Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vengeance

Wymiatacz


Do³±czy³: 16 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-26, 11:56   '¯ywy sen'

Ostatnio przeżył jakby lunatyczny sen...
Nie pamiętam co się w nim dokładnie działo, ale pamiętam szczegół przed którym się obudziłem..
Szedłem drogą obróciłem się w prawo nic nie było, więc ide dalej.
Gdy byłem w połowie przejścia jezdni nagle w śnie zauważyłem samochód i musiałem zrobić "unik" przed nim tzn rzuciłem się się na tzw szczupaka i upadłem na ręce..
Wtedy się obudziłem i w świecie rzeczywistym zrobiłem tak samo - obudziłem się na ziemi w takiej samej pozycji jak w śnie czyli na szczupaka z wyprostowanymi rękoma które unosiły moje ciało czyli tak jakbym robił pompki...
Może wykonywałem więcej ruchów jednak byłem ciągle w fazie snu więc nie mogę tego określić.
Jeszcze pare lat temu miałem podobny przypadek, gdy śniło mi się, że jestem na pustyni
i lew mnie atakuje. Robiąc skok w góre w celu uniknięcia ataku lwa w świecie rzeczywistem poderwałem ciało do góry i się obudziłem.

Mieliście kiedyś podobny przypadek?
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-05-26, 12:05   

Cytat:

Mieliście kiedyś podobny przypadek?


Oczywiście, że tak, myślę że to dość normalne jest.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-26, 12:22   

miałam też, sniło mi się że rzucam sie na łóżko i obudzilam sie w trakcie lotu na łóżko.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-05-26, 16:12   

Lena napisa³/a:

obudzilam sie w trakcie lotu na łóżko


Od razu miałam przed oczami ludziki z kreskówek, co to dopiero po skoku orientują się, że są w powietrzu i tak wiszą :D

Ja chyba raz miałam coś takiego. ¦niło mi się, że leżę na placach, na ulicy i jadący bardzo wolno tir chce mnie zmiażdżyć, no to zapierałam się nogami i próbowałam go odepchnąć. Obudziłam się odpychając nogami ścianę.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

metalowa  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-27, 15:12   

w fazie ren ciało jest sparaliżowane żeby nie ,,odgrywało" gwałtownych snów
ale podczas snu jest wiele faz np faza rem często się powtarza pewnie byłeś wtedy w innej fazie
heh nie wiem jak ci to wytłumaczyć ale jest tez coś takiego jak zryw miokloniczny to jest coś takiego że przez ciało przechodzi taki dreszcz i masz wrażenie ze w coś udezyleś
_________________
Gdy wiesz że twój czas jest zamknięty w dłoni
Może wtedy zaczniesz wierzyć
¯e życie tam na dole to tylko dziwna iluzja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com