Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: vialink | 2014-03-30, 22:52

Autor

Wiadomo¶ć

Mamba  

User

Szczęście.!


Wiek: 33

Doł±czyła: 10 Sty 2009

Sk±d: Z brzucha mamy ;)

   

Wysłany: 2009-01-30, 14:15   Â¦piÄ…czka

Mam takie pytanie. Mój kolega zapadł w śpiączkę cukrzycową. Miał bardzo duże stężenie cukru we krwi. I oto moje pytanie. Jakie szanse są na to, że się obudzi? I jak maksymalnie długo może być w tej śpiączce?
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Doł±czył: 27 PaĽ 2008

   

Wysłany: 2009-01-30, 14:29   

¦piączki nie są aż tak hmmm wybadane do końca. Dlatego nie da się określić jakie są szansę na obudzenie. Wszystko tak na dobrą sprawę zależy teraz od lekarzy, a trwać ile może? Dzień, dwa, tydzień, miesiąc, rok, trzydzieści lat.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-02, 19:10   

Wbrew pozorom jest w o wiele lepszej sytuacji, niż gdyby zapadł w śpiączkę z powodu za niskiego poziomu glikemii. W takim wypadku jest szansa na to, że szybciej sie obudzi, a zmiany w mózgu nie będą zbyt mocne.

Pozdrawiam.
 

olaa238

Stały User


Doł±czył: 16 Lip 2009

   

Wysłany: 2009-08-05, 19:57   

Nie wiadomo kiedy się obudzi. Może obudzić za tydzień, miesiąc, rok, 20 lat. Nie wiadomo nigdy. Chodź do niego i rozmawiaj z nim, opowiadaj bajkę, opiekuj się nim, może tego słyszy co ty mówisz do niego, nie wiadomo. Jedna dziewczyna za 25 lat czy mniej obudziła się i po jakimś czasie zaczęła pisać książkę o tym wszystko co mówili do niej jej rodzice i rodzicom zgadzało się co pisała. Podczas śpiączki musiała słyszeć.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doł±czył: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-08-06, 23:11   

olaa238, Czytać umiemy?
Data ostatniego postu se przeczytajcie

ZAMYKAM.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,MoĹĽe nie najwaĹĽniejsze jest chcieć iść z kimĹ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com