Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2012-09-02, 20:48

Autor

Wiadomo¶æ

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-08-28, 21:07   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Sporadycznie, ale jednak wtrÄ…ci coÅ› czasem na ten temat.


Czyli skoro Akyeo20 tylko raz na jakiś czas coś wtrąci do skargi na moderację można ograniczyć TYLKO do Ciebie, Straha, Feuerleben, Sweetie, Kennedy + ew. Akeyo20 ? W takim razie nie boję się o przyszłość forum :)

JustAnotherGuy napisa³/a:

No to chyba musi dać coś do myślenia, skoro nie skarży się jedna, dwie osoby, tylko sześć?


Skargi na moderację nie licząc Mizantropa skupiają się na tym, że ktoś coś usunął lub usunął i zwarnował. Tyle, że skargi są bezzasadne, bo chyba mi nie powiesz że takie przepychanki które poskutkowały utworzeniem tego tematu nie są głupie ani że slow nie zrobiła dobrze warbując autora.
Z kolei skargi na Mizantropa są raczej po tym jak po kimś pojedzie, zamiast usunąć post i lawina skarg się robi później.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-08-28, 21:16   

JustAnotherGuy, przykro mi ale skargi na moderacje są od osób które i tak nic wartościowego na to forum nie wnoszą poza tendencyjnymi postami, prowokacjami i głupimi odzywkami.
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-28, 21:16   

TQIT napisa³/a:

kolei skargi na Mizantropa są raczej po tym jak po kimś pojedzie, zamiast usunąć post i lawina skarg się robi później.


¯e jest modem, a nie stosuje się do regulaminu. O to głównie chodzi. Wdaje się w jakieś pyskówki lub nabija bezsensownie posty.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-29, 10:22   

JustAnotherGuy napisa³/a:

Wdaje się w jakieś pyskówki lub nabija bezsensownie posty.


Debilowi odpowiem debilstwem, interpretujÄ… sobie to jak chcesz.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-29, 14:53   

Jesteś hipokrytą. Kasujesz każdy post nie na temat, a sam jedziesz offtopem jak natchniony.
_________________
There can be only one
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-29, 17:10   

Akeyo20 napisa³/a:

Jesteś hipokrytą. Kasujesz każdy post nie na temat, a sam jedziesz offtopem jak natchniony.


Chyba Cię coś swędzi, ostatnio mniej jestem niż jestem na forum. Więc jak nie wiesz, to stul twarz.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-29, 17:39   

Mizantrop, podaj się do dymisji, a wszyscy będą happy.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-08-29, 21:27   

Ja nie rozumiem już. Wszyscy po nas jadą, że to my jakiś burdel robimy itd. No kurde, przecież nic by nie było, gdyby pewna osoba nie bawiła się w sędziego Dredda. Ludzie, zróbcie trochę luzu na tym forum. Od kiedy Ostia się wycofała na dalszy plan, rządzi tu jedna osoba i robi co chce. Najlepiej tylko zamykać tematy i cieszyć się z tego. Ja już chrzanie mizantropów i te podchody. Wrzućcie obustronnie na luz i tyle.
_________________
There can be only one
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-29, 21:40   

Akeyo20, popieram Cię. Lecz administracja jest głucha na nasze wołania. Wolą tupnąć nogą, postraszyć warnami, poprzeć pachołka "Miziego" i zamknąć temat, a to niestety nie rozwiązuje problemu. Następna rzecz jest taka, że żadnych awantur by nie było, gdyby moderacja zachowywała się jak trzeba i to nie są wymysły pojedynczych osób.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 23 Kwi 2012

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2012-08-29, 22:15   

TQIT jak smiesz mnie obrazac mowiac iz ,,nie grzesze lotnoscia?'' sam jestes totalnym bezmozgiem skoro nie znasz mnei a oceniasz. Zachowujesz sie jak rozchisteryzowana 14 latka, ktora pierwszy raz dostala okres. My oceniamy fakty. Rozumiesz slowo ,,fakty''? Nie bawimy sie w domysly. A faktem jest, ze Mizantrop nie sprawdza sie w roli moderatora. A ty ograniczony czlowieczku obrazasz nas za to, ze mamy inne zdanie niz twoje.
_________________
I'm fucking genius.
 

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-29, 22:39   

Trzeba być bardzo naiwnym (albo głupim), żeby wierzyć że moderatorzy i administrator tego forum kierują się sprawiedliwością i regulaminem. Kierują się sympatiami lub antypatiami. Tylko z tego powodu JustAnotherGuy, Akeyo20 będą otrzymywać warny, a Mizantrop wciąż będzie moderatorem. Możecie pisać dziesiątki tematów (dopóki nie zostaniecie zbanowani), ale to nie zmieni nastawienia administratora i reszty moderacji do Mizantropa. Dopóki będzie przez nich lubiany i jego działalność nie podważy istnienia tego forum (oglądalności, a więc liczby wyświetleń reklam) to zachowa swoje stanowiska. Jeżeli tak bardzo was denerwuje to po prostu odejdźcie. Tylko twarde argumenty mają znaczenie w tej grze.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-08-29, 22:40   

HAHAHAHA, LE¯Ê.


Gwoli ścisłości mój komentarz w stylu "radzę Ci się nie pogrążać" był wyłącznie wynikiem troski o Twój mocno nadszarpnięty już na forum wizerunek ćwierćinteligenta. Niestety, nie udało mi się, skarga o grożeniu śmiercią pozbawiła chyba wszystkich wszelkich wątpliwości.


Ps. Ale wiadomo, oglÄ…daj siÄ™ nocÄ… za siebie, HAHAHA.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-08-29, 22:42   

Asasello, wątpię, żeby bany nas powstrzymały. To tylko rozjuszy całą wiarę.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 23 Kwi 2012

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2012-08-29, 22:47   

Asasello masz arcje:) Ale forum ma byc dla nas a nie my dla forum. Straho zrobil ankiete gdzie kazdy glosowal za i przeciw. Wynik byl jasny. Gdyby bylo sprawiedliwie po poddaniu moderacji Mizantropa w watpliwosc powinno odbyc sie glosowanie i powinien zostac wyciagniety z niego wniosek.
_________________
I'm fucking genius.
 

Asasello  

Wymiatacz

Asasello



Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-29, 22:58   

Sweeetie napisa³/a:

Ale forum ma byc dla nas a nie my dla forum.



To w teorii. Prowadzenie forum nie jest działalnością charytatywną... Czy onet.pl jest dla czytelników, czy dla właścicieli którzy dostają grube pieniądze za reklamy ? Tak naprawdę to nie forum jest dla nas, tylko my na forum. Pamiętaj o tym za każdym razem wyłączając pojawiające się tutaj czasami natrętne reklamy :) Nawet trolling kilku osób jest w pewnym sensie pożądany, gdyż takie tematy nabijają wyświetlenia strony :) Ludzie lubią po prostu oglądać kłótnie. Dlatego cała spółka nieprędko otrzyma bany.

Sweeetie napisa³/a:

Gdyby bylo sprawiedliwie po poddaniu moderacji Mizantropa w watpliwosc powinno odbyc sie glosowanie



A gdzie jest napisane, że na forum ma być sprawiedliwie ? Reakcje Mizantropa na prowokacje udowadniają, że jest zupełnie niekompetentny i nie nadaję się na moderatora. Tylko że jak już wyżej pisałem, nie kompetencje decydują o tym czy jest modem czy nie jest. To moje ostatnie słowo w tym temacie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com