Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cinek000suchy  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 31 Gru 2009

Sk±d: Zielone P³uca Polski

   

Wys³any: 2009-12-31, 22:37   

Ja uważam, że przyczyną jest wpływ środowiska(mianowicie ludzi, kumpli, znajomych, którzy nas otaczają).
_________________
,,Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.'' - Stanisław Jerzy Lec


Na urodzinach załączyłem telewizor. Zobaczyłem w nim wybuchające world trade center, pomyślałem ,,tata to mi zafundował fajerwerki"
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-01-01, 23:18   

cinek000suchy napisa³/a:

jest wpływ środowiska(mianowicie ludzi, kumpli, znajomych, którzy nas otaczają).


a nie przypadkiem telewizji, prasy, internetu i ogololnie nowych zbednych rzeczy.? bo w koncu ci kumple i nasze otoczenie tez skądś musiało nabrać takiej "kulturki"
_________________
ona umrze martwa.
 

rypacz

Stały User


Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-02, 00:59   

Cytat:

Czy może się to odbić na psychice ?

Jak najbardziej. To zależy głównie od charakteru tego obcowania. I może skutkować w wieloraki sposób, przykładowo w braku pociągu seksualnego do osób określonej płci, upośledzeniu funkcjonowania emocjonalnego - od nieadekwatnego okazywania uczuć po problemy z zaangażowaniem emocjonalnym (co może objawiać się chociażby nieumiejętnością tworzenia stałych związków partnerskich) etc. etc. W drugą stronę - nadmierny pociąg seksualny, szukanie co raz to mocniejszych doznań erotycznych itepe itede.

Właściwie wiele młodych osób nie zdaje sobie sprawy jak bardzo może to wpłynąć na ich późniejsze życie.

Cytat:

Co ogóle myślicie o takich osobach co w bardzo młodym wieku uprawiają seks itp ?

To zależy jaki to jest bardzo młody.. na forach mówi się o 13 w górę. Fakt młody. Ale znam przypadki 6-8 w górę i wtedy, wierzcie może być to traumatyczne.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-01-02, 01:40   

Missy napisa³/a:

a nie przypadkiem telewizji, prasy, internetu i ogololnie nowych zbednych rzeczy.?

Oczywiście że jest wpływ tych czynników ale nie tylko w końcu ile osób decyduje się na kontakt seksualny w obawie że wyśmieja ich w grupie znajomych że on\a jako jedyni jeszcze nic nie robili...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

cinek000suchy  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 31 Gru 2009

Sk±d: Zielone P³uca Polski

   

Wys³any: 2010-01-02, 18:12   

marmi napisa³/a:

ile osób decyduje się na kontakt seksualny w obawie że wyśmieja ich w grupie znajomych że on\a jako jedyni jeszcze nic nie robili...


Zgadzam siÄ™ z tym.

Missy napisa³/a:

a nie przypadkiem telewizji, prasy, internetu i ogololnie nowych zbednych rzeczy.? bo w koncu ci kumple i nasze otoczenie tez skądś musiało nabrać takiej "kulturki"


Jedno jest powiÄ…zane z drugim ;p
_________________
,,Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.'' - Stanisław Jerzy Lec


Na urodzinach załączyłem telewizor. Zobaczyłem w nim wybuchające world trade center, pomyślałem ,,tata to mi zafundował fajerwerki"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com