Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Justencja | 2009-12-12, 19:26

Autor

Wiadomo¶æ

MalutkaNiunia

User


Do³±czy³: 09 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 15:23   

To zależy tylko od nich ile będzie trwał taki związek ;) Ja byłam w takim związku jakieś 2-3 miesiące i zakończyłam to bo przyjaciel mi wytłumaczył że to nie ma sensu :P Ale jeśli wszystko jest jasno powiedziane, o co tak naprawde we wszystkim chodzi, to myślę że może to wytrzymać dosyć długo :)
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 16:02   

Hej :) no wodze tu jakaś sensowną odpowiedź Malutkiej Niuni że taki związek dla sexu samego jest bez sensu dobrze zgadzam się ja sam jestem w związku i wiem że to forma okazania uczucia no ale sa większe wartości i naprawde inne sposoby okazania uczuc w związku nie chodzi o jedno bo albo się kogoś kocha albo nie związek dla sexu to nie związek tylko wyładowanie erotyczne a związek w którym dochodzi pod wpływem namiętności do kochania się z kimś to juz zupełnie co innego :)

[ Dodano: 2010-09-12, 16:04 ]
dlatego dochodzi do tego z osoba która się naprawdę kocha :)
_________________
Dziik
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:18   Re: zwiÄ…zek wyÅ‚Ä…cznie dla seksu

bleble napisa³/a:

co sądzicie o chlopaku który jest z dziewczyna tylko dla seksu i jej nie kocha? długo będzie trwał taki związek?


No jeżeli ona o tym wie i się na to zgadza, to pewnie dopóki któraś strona nie znajdzie sobie "poważnego" partnera. Jednak uważam, że ciężko jest to nazwać związkiem.
Jeżeli jednak ona tego nie wie, to już zależy od jej inteligencji i tego czy się kobieta szanuje.
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:22   

To nie zwiÄ…zek. to seks kumpelstwo bardziej.
Jeśli ona o tym wie i to akceptuje - to w porządku. chociaż ja się z takim podejściem nie zgadzam.
Jeśli dziewczyna jest nieświadoma intencji swojego chłopaka - to tym bardziej związkiem nazywać się nie powinno. To zwykłe oszustwo i wykorzystywanie seksualne. Przestępstwo.
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:28   

Cytat:

To nie zwiÄ…zek. to seks kumpelstwo bardziej.
Jeśli ona o tym wie i to akceptuje - to w porządku. chociaż ja się z takim podejściem nie zgadzam.
Jeśli dziewczyna jest nieświadoma intencji swojego chłopaka - to tym bardziej związkiem nazywać się nie powinno. To zwykłe oszustwo i wykorzystywanie seksualne. Przestępstwo.

zgadzam się o tyle że takie coś to nie związek
_________________
Dziik
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:31   

To zależy od tego kiedy ta głupiutka dziewczyna zrozumie, że jest z nią tylko dla seksu:)
Myślę, ze taki związek jest bezsensu. I takiego faceta od razu bym zostawiła.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:34   

Wydaję mi się,że jeśli jest to na zasadzie,że ona chce od niego tylko seksu,a on od niej tego samego,nie oczekują nic więcej od siebie,nie mają stałych partnerów,to taki 'związek' choć to bardziej układ może przetrwać nawet lata.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-18, 23:13   

Ciężki przypadek raczej. I długo to też nie przetrwa, bo prędzej czy później komuś zaczną takie warunki nie odpowiadać, zaangażuje się uczuciowo i całą ideę szlag trafi.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-09-19, 08:46   

Seks jest ważnym elementem związku, ale nie może być jego podstawą. Jest to zbyt słaby powód by tworzyć związek. Odpowiednim słowem były układ dwóch osób. :-)
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

PanPiotr  

Stały User

Piotrek


Wiek: 33

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Kielce / Kraków

   

Wys³any: 2010-09-19, 10:50   

W tego typu sytuacjach nie chodzi o związek , lecz jedynie o zabawę ! Bo po co się puszczać w klubie skoro można z kolegą dla zabawy ? A im częściej uprawia się sex z 1 partnerem tym odczuwamy większą rozkosz bo go "wyczuwamy " , a co do trwania takich związków to jest kilka możliwości :

1) ciążka i albo aborcja , albo ślub i kochanie się dla dziecka
2) nagle zaiskrzy u obu stron
3)spotkamy swoją prawdziwą miłość i koniec związku dla sexu
_________________
Zapraszam na mojÄ… stronÄ™ najlepsze filmy online w sieci.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-19, 15:36   

To nie jest związek, tylko relacja na zasadzie fuck friends. Ryzykowne, ale lepsze, niż chodzić po klubach. Każdy decyduje za siebie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

missmac

User



Do³±czy³: 02 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-21, 15:54   

zwiÄ…zek dla seksu.. Przeciez to sie nie godzi ze soba.

Zly pomysl umawianie z kims tylko na seks, jest cienka czerwona linia ktora mozna przypadkiem przekroczyc i wtedy to juz nie bedzie tylko seks.
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-09-21, 20:11   Re: zwiÄ…zek wyÅ‚Ä…cznie dla seksu

bleble napisa³/a:

co sądzicie o chlopaku który jest z dziewczyna tylko dla seksu i jej nie kocha? długo będzie trwał taki związek?


Nie, bo on długo udawać uczuć mógł nie będzie, a ona odkryje że on jest fałszem i wszystko się posypie.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-21, 21:18   

Jeśli obu osobom to odpowiada to czemu nie? Co prawda nie można wtedy nazwać tego związkiem, no ale sama taka sytuacja może być jeśli i chłopak i dziewczyna się na to godzą.
 

seba55

Stały User



Do³±czy³: 24 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-23, 13:08   

A co jeśli z początku związek polega na seksie, poniewaz obie strony czują się dobrze tylko w łóżku, a potem rodzi się miłość to czy to też nie jest związek czy nazwiemy to związkiem dopiero jak się zakochają ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com