Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-27, 17:24   

Gray napisa³/a:

Czytałam, że zbyt wczesnie rozpoczęcia inicjacji płciowej prowadzi do późniejszej oziębłości, 'niedorozwoju' uczuć.


Być może - ale każdy przypadek należy rozpatrywać INDYWIDUALNIE. Nie można powiedzieć - masz 14 lat - będziesz oziębły, a masz 18 - nie będziesz.
Bynajmniej w żadnej mierze nie oznacza to, że jestem za tym, żeby "dzieci miały dzieci".
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-27, 17:30   

Zmiany w psychice zachodzą, zwłaszcza po inicjacji seksualnej. Chyba najgorsze to gdy pierwszy raz nie jest taki jak się go wyobrażało, partner nie był delikatny, kobieta później może się zrazić to kontaktów seksualnych w przyszłości, po przez wspomnienia właśnie z tego pierwsze nieudanego razu.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Niewielka_  

User

Małgorzata bez M.



Do³±czy³a: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-29, 17:37   

Jedenastolatka "uprawiająca seks"? Musiało ty wygladać wyjątkowo żałośnie i nieudolnie. No, ale żyjąc w społeczeństwie kierującym się w każdej dziedzinie życia hasłem "kto pierwszy, ten lepszy" nie ma się czemu dziwić. Przecież w plemionach afrykańskich i indiańskich takie dziewczątka są już po pierwszej menstruacji, wiążą się z partnerami i kopulują się dniami i nocami...
Ale w cywilizowanym świecie ociera się to o gwałt/pedofilię.
Niewątpliwie odbija się na psychice. Ludu, przecież taki człowiek w jednym momencie traci dzieciństwo i uczy się krzywego spojrzenia na życie erotyczne. Przepraszam za wulgarne wyrażenie, ale to jest po prostu ku*estwo.
_________________

Ja jestem owym szalonym, dla którego nieważny jest klucz,
którym można otworzyć drzwi, a to, że ten klucz mogę wrzucić do studni,
a drzwi rozbić głową.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-29, 18:47   

Myślę,że każde wydarzenie,które miało miejsce,a do którego nie dojrzeliśmy odbija się na naszej psychice.
Szczególnie kontakty seksualne.
Przykład myślę,że jest trochę naciągany,ale i tak w możemy zauważyć zjawisko "dzieci bawiących się w seks",gimnazjalistek,czy gimnzjalistów nie mających poszanowania do uczuć oraz własnego ciała.
Współżycie powinno być przede wszystkim nie fizycznym,lecz emocjonalnym zbliżeniem partnerów.
_________________
Drugs&hugs.
 

Pokrak  

Stały User

Illuminatus



Do³±czy³: 27 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-30, 18:14   

Konsumpcja! Upada cywilizacja, upadajÄ… idee. Umieramy.
_________________
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-30, 18:17   

Pokrak napisa³/a:

Konsumpcja! Upada cywilizacja, upadajÄ… idee. Umieramy.


To umieraj. Ja pożyję trochę jeszcze.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Pokrak  

Stały User

Illuminatus



Do³±czy³: 27 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-30, 18:23   

Chodzi mi, że cywilizacja upada. Dziczejemy.
_________________
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-30, 18:26   

Pokrak napisa³/a:

Dziczejemy.


Kto jak kto.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2009-12-30, 18:29   

Cytat:

Dziczejemy.



mów za siebie ^^
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Pokrak  

Stały User

Illuminatus



Do³±czy³: 27 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-30, 18:32   

"ludzkość" nie łapcie mnie za słówka. Globalnie mówie.
_________________
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-30, 19:30   

Pokrak napisa³/a:

"ludzkość" nie łapcie mnie za słówka. Globalnie mówie.


I źle robisz.
To w takim razie ja i Frozy nie jesteśmy częścią ludzkości?

Generalizowanie jest złe. Nie ważne kiedy i jak.
Jeśli jednak miałeś na myśli, że seks w młodym wieku nie jest zbyt dobrym pomysłem (V klasa :mrgreen: ) to się z Tobą zgadzam. Mimo to, staraj się nie używać zbyt wielkich słów.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

manga  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-31, 00:43   

Pokrak napisa³/a:

Chodzi mi, że cywilizacja upada. Dziczejemy.



Ja się zgadzam. Ludzie coraz bardziej schodzą do poziomu zwierząt ( np.pedofilia, wykorzystywanie). Seks nie jest już tym, czym był kiedyś.
Ludzie się zmieniają w istoty bez uczuć, dążące jedynie do władzy i pieniędzy.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-31, 07:46   

manga napisa³/a:

Ludzie się zmieniają w istoty bez uczuć, dążące jedynie do władzy i pieniędzy.


Tak! Wszyscy ludzie! "6 mld ludzi zgodnie pokiwało głowami"!

[ Dodano: 2009-12-31, 07:47 ]

manga napisa³/a:

Seks nie jest już tym, czym był kiedyś.


Tak? Bo kiedyś służył jedynie do robienia dzieci? Ech, ale ten świat się zmienia.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

cinek000suchy  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 31 Gru 2009

Sk±d: Zielone P³uca Polski

   

Wys³any: 2009-12-31, 22:07   

Moim zdaniem seks z partnerem/partnerką powinien być przemyślany. Tylko trudno tu mówić o racjonalnym myśleniu i liczeniem oraz zastanawianiem się nad konsekwencjami w V klasie podstawówki. Uważam, że taka osoba nie jest na tyle dojrzała emocjonalnie i nie powinna uprawiać seksu tylko zająć się dzieciństwem ;p
_________________
,,Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.'' - Stanisław Jerzy Lec


Na urodzinach załączyłem telewizor. Zobaczyłem w nim wybuchające world trade center, pomyślałem ,,tata to mi zafundował fajerwerki"
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-12-31, 22:14   

Dzieci (bo inaczej powiedzieć nie można) po prostu za wcześnie teraz wchodzą w świat seksu. Ludzie rozwijają się zbyt szybko.
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com