Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 16:31   [ArtykuÅ‚] Wierzyć czy nie wierzyć?

Wierzyć czy nie wierzyć? Wiele osób zadaje sobie to pytanie na temat, który budzi wiele kontrowersji. Chodzi tutaj o zjawisko, które powszechnie znane jest jako UFO. Tym razem rozchodzi się o UFO czyli rzecz mechaniczną, którą poruszają się istoty pozaziemskie, a także o samych kosmitów czyli twór organiczny. Społeczeństwo świata podzielone jest na pięć kategorii. Wierzy bo widział, wierzy bo ma taki kaprys, oraz na nie wierzy bo nie widział, nie wierzy bo nie i nie wierzy bo nie chce. Ludzie, którzy wierzą w UFO i kosmitów są negowani przez tych co nie wierzą i na odwrót. Jest to swoiste perpetum mobile, czyli wiecznie działająca machina. Może to mało trafne stwierdzenie, ale uznałem to za stosowną metaforę. Większość jest osób nie wierzących w UFO i kosmitów, a przecież jest tak wiele dowodów na ich istnienie. Jest masę filmów a jeszcze więcej zdjęć, nie zapominając oczywiście o świadkach, który na własne oczy ich widzieli. ¦wiadkowie takich zdarzeń są zazwyczaj negowani na wiele sposobów na przykład zarzuca im się, ze byli pod wpływem alkoholu, że w ich mózgach nastąpiły zmiany, które mogły spowodować halucynacje. I tutaj jest właśnie haczyk. Mogły, ale nie musiały. Ktoś się pewnie zapyta czy jestem osobą, która wierzy w istnienie istota pozaziemskich. Tak, jestem tą osobą. Wracając do meritum. Oprócz pojedynczych świadków, są także świadkowie, którzy w dużej grupie widzieli UFO. Właśnie z nimi ci co nie wierzą mają największy problem. Bo pojedyńczemu świadkowi można wmówić wiele rzeczy, ale z większą grupą jest już trudniej. Wtedy niewierni wmawiają nie tylko świadkom, ale i całemu społeczeństwu, że było to niby jakieś naturalne zjawisko, które od czasu do czasu zachodzi w naturze. Są niekiedy przypadki, gdy agencje rządowe za wszelką cenę chcą zatuszować sprawę, więc dopuszczają się rzeczy, które w świetle prawa karane są paragrafem. Załóżmy taką sytuację, że UFO i kosmici nie istnieją, nie ma ich. A jest jakaś grupa świadków, czy też świadek, który widział niezaprzeczalnie UFO, i nagle na głowę zwala mu się cała masa agentów i chcą za wszelka cenę zatuszować sprawę. Gdyby kosmici rzeczywiście nie istnieli, to po co by chciano tuszować sprawę? Wtedy by tą osobę, czy też osoby wzięli by za psychicznie chorych i zamknięto by ich w szpitalach psychiatrycznych, albo poddaniu leczeniu. Interesująca sprawa nieprawdaż? Gdyby kosmici rzeczywiście nie istnieli, to niby skąd wzięły by się pogłoski, filmy, bajki czy też komiksy o kosmitach. Samo z siebie się to nie wzięło. W takich przypadkach musi mieć na sto procent jakiś czynnik zewnętrzny, tym czynnikiem zewnętrznym w naszym przypadku jest to, że kosmici istnieją. We wszechświecie są miliardy planet, i czy naprawdę jesteśmy tylko jedną jedyną inteligentną cywilizacją? Ta teoria jest bardziej nieprawdopodobna niż sama myśl, że kosmici są wśród nas. Trzeba być, ze tak się wyrażę lekko ograniczonym aby nie dopuszczać do siebie myśli, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Sądzę, że tacy ludzie po prostu boją się dopuścić takiej myśli do siebie. A czemu to ja już nie wiem, do tego potrzebna jest wiedza psychologa. Tkwiąc w przekonaniu, że jesteśmy sami we wszechświecie jest już oznaką definitywnego samolubstwa i narcyzmu. Nie jestem psychologiem, ale do takich spraw nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy. Coraz częściej słyszy się w radiu, w telewizji, że gdzieś w jakimś rejonie świata widziano statek UFO. Według niektórych błaha sprawa, ale czy na tyle błaha aby zajmowało się nią ONZ? Szczerze wątpię. Niedawno gdzieś w internecie, na jakimś forum internetowym