Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

edeldreda  

User

Edeldreda


ImiÄ™: Edeldredzia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sty 2010

Sk±d: Jamajka

   

Wys³any: 2010-01-15, 19:35   Zbigniew Marchwicki- prawdziwy Wampir?

Cześć, zakładam ten wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na temat domniemanego Wampira z Zagłębia, którym był tytułowy Z. Marchwicki.
dla osób, które nie wiedzą kim był i co robił.
http://killer.radom.net/~...chwickiZdzislaw
Mnie wydaję się, że MO chciała koniecznie ująć morderce, a że Marchwicki był "pod ręką" to właśnie jego skazali. Dodatkowo myślę, że popełnił on kilku zbrodni, za co oczywiście należała mu się kara, ale jak Wy myślicie? czy to on był wampirem?
Wiem, że teraz to już praktycznie nie ma żadnego znaczenia, ale strasznie mnie ciekawi jakie jest Wasze zdanie na ten temat.
Pozdrawiam
_________________
Reggae jest radością.
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-01-15, 19:58   

Cytat:

czy to on był wampirem?



to ma być jakiś żart?
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-01-15, 20:01   

Zwykły psychol, to wszystko.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-01-15, 20:02   

On nie jest wampirem (chodzi mi o istotę nadprzyrodzoną), nazwano go tak z racji okrutnych zbrodni jakich dokonał.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

edeldreda  

User

Edeldreda


ImiÄ™: Edeldredzia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sty 2010

Sk±d: Jamajka

   

Wys³any: 2010-01-15, 20:13   

Frozy napisa³/a:

Cytat:

czy to on był wampirem?



to ma być jakiś żart?


Proponuję najpierw zapoznać się o co chodzi w temacie.
_________________
Reggae jest radością.
 

Smile  

Stały User

Histeryczny chichot



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 09 Lis 2009

Sk±d: okolice Wroc³awia

   

Wys³any: 2010-01-15, 20:25   

Jak dla mnie, to coś siedziało w jego psychice. Nie mógł być przedstawicielem wampirów jako odrębnego gatunku- takie przecież nie istnieją- ale kto wie, co mu odwaliło?

"pamiętam byłem tam po cement w cementowni oddaliłem się od kierowcy ponieważ miałem zamiar napaść jaką kobietę w pewnym momęcie ujrzałem kobietę za którą udałem się wpewnym momęcie gdy nikogo nie było wokół nas uderzyłem ją kilka razy prętem metalowym w głowe kiedy kobieta przewróciła się zdjołem jej majtki i pobawiłem się jej przyrodzeniem następnie zabrałem jej pieniądze z torebki w wysokości około 400 zł".

I wszystkie zbrodnie wyglądały podobnie. Nie wiem skąd ten idiotyczny przydomek.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-01-15, 20:49   

Wreszcie jakiÅ› normalny temat.

Smile napisa³/a:

Nie wiem skÄ…d ten idiotyczny przydomek.



Dlatego że uwczesna policja była mało kretywna i tylko taki przydomek potrafiła wymyślić.

edeldreda napisa³/a:

Mnie wydaję się, że MO chciała koniecznie ująć morderce, a że Marchwicki był "pod ręką" to właśnie jego skazali



To prawda, że smierć Gierkówny był powodem aby policja jak najpredziej ujeła morderca.Władza tego wymagała.Pozatym cały Slask był zastraszony,kobiety bały wychodzic sie same z domu.Policja musiała ująć sprawcę szybko,ale nie myśle aby Marchwicki nie był winny,w szczegolnosci ze o ile dobrze pamietam podejrzenia na niego rzuciła własna zona.

edeldreda, a tak niezwiażanego z tematem ktory jest twó "ulubiony" seryjny morderca?
 

edeldreda  

User

Edeldreda


ImiÄ™: Edeldredzia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sty 2010

Sk±d: Jamajka

   

Wys³any: 2010-01-15, 20:57   

Norbs93 napisa³/a:

Wreszcie jakiÅ› normalny temat.

Smile napisa³/a:

Nie wiem skÄ…d ten idiotyczny przydomek.



Dlatego że uwczesna policja była mało kretywna i tylko taki przydomek potrafiła wymyślić.

edeldreda napisa³/a:

Mnie wydaję się, że MO chciała koniecznie ująć morderce, a że Marchwicki był "pod ręką" to właśnie jego skazali



To prawda, że smierć Gierkówny był powodem aby policja jak najpredziej ujeła morderca.Władza tego wymagała.Pozatym cały Slask był zastraszony,kobiety bały wychodzic sie same z domu.Policja musiała ująć sprawcę szybko,ale nie myśle aby Marchwicki nie był winny,w szczegolnosci ze o ile dobrze pamietam podejrzenia na niego rzuciła własna zona.



edeldreda, a tak niezwiażanego z tematem ktory jest twó "ulubiony" seryjny morderca?





hm. ulubiony?
Chyba najbardziej zaciekawiłą mnie historia Joachima Knychały, także domniemanego mordercy ze śląska.
Polecam książkę" Pamiętnik wampira", w którym Knychała opisuje, będąc już w celi i oczekując na wyrok, swoje cele, mordy i przeżycia wewnętrzne.
Sam przyznał się do 6 zabójstw i kilku usiłowań. Przyznał także, że jego "natchnieniem" był Marchwicki
_________________
Reggae jest radością.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-01-15, 21:07   

A o Mieczysławie Zubie"Fantomasie" słyszałas?
I znowu kolejny seryjny ze ¦ląska-najstraszniejszego regionu Polski.
Warto dodać że był milicjantem co powodowało w ludziach zaufanie.
A twoj ulubiony zagraniczny morderca to...?Mnie zaciekawił "Ksiezycowy Morderca" ktory w latach 40 w Teksasie mordował pary w autach,przy czym gwałcac kobiety wszystkie zdarzenia miały odbywały sie nocą podczas pełni ksiezyca.Sprawcy nie wykryto.
 

edeldreda  

User

Edeldreda


ImiÄ™: Edeldredzia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sty 2010

Sk±d: Jamajka

   

Wys³any: 2010-01-15, 21:09   

Norbs93 napisa³/a:

A o Mieczysławie Zubie"Fantomasie" słyszałas?
I znowu kolejny seryjny ze ¦ląska-najstraszniejszego regionu Polski.
Warto dodać że był milicjantem co powodowało w ludziach zaufanie.
A twoj ulubiony zagraniczny morderca to...?Mnie zaciekawił "Ksiezycowy Morderca" ktory w latach 40 w Teksasie mordował pary w autach,przy czym gwałcac kobiety wszystkie zdarzenia miały odbywały sie nocą podczas pełni ksiezyca.Sprawcy nie wykryto.



Niestety nie słyszałam, wykąpie się, wrócę i poczytam o nim, co do zagranicznych to się już całkiem nie orientuje;)
_________________
Reggae jest radością.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-01-15, 21:19   

Wampir ?
Chyba raczej znudzony seksoholoik-psychopata,na dodatek analfabeta.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-16, 10:18   

agusiek napisa³/a:

Wampir ?
Chyba raczej znudzony seksoholoik-psychopata,na dodatek analfabeta.


Tu nie chodzi o określenie tego człowieka mianem istoty nadprzyrodzonej.
Określenie nadanu mu na podstawie popełnionych przez niego zbrodni.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com