Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

toficzek  

User

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Cze 2009

Sk±d: lubelskie...;D

   

Wys³any: 2009-06-10, 22:54   21:37

pewnie wiekszosc osob wie ze o 21:37 umarł Jan Paweł II. Ja mam cos takiego że praktycznie codziennie wieczorem jak spojrze na zegarek jest 21:37. nie wiem czy to jakas podswiadomosc czy co?;] moacie cos podobnego?:>
 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2009-06-10, 22:57   

kłade się spać wmawiam mówie sobie, chcę obudzić się 6:47, przebudzam sie biorę telefon w dłoń i jest ta godzina :-D podświadomość po prostu
_________________
fuck all y'all
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-06-10, 23:20   

Ja też tak mam ;)
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Shogun  

Wymiatacz


ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 16 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-10, 23:35   

Cytat:

kłade się spać wmawiam mówie sobie, chcę obudzić się 6:47, przebudzam sie biorę telefon w dłoń i jest ta godzina podświadomość po prostu



a jak ja szedlem spac to prosilem boga i wmawialem sobie i wieze dalem na maxa zeby o tej i o tej godzinie grala na maxa ale zamiast mnie obudzila cala rodzine

Cytat:

podświadomość po prostu



to ja nie wiedzialem ze w mojej podswiadomosci zakodowany jest zegarek ktory mierzy czas tak samo jak prawdziwy
 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2009-06-10, 23:50   

zegar biologiczny, może błędnik też za to odpowiada nie wiem, a po za tym mózg człowieka jest niesamowity, po operacjach mózgu niekiedy u pacjenta włącza się podświadomość po wybudzeniu i rozmawia w języku którego nigdy nie znał, nie był w tym kraju, nie ma tam znajomych, nawet nie wiesz kiedy wszystko zostaje tam w głowie zakodowane, używasz tylko kilku procent możliwości swojego mózgu
_________________
fuck all y'all
 

AnioÅ‚ CiemnoÅ›ci  

Mega wymiatacz

Strzała Tęsknoty



Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Maj 2009

Sk±d: Nowy Targ

   

Wys³any: 2009-06-11, 06:59   

Dokładnie jak wyżej. To jest po prostu zegar biologiczny. Bez obrazy Shogun, ale żadna bozia mi nie pomaga się budzić, a zdarzało mi się robić to w ten sposób już naprawdę wielokrotnie.
_________________
Jeżeli twoja głowa jest dla ciebie przyczyną grzechu, obetnij ją sobie i wyrzuć, bowiem lepiej wejść bezgłowym do królestwa Niebieskiego niż z głową tkwić wśród ognia piekielnego.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 22:16   

Melatonina jest niezastÄ…piona ;)

Ja również wstaję dokładnie o tej o której chcę, ale i tak zawsze ustawiam budzik ;D Ot tak na wszelki, jakby matka natura zły dzień miała :)

toficzek, mam tak samo tylko mnie od 2 lat czy dłużej prześladuje 22.22 ;)
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 22:21   

Maka napisa³/a:

rozmawia w języku którego nigdy nie znał,


akurat to jest dla mnie bzdura, bo niby jak nauczyłeś się sowjego ojczystego jezyka? poprzez osłuchanie, przebywanie wśród ludzi, którzy się nim posługują. chyba, że reinkarnacja to prawda, to może wtedy rzeczywiście przypominamy sobie rzeczy z poprzedniego wcielenia...
 

Maka  

Wymiatacz

Crooked Ass Nigga



ImiÄ™: Boss Playa

Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: Oakland

   

Wys³any: 2009-06-11, 22:25   

z telewizji, radia, nie znam włoskiego np, lecą kawałki na które nie zwracam uwagi, a mózg zapamiętuje, albo np w filmach lektor mówi po polsku ja się na tym koncentruje, a moja podświadomość koduje np francuski, nasz mózg jest b. zlożony i są na to co napisałem dowody potwierdzone naukowo zeby nie bylo ze bredze :-P
_________________
fuck all y'all
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-11, 22:35   Re: 21:37

toficzek napisa³/a:

pewnie wiekszosc osob wie ze o 21:37 umarł Jan Paweł II. Ja mam cos takiego że praktycznie codziennie wieczorem jak spojrze na zegarek jest 21:37. nie wiem czy to jakas podswiadomosc czy co?;] moacie cos podobnego?:>


często mam podobnie. Nie każdego wieczoru, ale dosyć często. Czy to xcoś oznacza? nie wim ;-)
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-06-11, 22:45   Re: 21:37

toficzek napisa³/a:

