Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-16, 22:47   

agusiek napisa³/a:


w jakimÅ› stopniu autorytetem...


W jakimś stopniu to autorytetem moim zdaniem może być każdy. A dlaczego znów tym autorytetem? Gdyby nie zginął nie pisałabyś tak o nim. To jest ten autorytet? Nie wydaje mi się. Znałaś go może? Też raczej nie. To nie wiem o co chodzi.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-16, 22:51   

Banicja ma sporo racji z tymi zniczami. Również nie popieram, 1 miesiąc temu zginał kolega ze szkoły na motorze to cała lista kontaktów GG miała "[*]".
Wirtualne znicze głupio brzmi.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-17, 08:39   

Autorytet,sportowiec.
Hm i tak najlepszym okazaniem mu szacunku jest ustawianie sobie zapewne na nk , opisach gadu gadu "znicza".Nie rozumiem tej mody, czy nie lepiej jest po prostu pamiętać niż należeć do grono histeryzujących szesnastolatek "zginął ,a był taki młooody i przyyystojjny i tak świeeetnieee graaał"
_________________
Drugs&hugs.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-09-17, 11:10   

GrEjPfruT napisa³/a:

miesiąc temu zginał kolega ze szkoły na motorze to cała lista kontaktów GG miała "[*]".


A za pół roku nikt nie będzie pamiętał, aby pójść na cmentarz i zapalić prawdziwy znicz.

Zawsze, gdy umiera młoda osoba, która ma całe życie przed sobą przeżywamy to bardziej. Ale takie tragedie zdarzają się codziennie, ludzie robią wokół tego wielki szum, udają swoją rozpacz. A to nie na tym polega. Trzeba pamiętać dla siebie, bo ta osoba była kimś dla nas ważnym. Bez pokazywania wszystkim osobom na gg znicza czy rozpaczających opisów.

Kometa napisa³/a:

najlepszym okazaniem mu szacunku jest ustawianie sobie zapewne na nk , opisach gadu gadu "znicza"


Najlepsze to i tak było, gdy podczas rocznicy śmierci JPII wszyscy powklejali jego zdjęcia.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 11:56   

agusiek napisa³/a:

[*] - to tylko symbolizm


Symbolizm, to występuje w poezji czy literaturze, a to, to zwyczajna głupota.

Poza tym - po co ten temat, skoro niewiele z was wysili się, żeby napisać coś więcej poza świeczką lub (równie mądrym) r.i.p?
Jest ten człowiek był dla was autorytetem, byliście jego fanami, okej, dyskutujcie, opowiadajcie o najlepszych akcjach, COKOLWIEK, zamiast "szkoda mi go-rip-znicz" :oczami:
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-17, 17:40   

Cytat:

Gdyby nie zginął nie pisałabyś tak o nim.


sorry ale gó*no wiesz... pamiętam go doskonale jeszcze za życia.
Zakładacie se tematy o zwykłych pierdołach więc chyba moge o nim wspomnieć ?

Cytat:

niż należeć do grono histeryzujących szesnastolatek


dzięki wielkie.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-17, 18:37   

agusiek napisa³/a:

sorry ale gó*no wiesz... pamiętam go doskonale jeszcze za życia.
Zakładacie se tematy o zwykłych pierdołach więc chyba moge o nim wspomnieć ?


Nikt Ci tego nie wypomina, to jest twój wzór - ok. Jednakże nie wiem, czym się tak zasłużył..? Raz mistrz polski juniorów, a później niższe stopnie podium. Ale ok, rozumiem, dla Ciebie to właśnie on był tym kimś. Ale równie dobrze mógłbym jak o autorytecie myśleć o Agacie Mróz, bo dla mnie to ona była większym autorytetem niż on. Ale okej. To twoje zdanie. Rozumiem.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-17, 18:45   

Cytat:

Ale równie dobrze mógłbym jak o autorytecie myśleć o Agacie Mróz


a czy ja mówię,że ona sie nie zasłużyła ?


a i co do tych "wirtualnych zniczy"
myślcie co chcecie. to tylko i wyłącznie moja sprawa .
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com