przeczytałem, że do 2012 r. ONZ ma odtajnić wszystkie akta, wszystkie zatajone sprawy i teorie spiskowe związane z UFO. Gdyby UFO nie istniało, to po co by się nim zajmowały narody zjednoczone? Sprawa niektórych może śmieszyć, wzbudzać groteskowy śmiech także przyprawiać o ból głowy. Mimo to sprawa jest poważna. Nie tylko ONZ będzie odtajniać akta. Do takiego samego posunięcia skusił się rząd Wielkiej Brytanii, bowiem właśnie tam przez ostatnie lata odnotowano najwięcej pojawień się UFO i kosmitów. Na takich stronach jak Youtube można znaleźć mnóstwo amatorskich filmów, na których widać nawet po dwadzieścia pojazdów pozaziemskich, a to właśnie amatorskie filmy dostarczają największą ilość niezbitych dowodów na istnienie UFO i kosmitów. Społeczeństwo nie powinno sobie dawać mydlić oczu mało przemyślanymi tezami, że to nowe prototypy samolotów myśliwskich. Takie rzeczy robi się w tajemnicy, nie ujawnia się ich przed ukończeniem projektów. Według rządu społeczeństwo jest na tyle głupie, że można mu wcisnąć każdą bajeczkę i uspokoić głupkowatymi tezami. Na szczęście tak nie jest bowiem mamy dosyć dowodów, świadków i uczonych w tej dziedzinie, aby uświadomić powagę całej tej sytuacji. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, że za zatajanie pewnych spraw grozi paragraf. Ktoś mi może zarzucić jednostronność gdyż wypowiadam się po stronie istnienia tego zjawiska. Oprócz niezbitych dowodów są także mistyfikacje, fotomontaże oraz inne celowo spreparowane dowody. W internecie znaleźć można wiele spreparowanych zdjęć, filmów oraz fałszywych świadków. Fałszywi świadkowie różnią się tym od tych, którzy głoszą prawdę, że w końcu się gubią w swoich kłamstwach i zaczynają plątać to co mówili przedtem z jakimiś innymi mało znaczącymi faktami, o których wcześniej nie wspominali. Także fotomontaże można zdemaskować. Po niektórych od razu widać, że są spreparowane. Ale niektórzy fałszerze są tak zdolni, że nie sposób wykryć celowego montażu i dowód od razu uznawany jest za wiary godny. Jednak są także cwańsi, którzy wpatrują się godzinami w zdjęcia, kilkaset razy oglądają film, na którym jest uwiecznione UFO, czy kosmita, aby wykryć chociaż mały ślad celowego fałszerstwa. Na szczęście świat ma takich ludzi. Bez nich praktycznie wszystkie dowody, były by prawdziwe. Niektórzy fałszują dowody tylko dla tego, aby zasłynąć wśród społeczeństwa, a by wyrażano się oni jako ten, który widział UFO, ten który ma niezbite dowody. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Przykład mamy, na słynnej fotografii potwora z Loch Ness. Przez lata uchodził jako niezbity dowód. Jednak trafił się ktoś nie przeciętny i wykrył fałszerstwo. Przez takie właśnie osoby większość społeczeństwa nie wierzy w UFO, gdyż uważają wszystkie dowody, zdjęcia etc. za spreparowane. Podsumowywując to wszystko z godnością i czystym sumieniem mogę powiedzieć, że powinniśmy wierzyć w istnienie istot pozaziemskich, istot inteligentnych, którzy nas bacznie obserwują z nieba. Nie możliwym jest aby wśród takiej ilości planet nie znalazła by się żadna inna inteligentna cywilizacja oprócz ziemi. Jest to wręcz nie realne, aby nie było innego życia we wszechświecie oprócz nas, świadczy o tym wiele dowodów.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Ostatnio zmieniony przez Straho 2008-12-03, 19:12, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 18:19   

Czemuż tak kontrowersyjny komentarz? :mrgreen:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 19:23   

... Bo pewnie tego nie przeczytała, a tylko spojrzała :D. Cóż, ja też :P. :D. Ale przeczytam i się odniosę.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-12-03, 19:25   

Za dużo tego, nie chce mi się czytac...