Ja mam cos takiego że praktycznie codziennie wieczorem jak spojrze na zegarek jest 21:37. nie wiem czy to jakas podswiadomosc czy co?;] moacie cos podobnego?:>



Też tak miałam swego czasu :-D

A ogólnie to jak chcę się obudzić tam powiedzmyo 9:00 to się przeważnie tak budzę :P
_________________
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-11, 22:47   

Ja nawet nie wiem, którego zmarł Jan Paweł II. Nie miałem nigdy nic takiego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 22:51   

Co do budzenia siÄ™:

Cytat:

Jak już wspomniałem, budzenie się przy pomocy budzika utrudnia zapamiętywanie snów. Przerażający dźwięk budzika wyrywający cię ze snu sprawia, że zamiast skupić się na tym co ci się śniło, najpierw myślisz: "Rany Boskie, co się dzieje?", a następnie "Qrka, gdzie się to wyłącza", i tym sposobem zapamiętane strzępy snu odchodzą w niepamięć. Budzik budzi mnie przeważnie do szkoły i zauważyłem, że w takie dni nie pamiętam prawie żadnych snów. Podobnie się dzieje, gdy budzi mnie mój stary i od razu zadaje jakieś pytanie, bo zamiast przypomnieć sobie sen, zastanawiam się nad odpowiedzią. Czy jest na to jakaś rada?

Oczywiście! Inaczej bym o tym nie pisał . Po dłuższym czasie stosowania budzika zauważyłem, że budzę się kilka minut przed jego dzwonieniem. Rozrzut był jakieś 15 minut, ale i tak zawsze wyprzedzałem budzik. Dlaczego tak się dzieje? Okazuje się, że mózg posiada mechanizmy pozwalające mu budzić się bez pomocy budzika. Zegar biologiczny odmierza czas z dość dużą dokładnością. Jedyne co trzeba zrobić, to nastawić czas pobudki .

Metodę tą poznałem czytając teksty z listy Oneiro. Nazywa się ona alfa-budzik. Skąd taka nazwa? Zaraz wszystko się wyjaśni. Otóż w celu nastawienia czasu pobudki, zamykamy oczy, rozluźniamy ciało i uspokajamy myśli. Następnie wyobrażamy sobie ogromną tarczę zegara wskazówkowego. Przesuwając wskazówki, obserwujemy je dokładnie w myślach i ustawiamy je na taką godzinę, o której chcemy się obudzić. Mówimy sobie wtedy: "To jest godzina, o której naturalnie obudzę się ze snu". Podczas wszystkich tych czynności w twoim mózgu najpewniej będą przeważać fale mózgowe z zakresu Alfa, i właśnie stąd wzięła się nazwa tej metody. Taki stan świadomości zwiększa siłę sugestii, które sobie zapodajesz.

Czynności te najlepiej wykonywać przed zaśnięciem, kiedy mózg naturalnie zaczyna pracować na częstotliwościach Alfa. ¯eby wszystko dobrze zadziałało, musisz być pewny że tak będzie. Czy zdarzyło ci się kiedyś czekać niecierpliwie na coś, co miało się wydarzyć następnego dnia? Pamiętasz to uczucie, kiedy kładłeś się spać, nie mogąc się już doczekać poranka? Właśnie tak powinieneś się czuć, chcąc obudzić się o wybranej przez ciebie porze. Uczucia to domena podświadomości - jeśli dobrze się wczujesz, ona zrobi resztę.



A co do owej godziny, jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-06-11, 23:02   

Straho napisa³/a:

Ja nawet nie wiem, którego zmarł Jan Paweł II. Nie miałem nigdy nic takiego.



Ja jestem ateistką, ale lubię liczbę 13. Nie wiem czemu tak mam, dla mnie to śmieszne jest, a nie jakieś dziwne :P
_________________
 

nevermore  

Mega wymiatacz

Throw Me Away!



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Maj 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-06-11, 23:03   

Nie, to ja jestem normalny...
_________________
... show me the silence...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com