Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-02, 16:02   Bóg stworzył człowieka doskonałym.

Dziewczynka piętnastoletnia podeszła ona do mamy i zapytała się ją mamo, skoro Bóg stworzył człowieka doskonałym, to dlaczego ja jestem teraz w demokracji prostytutką. Siedemnastoletni syn podszedł do swojej matki i zapytał się ją mamo, skoro Bóg stworzył człowieka doskonałym, to dlaczego ja jestem teraz w demokracji gejem. Osiemnastolatek przyszedł do swojego ojca i zapytał się go tato, skoro Bóg stworzył człowieka doskonałym, to dlaczego ja jestem teraz ateistą, dlaczego ja nie wierzę w Boga. Odpowiedz na te wszystkie pytania była bardzo prosta, jeżeli ktoś szuka coś bardziej doskonalszego niż Bóg, jeżeli ktoś szuka wspanialszego życia niż to od Boga, taki człowiek wtedy zaczyna błądzić i kieruje się wtedy drogą ku zatraceniu, drogą gdzie pojawia się w nim ułomność, drogą która prowadzi go w przepaść. Człowiek jest doskonały ale tylko wtedy, gdy wybiera on życie Boga, człowiek jest doskonały i może żyć wiecznie, ale tylko w ¦wiecie Bożym, tylko wtedy gdy wystarczy mu tylko życie, które stworzył Bóg. Jeżeli ktoś szuka szczęścia w innym życiu, jeżeli ktoś chce tworzyć inne życie na Ziemi, inne niż to które stworzył Bóg, wtedy pojawia się w takim człowieku ułomność i zaczyna on wtedy tracić swoją wiarę i zaczyna on błądzić, gdy odchodzi on od Boga, ponieważ wszystkie inne drogi życie w grzechu, prowadzą człowieka w tym przeciwnym kierunku, drogą ciemności, drogą wiecznej śmierci i wiecznego cierpienia. A co wy o tym myślicie, bo każdy człowiek jest doskonały, gdy wybiera rodzinę swojego Ojca w Niebie, jeżeli ktoś odchodzi z rodziny Bożej i szuka doskonałości w innym życiu, życiu bez Boga, taki człowiek wtedy traci wszystko i staje się ułomny, bo bez Boga nic nie może istnieć, bez Boga człowiek stacza się ku zagubieniu, drodze która szczęścia nie daje, tylko wieczny ból, smutek i cierpienie.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-05-02, 16:10   

Synek, kaj żeś wyczytał, że Bóg stworzył cokolwiek doskonałym, kę?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-02, 16:16   

Szej-Hulud napisa/a:

Synek, kaj żeś wyczytał, że Bóg stworzył cokolwiek doskonałym, kę?


Bóg stworzył człowieka doskonałym, jednak ludzie coraz to częściej wybierają zło, wybierają życie w grzechu, odchodząc wtedy od Boga i od życia w Raju.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-05-02, 16:34   

krzysztof1 napisa/a:

Bóg stworzył człowieka doskonałym, jednak ludzie coraz to częściej wybierają zło, wybierają życie w grzechu, odchodząc wtedy od Boga i od życia w Raju.


Pytam o źródło tych rewelacji. Bo filozofować to i ja mogę, chociaż kwalifikacji po temu nie mam.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-02, 17:39   

Szej-Hulud napisa/a:

krzysztof1 napisa/a:

Bóg stworzył człowieka doskonałym, jednak ludzie coraz to częściej wybierają zło, wybierają życie w grzechu, odchodząc wtedy od Boga i od życia w Raju.


Pytam o źródło tych rewelacji. Bo filozofować to i ja mogę, chociaż kwalifikacji po temu nie mam.


Z źródła z czasów obecnych przekazanych przez Boga, w czasach których żyjemy teraz obecnie. Bóg przekazuje nam ludziom wskazówki i drogę w różnych okresach czasu, aby ludzie weszli znowu na tą prawdziwą drogę, aby odrzucili na Ziemi życie w grzechu i aby powrócili znowu z powrotem do Edenu Królestwa Bożego, tam gdzie żyli kiedyś pierwsi ludzie stworzeni przez Boga.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-05-02, 17:49   

krzysztof1 napisa/a:

Z źródła z czasów obecnych przekazanych przez Boga, w czasach których żyjemy teraz obecnie.


