Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kabitka17  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Gru 2009

Sk±d: T.... - czarnobyl :D

   

Wys³any: 2010-07-02, 18:38   Zmiana szkoÅ‚y

Hejka chciałam się zapytać was jak się czuliście kiedy zmienialiście szkołę na wyższą po gimnazjum.Ja właśnie w tym roku idę do LO i bradzo mnie to ciekawi jak to jest kiedy totalnie zmienia się klasę. W sumie to ja wogóle nie wiem jak to jest - bo kiedy szłam do Gimnazjum to i tak wszystkich znałam z podstawówki :) A teraz widzę jakieś nieznane nazwiska.Mam nadzieję,że ludzie mnie polubią a jak to u was było - mieliście stresa czy odrazu zakumplowaliście się z kimś ?? A może nie pamiętacie :D
_________________
"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-07-02, 19:16   

Wlaściwie jak szłam do LO to byłam w klasie z przyjaciółką, ale tylko my dwie się znałyśmy reszta to kompletnie nieznani ludzie byli. Stresu nie miałam. Moja klasa jest boska. I wierzę, że twoja też taka będzie.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-07-02, 19:42   

Ja nikogo nie znałem.Na początku roku mało osób lubiłem,a może mało ich znałem.Nie byłem jakiś specjalnie otwarty na nowe znajomości i nie skupiałem na tym uwagi.Uważałem,że jest to najbardziej nie dobrana klasa w mojej karierze.
Teraz po roku spędzonym z nimi jednoznacznie mogę stwierdzić że oni są świetni kocham wszystkich(prawie wszystkich).
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-02, 19:52   

Do szkoły średniej szedłem razem z kumplem, którego znałem od zerówki. Lecz stresu i tak nie miałem, klasa cała męska, szybko poznaliśmy się i w pewien sposób zżyliśmy. Po pierwszym dniu było już dobrze, później tylko się większe jazdy robiło na lekcji już :D
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-02, 20:13   

ja idąc do szkoły średniej znałem 2/32 osoby.
Od początku zaczeły się odłamy i podział na grupy: dziewczyny wiadomo trzymały się razem, bursa razem, Ci co z lublina też razem, a my spokojnie we 3 :] Potem kolega, który mieszkał niedaleko nas przyłączył się do nas i tak powstała nasza "Fantastyczna Czwórka" :D Później przez cały rok próby zgrania i wiadomo udało się, chłopacy prawie wszyscy utrzymują dobre kontakty z dziewczynami, nie ma podziału na wieś/miasto, jedyny odłam jaki pozostał to Bursa.. Ale ich każdy uważa za "debili" :] Ogólnie nie narzekam na klase, ale chciałbym mieć tą, co w gimnazjum.. Tamta to dopiero była zgrana, to nie to co teraz.. W każdym razie życze Ci jak najlepszej klasy w liceum, bo szkoła średnia to najpiękniejszy okres w życiu nastolatków^^
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-07-02, 22:22   

Ja do LO szłam z moją ukochaną paczką i to mi wystarczyło. Po za tym, widziałam parę nazwisk ludzi, których kojarzyłam ze szkoły. Trochę się obawiałam, bo większości nie znałam, ale klasa moja w miarę jest ok. Są ludzi świrnięci i mocno niezorganizowani, ale trzeba przyznać, że jesteśmy grupą bardzo przyjacielsko nastawioną.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com