Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶æ

Bugiiii  

User


ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 13:27   ...

Hey ! ;)
Jestem tu nowa i chciałabym podzielić się z wami moim problemem....

Miałam chłopaka 2 miesiące temu... i w ostatnim tygodniu naszego "Bycia razem" nie było już tak samo... w ogóle ... nie pisaliśmy,nie spotykaliśmy się... i w ogóle .. po tygodniowej przerwie spotkałam się z nim... i nie było już tak jak kiedyś.. On mi zaczal wytykać różne błędy... ale to go zaprowadziło w ślepą uliczkę ponieważ to On je popełniał... a Ja...
Poznałam przez ten tydzień innego chłopaka...
Nie,że go zdradziłam .. poprostu to był mój kolega..dobrze wiedział,że mam chłopaka..ale poprostu dał mi do zrozumienia... jak może się zachowywać chłopak wobec Mnie... :] zdziwiłam się,że prawie "Nieznajomy" mi chłopak jest lepszy od tego którego Kocham... w dzień kiedy się spotkaliśmy... zerwaliśmy ze sobą ... Dziś ani Ja ani On tego nie żałujemy... wręcz przeciwinie ... :)
Znalazłam sobie innego chłopaka... który podobał mi się bardzo długo.. znam go od 1kl. podstawówki .. i to właśnie tam już mi się podobał.. :) jestem z nim już miesiąc...
Szczerze to nie wiedziałam,że mogę kogoś takiego poznać w życiu...
jestem Szczęśliwa strasznie...

Tylko czy nie zrobiłam źle ... ? czy to głupio nie wygląda,że ledwo co zerwałam z Chłopakiem a już mam innego .. i jestem w nim zakochana po uszy... ?
Ehh...


zmień tytuł tematu. /// Eliara.
 

PAtryk1692

User


Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 13:36   

To nic złego :) gorzej gdybyś jeszcze byla w zwiazku i sie spotykala z innym hehe ;d
 

megk666

User


Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 13:39   

Robisz dobrze, ale czy nie ograniczasz sama siebie?? No bo jak masz chłopaka, z którym wiesz, że nie bedziesz do końca życia, to musisz sie ograniczać, mówić mu gdzie chcesz wyjsc z koleżanką itp. Ale jeśli jest Ci dobrze z tym chłopakiem, to bądź wciąż z nim.:)
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-04, 13:42   

A dla mnie jesteś niedojrzałą idiotką. Najpierw jednemu mówisz że kochasz, i w ogóle. Pojawia się następny i też go kochasz po kilku dniach. Dorośnij i potem baw się w związki :-o
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-02-04, 13:51   

Sagad napisa³/a:

A dla mnie jesteś niedojrzałą idiotką. Najpierw jednemu mówisz że kochasz, i w ogóle. Pojawia się następny i też go kochasz po kilku dniach. Dorośnij i potem baw się w związki :-o



True, true...
To jest encyklopedyczny przykład puszczania się
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2009-02-04, 13:59   

Sagad, nie zgodzę się z Tobą, na temat tej idiotki. od razu tam idiotka ^^. że niedojrzała to fakt, ale idiotka... chociaż miłość rośnie powoli, a jesli dobrze zrozumiałam znała swojego nowego chłopaka dość długo. więc mogła być z innym a myśleć o innym, chociaż nawet nieświadomie.
sama byłam w sytuacji, kiedy byłam z jednym a myślami z drugim. co prawda byłam młoda i głupia, a do w pierwszym przypadku o miłości nie było mowy, ale dla różnych osób różne mają znaczenia słowa 'Kocham Cię'.




McLarenLbn,
gdzie tu jest puszczanie??!! :-o :-x




Bugiiii, dla mnie źle nie zrobiłaś. tylko uważaj na słowa miłości, bo raz słów powiedzianych na głos cofnąć sie nie da.
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

terrorysta  

Stały User



Imię: czy to ważne?

Do³±czy³: 25 Gru 2008

Sk±d: ja jestem???

   

Wys³any: 2009-02-04, 14:09   

Bugiiii napisa³/a:

zdziwiłam się,że prawie "Nieznajomy" mi chłopak jest lepszy od tego którego Kocham...


to się zastanów czy w takim razie go kochałaś
_________________
Grzeczność to jedynie brak odruchów złego wychowania
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-02-04, 14:10   

żadnego puszczania się w tym nie ma.
Jeśli pokochała kogoś innego i jest z nim szczęśliwa to niech się tylko cieszy. Miłość przychodzi nieproszona i nie pyta o pozwolenie.
Bądź z tym kogoś kochasz i nie przejmuj się głupim gadaniem:).
 

Tarantella

User



ImiÄ™: A.

Do³±czy³: 21 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-04, 14:20   

Sagad napisa³/a:

Najpierw jednemu mówisz że kochasz, i w ogóle. Pojawia się następny i też go kochasz po kilku dniach



No jasne. A za tydzien z tym drugim zerwie, bo sie do niej juz tak szeroko nie usmiechal jak wczesniej, albo slonce bedzie krzywo swiecic i jej to nie spauje. Bedzie jeszcze 10 nastepnych, i z kazdym bedzie wielka milosc i kochanie na zawsze.
Czego Ty chcesz czlowieku, ona ma 16 lat i taka sama dziwna mentalnosc jak setki jej podobnych rowiesniczek.

Wymyślacie sobie problemy, naprawde... ale jest jeden plus. To sie naprawde dobrze czyta, to naprawde poprawia mi humor. Dziękuje.

McLarenLbn napisa³/a:

To jest encyklopedyczny przykład puszczania się



To w ogole jest takie slowo 'encyklopedyczny'? Nie lepiej powiedziec 'podrecznikowy'? ; >

Amellie napisa³/a:

co prawda byłam młoda i głupia


Masz 18 lat. Teraz jestes pewnie stara i mÄ…dra :) Oh, i bardzo doswiadczona.
_________________
- Oh please, have mercy!
- Oh, not tonight bishop... not tonight.



I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death
 

paula567  

User



ImiÄ™: Paula

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-04, 14:27   

Przecież jesteś szczęśwliwa
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com