Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lornetka

User


Do³±czy³: 16 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-16, 01:00   ZÅ‚e skutki masturbacji

Witam
Mam 15 lat i jakieś 3 lata temu zaczęłam się masturbować. Odkryłam to niestety pod prysznicem. Nie pamiętam dokładnie, ale przez ponad dwa lata robiłam to dosyć często. Teraz tego żałuję, ale nie miałam pojęcia o skutkach... Ostatnio robię to bardzo rzadko, lecz boję się, że już nigdy w przyszłości nie będę miała orgazmu z partnerem. Czy mam się czego obawiać? A jeśli tak, to jak mam naprawić swoje błędy?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-07-16, 02:03   



Ja bym się bała.


A tak serio, moim zdaniem to, że tak dobrze poznałaś swoje ciało nie jest jakoś specjalnie negatywną sprawą. Przynajmniej wiesz, co Ci sprawia przyjemność.
_________________
meow
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-16, 12:40   

destrukcyjna napisa³/a:

Ja bym się bała.


Częsty seks podobno może odwrócić ten proces. Bardziej na serio, jesteś młoda, jeszcze się zdążysz przestawić. Poznasz właściwą osobę, a doświadczenie się przyda :-)
_________________
lol
 

Ta_co_zagubiÅ‚a  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-16, 15:05   

Nie masz się raczej czego bać. Ale myślę, że lepiej byłoby to ograniczyć do minimum i po prostu poczekać aż będziesz mogła tego doświadczyć z drugą osobą ; )
_________________
Uczucia są piękne, choć nie zawsze coś warte.
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-16, 17:29   

Masturbacja strumieniem wody ma niestety bardzo zły wpływ na późniejsze życie seksualne kobiety. Często zdarza się, że przyzwyczajona do - umówmy się - bardzo specyficznego rodzaju stymulacji nie może osiągnąć orgazmu poprzez penetrację.
Stanu tego nie można odwrócić, aczkolwiek radzę udać się do ginekologa/seksuologa po poradę.

Pozdrawiam serdecznie :-)
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

cinekcool  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 36

Do³±czy³: 29 Maj 2011

Sk±d: LPU

   

Wys³any: 2011-07-16, 21:41   

A do tego od masturbacji się ślepnie i rosną włosy między palcami...
Normalnie bajki nie z tej ziemi :wstyd:
 

lornetka

User


Do³±czy³: 16 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-17, 17:44   

Przezroczysta napisa³/a:

Masturbacja strumieniem wody ma niestety bardzo zły wpływ na późniejsze życie seksualne kobiety. Często zdarza się, że przyzwyczajona do - umówmy się - bardzo specyficznego rodzaju stymulacji nie może osiągnąć orgazmu poprzez penetrację.
Stanu tego nie można odwrócić, aczkolwiek radzę udać się do ginekologa/seksuologa po poradę.

Pozdrawiam serdecznie :-)



No właśnie tego się bałam. Na razie skończę to w ogóle robić i zobaczymy jak to będzie. Czas pokaże. Bardzo Wam dziękuję za pomoc :)

PS. Nie musicie sobie ze mnie robić jaj, nie uważam, że masturbacja to zło i że nienawidzę siebie za to, że to robię. Po prostu czytałam dużo o takich "skutkach ubocznych", dlatego też chciałam się upewnić.
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-07-17, 20:05   

Zastanów się. Na tym forum nie znajdziesz lekarzy, ginekologów, seksuologów itd. Nie. Takich ludzi znajdziesz w klinikach i szpitalach. Im szybciej pójdziesz po profesjonalną pomoc tym lepiej. Jeżeli jakimś cudem coś poszło źle to należy działać a nie zadawać takich pytań na ogólnotematycznym forum.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-17, 23:23   

lornetka napisa³/a:

PS. Nie musicie sobie ze mnie robić jaj, nie uważam, że masturbacja to zło i że nienawidzę siebie za to, że to robię. Po prostu czytałam dużo o takich "skutkach ubocznych", dlatego też chciałam się upewnić.


I mądrze robisz. Miej własny rozum, rób to co lubisz, ale też miej dystans. Gdy znajdziesz odpowiednią osobę, to nawet najlepsza masturbacja to będzie mały pikuś przy tych doznaniach.
_________________
lol
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-18, 07:59   

Capolous napisa³/a:

Zastanów się. Na tym forum nie znajdziesz lekarzy, ginekologów, seksuologów itd. Nie. Takich ludzi znajdziesz w klinikach i szpitalach. Im szybciej pójdziesz po profesjonalną pomoc tym lepiej. Jeżeli jakimś cudem coś poszło źle to należy działać a nie zadawać takich pytań na ogólnotematycznym forum.



Oczywiście, że nie znajdzie na tym forum specjalistów, aczkolwiek osobiście wiem dużo o w/w przypadłościach, więc pomagam. I podejrzewam, że wiele osób właśnie w ten sposób postępuje odpowiadając na pytania czy problemy innych osób.
 

rozowymazak

User


Do³±czy³: 18 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-18, 12:58   

Po zbyt częstej masturbacji ponoć wypryszcza ;) ale to pewnie bujdy, ja tak nigdy nie miałam hehehe.
No i możesz potem dochodzić tylko po własnoręcznej stymulacji, a partner może mieć problem...
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-19, 09:40   

rozowymazak napisa³/a:

Po zbyt częstej masturbacji ponoć wypryszcza ;) ale to pewnie bujdy, ja tak nigdy nie miałam hehehe.
No i możesz potem dochodzić tylko po własnoręcznej stymulacji, a partner może mieć problem...



Tu się mylisz. Podejrzewam, że koleżanka przeżywa jedynie orgazm łechtaczkowy. Podczas stosunku z penetracją dochodzi do orgazmu pochwowego, więc te dwie rzeczy nie muszą się ze sobą łączyć. Prawdą natomiast jest, że tylko 3 - 6% kobiet przeżywa orgazm pochwowy, ale to już temat na inny wątek. :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com