Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: Lady Virgin | 2019-12-28, 14:18

Autor

Wiadomość

PaniKorepetytorka  

User

PaniOdKorkow



Imię: Agata

Wiek: 34

Dołączyła: 18 Gru 2019

Skąd: Olsztyn

   

Wysłany: 2019-12-18, 19:25   Agata, Nowa na forum

Hej wszystkim, nazywam sie Agata, mieszkam w Olsztynie i nie dawno skonczylam 30 lat. Dlaczego forum mlodziezowe? Coz...z mlodzieza jakos latwiej sie dogadac i nie maja tylu problemow. Nie sa tez tacy zawistni jak wiekszosc starszych osob. Sama pracuje z mlodzieza w wieku 14-16 lat. Udzielam prywatnie korepetycji z niemieckiego z dojazdem do ucznia. Wiekszosc uczniow to niestety sami zagrozeni i glownie chlopacy, bo z niemieckim tak bywa ze nie chca sie uczyc. Ale jakos daje rade i zdaja z klasy do klasy. Nieco przewalone bo to bezczelna mlodzie i do kazdego z osobna musze do mieszkanka doejchac, ale nie narzekam :mrgreen:

Ostatnio tez zmienilam mieszkanko. Wzielam sobie pokoik z ogloszenia i niestety nieco sie wkopalam bo mieszkam teraz z dwoma studentami co maja po 20 lat i mieszkanko nalezy do nich (sa kuzynami i wujek im kupil na studia). Podpisalam niestety umowe na 12mcy z gory. Ogolnie sa nieco wkurzajacy , ale staram sie nie narzekac. Musze jakos wytrzymac do konca umowy :-D
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Dołączyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2019-12-18, 20:58   

Can't believe xD może forum się trochę urozmaici w końcu :P ELUWINA
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



Imię: Mateusz

Wiek: 24

Dołączył: 05 Sie 2016

Skąd: Olsztyn

   

Wysłany: 2019-12-18, 22:06   

Dobry wieczĂłr :-)
_________________
Naiwność mam pod sercem,
bo czasami sam już nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo co z tego, że w kontakcie mi nie pasuje przyjaźń, po co coś zaczynać, skoro jutro chcesz z tym skończyć
 

Szej-Hulud  

Pogromca postĂłw

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Dołączył: 07 Sty 2010

   

Wysłany: 2019-12-18, 22:40   

A to nie jest tak, że zerwanie umowy najmu na czas określony jest dość trudne? Czy przeczytałaś uważnie umowę? Wątpię, byś na forum znalazła prawnika, ale może warto byłoby skontaktować się z jakimś radcą prawnym?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Dołączyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2019-12-19, 08:54   

Albo jeśli dasz radę to przemęczyć się jeszcze jakiś czas.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

PaniKorepetytorka  

User

PaniOdKorkow



Imię: Agata

Wiek: 34

Dołączyła: 18 Gru 2019

Skąd: Olsztyn

   

Wysłany: 2019-12-19, 17:49   

Nie no prawnik odpada bo jesli wypowiem umowe to strace kaucje. Nie ma to sensu. Zostalo 10 mcy na umowie wiec chyba musze sie przemeczyc. Juz 2 razy pilam piwo z nimi w kuchni, chociaz oni robia to codziennie, tak jak i pala ciagle w kuchni, ale wyjscia nie ma. Jakos bede musiala dac rade heh. Chyba , ze macie inne pomysly jak to przetrwac ? Jak mowilam szukam plusow i poki co znalazlam - dywany w calym mieszkanku, a dla mnie to akurat duy plus.
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



Imię: Klaudia

Dołączyła: 29 Sty 2019

   

Wysłany: 2019-12-19, 20:50   

Dzień dobry ;) O, niemiecki, bardzo lubię ten język. Niestety ludzie są do niego bardzo uprzedzeni, bo "każde słowo brzmi jakby chciało się kogoś roztrzelać", "jest brzydki" itp. Nie ujmuje mu to nic :) W swoim czasie chciałam nawet iść na filologię germańską i kto wie... :)
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

miniX  

Pogromca postĂłw

Emerytowany Dj



Imię: miniX

Wiek: 36

Dołączył: 20 Lis 2009

Skąd: Wroclaw/Toronto

   

Wysłany: 2019-12-22, 06:40   

PaniKorepetytorka, Witaj. baw się dobrze :-)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Agata1989

Nowy


Dołączył: 28 Gru 2019

   

Wysłany: 2019-12-28, 00:57   

Ten post to chamska prowokacja! Ta dziewczyna na zdjeciu to ja. Od 3 lat jestem nekana i oczerniana w internecie przez pewna osobe, ktora podaje sie za mnie i bezczelnie publikuje moje zdjecia. Jesli mozecie to zgloscie to do administratora strony. Dziekuje
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com