Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-10-25, 00:19   ArtyÅ›ci ktorzy odeszli

Witam
ZakÅ‚adajac ten temat chciaÅ‚ bym skatalogować ogòlnie wszystkich wielkich artystòw na Å›wiecie,ktòrzy poprzez muzyke,zagranie w filmach poruszyli miliony ludzi I zostali po Å›mierci zapamiÄ™tani
Jeżeli kto kolwiek byÅ‚ by chÄ™tny to prosze pisać kto wedÅ‚ug was byÅ‚ wielkim artystÄ… I czego dokonaÅ‚, oraz szczegòÅ‚owe dzieÅ‚a jego twòrczosci
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

ejdzej

User


Do³±czy³: 01 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-01, 13:23   Re: ArtyÅ›ci ktorzy odeszli

C-47 napisa³/a:

Witam
ZakÅ‚adajac ten temat chciaÅ‚ bym skatalogować ogòlnie wszystkich wielkich artystòw na Å›wiecie,ktòrzy poprzez muzyke,zagranie w filmach poruszyli miliony ludzi I zostali po Å›mierci zapamiÄ™tani
Jeżeli kto kolwiek byÅ‚ by chÄ™tny to prosze pisać kto wedÅ‚ug was byÅ‚ wielkim artystÄ… I czego dokonaÅ‚, oraz szczegòÅ‚owe dzieÅ‚a jego twòrczosci



['] światło pamięci
http://marilynmonroe.kupamieci.pl/
_________________
http://www.kupamieci.pl
 

mosi-mosi  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Lis 2011

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2011-12-02, 09:16   

Wielkich artystów nie trzeba przedstawiać. Każdy sukces jest na wagę złota. Ja szanuję artystów za ich pracę, a nie za osiągnięcia.
 

Gunji~

User

Gunji~



ImiÄ™: Emilia

Wiek: 27

Do³±czy³: 27 Gru 2011

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2011-12-29, 16:53   

Jasmine You. Były basista Versailles. Zmarł 9 sierpnia 2009 roku.
http://www.jame-world.com...dki-ksisss.html

Hideto Matsumoto. Członek ponadczasowego zespołu X Japan, twórca tekstów i solowy wokalista. Zmarł 2 maja 1998 roku popełniwszy samobójstwo.
http://www.flog.pl/media/...ide-x-japan.jpg

Daisuke Ochida. Perkusista i wokalista. Mimo ciągłych problemów z sercem pozostał wierny swojej pasji i oddał się jej całkowicie. Dnia 15 lipca 2010 roku znaleziono go martwego.
http://www.jame-world.com...-the-studs.html

Mam artystów, o których twórczości do końca życia będę pamiętać i w rocznice ich śmierci znajdę chwilę czasu na parę myśli o nich. Sądzę jednak, że wszyscy zmarli artyści są warci pamięci o nich. Każdy z nich wprowadził coś nowego w nasze lub innych życie i pozostawił po sobie ślad.
_________________
Kolor zÅ‚oty… Chcesz siÄ™ stać pajÄ…kiem z wyroÅ›niÄ™tym kolcem.
Kolor Å‚ez… Otaczasz siÄ™ wspomnieniami.
Kolor zawrotów gÅ‚owy… Noc siÄ™ rozpoczyna i ludzie siÄ™ zbierajÄ….
Kolor granatowy… Kolec jest wbijany i druga strona znika. ~
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-12-29, 19:47   

Freddie Mercury, wokalista rockowy, frontman zespołu Queen, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w historii. Twórca takich przebojów jak : Bohemian Rhapsody, We Will Rock You, Crazy Little Thing Called Love, Somebody to Love. 24 listopada 1991 roku po 4 latach przegrał walkę z AIDS.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

nateq

Stały User



Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-02-11, 12:17   

Bob Marley-zrewolucjonizował reggae. Kurt Cobain-niesamowity wokal prowadzący. Sprawa jego śmierci z początku była głośna, potem ucichła. Obecnie mało kto go wspomina, a przecież za 10 dni miał by swoje 45 urodziny. :-/
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-02-11, 12:39   

nateq napisa³/a:

Obecnie mało kto go wspomina


Poczekaj jeszcze te 10 dni, wtedy wszystkie gimnazja i fejsbókowe tablice utoną we łzach.
 

nateq

Stały User



Do³±czy³: 18 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-02-11, 18:55   

matiz55 napisa³/a:

Poczekaj jeszcze te 10 dni, wtedy wszystkie gimnazja i fejsbókowe tablice utoną we łzach.


Smutne ale prawdziwe, kwejk, demotywatory ruszÄ… :->
_________________
"Miłość to wojna, a może wojna to piekło, to chyba znaczy, że miłość jest piekłem."
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2012-02-12, 17:24   

Piotr £uszcz czyli Magik co tu dużo pisać kto zna historię ten wie o co chodzi.
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2012-02-12, 22:46   

Charles Bronson-Aktor,zdobył nagrode "Złoty Glob" zagrał w ciekawych filmach:
"¯yczenie ¦mierci","Parszywa Dwunastka","Pewnego razu na dzikim zachodzie","Wielka ucieczka","Siedmiu wspaniałych" zmarł 30 sierpnia 2003r w Los Angeles.
Louis de Funés-Aktor komediowy,scenarzysta,reżyser zdobył nagrody:"Victor",Order Legii Honorowej,César. Jego ciekawe filmy to:
"Hibernatus","Napad na bank","Panowie dbajcie o żony","Zawieszeni na drzewie","Skąpiec" oraz wszystkie części ¯andarma. Zmarł 27 stycznia 1983 w Nantes
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

JailhouseRock

User


Do³±czy³: 18 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-18, 19:24   

Ronnie James Dio.
Najlepszy wokal w historii metalu.
 

MC97  

Stały User

an artist.



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 17 Mar 2012

Sk±d: Paradise City.

   

Wys³any: 2012-03-18, 20:27   

John Lennon - członek Beatlesów, jedna z jego najlepszych piosenek to "Imagine", chciał pokoju na świecie. Zabity 8.12.1980r.
Leslie Nielsen - świetny aktor. Na pewno znacie chociaż jeden film z jego udziałem - "Naga Broń", "Szklanką po łapkach", "Straszny film 3" - to tylko niektóre tytuły. Był moim ulubionym aktorem. Zmarł 28.10.2010r.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com