi się zrobiło, bo tak dziwnie się na mnie spojrzeli. Przynajmniej ludzie wokół mieli brechę. A oni poszli podpierać ściany w innym miejscu. Sądzę, że jednak mimo tych wielu niefajnych opinii na temat osób wykonujących ten zawód, ludzie czują respekt do policjantów. Może to nie jest już zawód, który cieszy się zbytnim szacunkiem, ale czy w ogóle jest taki?
_________________
„I niejeden caÅ‚e życie nie wie, że już byÅ‚ na szczycie.
Więc się modli u stóp krzyży za tych, którzy padli niżej.
Po czym u ich boku spocznie u stóp góry niewidocznej.”
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-05-18, 16:49   

Chciałem porównać Nowojorską policję z naszą, ale to porównanie jest nie na miejscu. Oczywiście, oni też nie są idealni, ale lepiej wypadają w tego typu porównaniu ;)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Hiawatha  

Wymiatacz



ImiÄ™: Brand

Do³±czy³: 01 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-18, 18:30   

Dziwny zbieg okoliczności bo dzisiaj identyczną rozmowę prowadziłem ze znajomym. Wydedukowaliśmy że policja jest jednym z najbardziej improwizacyjnych zawodów, jeżeli któremuś z nas wydaje się że policjanci powinni być wyrozumiali i bardziej łagodni są w błędzie - kto powiedział że sprawiedliwość jest łagodna ?Jeżeli nabroiłeś to cierp.
Co to całego JP i ludzi czczących dres mam swoje zdanie, jednak wolałbym nie wdrążać się w szczegóły i jedynie powiedzieć że jest to grupa ludzi popierająca nieuzasadnione słowa debila którzy trzepie forse na takich właśnie typkach.
_________________
Don't be a dick about the things u don't like

"Ty śmiejesz się z nich bo są inni, oni śmieją się z Ciebie, bo jesteś taka jak cała reszta"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com