// To pouczenie tyczy się wszystkich: Jeśli nie macie nic ciekawego do powiedzenia to nie marnujcie swojego i naszego czasu na pisanie takich postów![Funner]
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-03, 19:53   

[wycięte]
Na prawdę o kosmitach wszystko już wiemy. Bardzo mi przykro ale nie przekonasz nas, że istnieją.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:02   

Czuję się bardzo urażony twoją jakże dobitną wypowiedzią. Mam prawo do własnej wypowiedzi, nie podoba ci się to co piszę? Spoko, nie razi mnie, ale jak masz pisać bzdury typu, że nie powinienem pisac o kosmitach czyli mojej pasji to nie pisz. Ja nie komentuje chamsko twoich innych tematów wypowiedzi bo jestem osobą tolerancyjną. Jeżeli ci się to nie podoba możesz mnie zaskarżyć. Nie spodziewałem się, że spotka mnie coś tak chamskiego. Jeszcze raz powtórze, że jest mi bardzo przykro, że zabraniasz mi o tym pisać...czy to podlega twojej decyzji? Chyba nie, i na szczęście nie. Jest to element mojej twurczości, i mam pełne prawo ją zaprezentować. Nie razi nikogo, nikomu nie ubliżna nie uwłacza niczyjej czci? Więc nie wiem w czym tkwi problem...
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:06   

Eliara. napisa³/a:

Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie marnuj swojego i naszego czasu na pisanie takich postów



Eliara,czytaj uważnie!
Nikomu nie zabraniamy pisać takich tematów, w końcu po to jest forum!

Mój koment tyczył się do postu miczka.
_________________

 

Ostatnio zmieniony przez Funner 2008-12-03, 20:09, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:08   

Ja na prawdÄ™ jestem bardzo tolerancyjna, ale do pewnego stopnia.
Napisałeś już jeden temat o kosmitach. Poza tym jest jeszcze inny, ogólny, więc po co ten?
Jak coś mi sie nie podoba to mówię o tym otwarcie. I tutaj też mówie, nie podoba mi sie to, że starasz sie nas za wszelką cenę przekonać do kosmitów. Masz swoje forum o nich - to mniej. Ale nas do nich nie zmuszaj.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:12   

Eliara., każdy na prawo prezentować swoją twórczość.

Straho, w żadnym aspekcie nie łamie regulaminu forum, ani zasad panujących na nim.
Jeżeli nie masz ochoty czytać takich tematów, możesz włączyć sobie opcje ignorowania postów tego autora, albo po prostu nie wchodzić na takowe tematy.

Kończymy temat, wracamy do tego odpowiedniego.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:14   

vialink, możesz mi za to dać warna, ale spytam.. czy jeśli założe 5 tematów o tuszach do rzęs to będzie ok?
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:16   

Eliara. napisa³/a:

czy jeśli założe 5 tematów o tuszach do rzęs to będzie ok?



Jeżeli każdy nie będzie identyczny, to tak, nie będę miał się czego przyczepić.

Wracamy do tematu.

Wszelkie pytania skargi, na gg lub pw.
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:27   

Ja nie wierzę w UFO. Piszesz, że skądś się to musiało wziąć. Te rzeczy o UFO. A magia? Przecież każdy wie że nie istnieje, a o niej również niektórzy twierdzą, że jest. Ja nie wierzę w UFO bo nie widziałam i też nie chcę w to wierzyć.
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:32   

Z magia jest pewnie tak samo jak ze zjawiskiem UFO, na pewno istnieje, skoro tyle się o niej mówi, niektórzy jej nawet używają np. czarownicy Voodoo.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com