Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

zielonooki tygrys  

User



Wiek: 28

Doł±czyła: 06 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-23, 15:22   ABARAT

Co sądzicie o książce ABARAT? Czy wogóle ktoś ją czytał? Ja przeczytałam 2 części i jestem w szoku!!! To naprawde świetna książka, najlepsza jaką czytałam, a teraz są takie bzdety dla nastolatek czytane...
Mało kto czyta porządną fantastyke.. :-(
_________________
.::: Każdy potrafi być szczęśliwy, ale potrzeba człowieka z prawdziwym sercem, żeby stworzyć piękno z tego, co doprowadza nas do płaczu :::.
 

TQIT  

VIP


Doł±czył: 22 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-02-23, 15:26   

zielonooki tygrys napisał/a:

Mało kto czyta porządną fantastyke.. :-(


PorzÄ…dnÄ…, znaczy siÄ™ jakÄ…?

Nie czytałem, ale chyba zachęcony postem u góry przeczytam
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

zielonooki tygrys  

User



Wiek: 28

Doł±czyła: 06 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-23, 15:32   

Zachęcam ;) !! Książka jest niesamowita według mnie :-)

Porządną? Nie umiem wyjaśnić... Chodzi o Książki, które pobudzają wyobraźnie.. takie które są jakby nie z tego świata :-P A nie bzdurne bzdety, które z mózgu robią wode!
_________________
.::: Każdy potrafi być szczęśliwy, ale potrzeba człowieka z prawdziwym sercem, żeby stworzyć piękno z tego, co doprowadza nas do płaczu :::.
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Doł±czyła: 01 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-23, 16:53   

zielonooki tygrys napisał/a:

A nie bzdurne bzdety, ktĂłre z mĂłzgu robiÄ… wode!


Masz racjÄ™! Wiele jest takich ksiÄ…ĹĽek dla nastolatek :-/
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com