A po polsku, bez rekurencji, możesz?

krzysztof1 napisa/a:

Bóg przekazuje nam ludziom wskazówki i drogę w różnych okresach czasu, aby ludzie weszli znowu na tą prawdziwą drogę, aby odrzucili na Ziemi życie w grzechu i aby powrócili znowu z powrotem do Edenu Królestwa Bożego, tam gdzie żyli kiedyś pierwsi ludzie stworzeni przez Boga


Ale przecież tam postawił goryli, którzy strzegą przejścia.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-02, 19:17   

Cytat:

Szej-Hulud napisa/a:

Ale przecież tam postawił goryli, którzy strzegą przejścia.


Przejścia do Raju nikt nie strzeże, jest otwarte, gdy ludzie odrzucą na Ziemi zło, wtedy odrzucą nieśmiertelność, będą żyć wtedy w Raju tak jak z początku żyli kiedyś Adam i Ewa. Ludzie umierają od czasu kiedy znaleźli się na Ziemi, od czasu kiedy zerwali owoc zła i poznali śmierć i życie w grzechu. Faryzeusze i kapłani żydowscy zabronili przekazać dalszym pokoleniom to co przekazał Jezus o możliwości powrotu ludzi do Edenu Królestwa Bożego, bo bali się oni wtedy, że utracą oni swoją władzę i bogactwo na Ziemi, o to ze nie będzie miał im kto służyć na Ziemi, że przestaną być dla innych panami.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-05-02, 19:20   

krzysztof1 napisa/a:

Przejścia do Raju nikt nie strzeże, jest otwarte,


A, to ja widocznie złą Księgę Rodzaju czytałem.

krzysztof1 napisa/a:

, gdy ludzie odrzucą na Ziemi zło, wtedy odrzucą nieśmiertelność,


I do piachu!

krzysztof1 napisa/a:

Ludzie umierają od czasu kiedy znaleźli się na Ziemi, od czasu kiedy zerwali owoc zła i poznali śmierć i życie w grzechu.


Od tego też czasu się rozmnażają. ¦mieszne, co nie?

krzysztof1 napisa/a:

Faryzeusze i kapłani żydowscy zabronili przekazać dalszym pokoleniu o możliwości powrotu ludzi do Edenu Królestwa Bożego, bo bali się oni wtedy, że utracą oni swoją władzę i bogactwo na Ziemi, o to ze nie będzie miał im kto służyć na Ziemi, że przestaną być dla innych panami.


To chyba nie na tym polegało zło Faryzeuszy, wiesz? ;-)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-02, 19:56   

Szej-Hulud napisa/a:

Od tego też czasu się rozmnażają. ¦mieszne, co nie?


Ludzie nie rozmnażają się od czasu kiedy żyją na Ziemi, tylko od tego czasu umierają. W Edenie Królestwie Bożym, ludzie żyli wiecznie i mogli poznawać Raj przez całą wieczność, ponieważ Królestwo Boże nie ma końca, jest to ¦wiat idealny ¦wiat wspaniały a każda Jego część jest inna, dlatego aby poznać Go jak tam jest, potrzebna jest chyba do tego wtedy cała wieczność. Ludzie opuścili Królestwo Boże gdy życie Boże już im nie wystarczyło i poznali życie w grzechu, musieli opuścić wtedy ¦wiat Boży, bo tam nie może być innego życia wojen, homoseksualizmu, nienawiści, bo jest to ¦wiat wiecznej miłości i wiecznego szczęścia, dlatego kiedy ludzie zrezygnują z życia w grzechu na Ziemi, to wtedy powrócą znowu z powrotem do ¦wiata Bożego, tam gdzie żyli kiedyś już wcześniej pierwsi ludzie stworzeni przez Boga.

[ Dodano: 2015-05-02, 20:03 ]

Szej-Hulud napisa/a:

I do piachu!


Do piachu idzie tylko ciało, a człowiek staje się taką postacią po śmierci, jaką byli pierwsi ludzie stworzeni przez Boga Adam i Ewa. Królestwo Boże pochodzi z innego ¦wiata niż ten w którym my żyjemy teraz na Ziemi i dusza takiego człowieka jest dla nas za życia niewidoczna, tak jak i Raj, dopiero po naszej śmierci.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2015-05-02, 21:21   

Kim Ty Krzysiu jesteś, jeśli można spytać?

[ Dodano: 2015-05-02, 21:23 ]

krzysztof1 napisa/a:

W Edenie Królestwie Bożym, ludzie żyli wiecznie i mogli poznawać Raj przez całą wieczność


byłeś tam?

Aczkolwiek w Twojej "teorii Edenu" jest trochę logiki.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-05-02, 22:17   

krzysztof1 napisa/a:

Ludzie nie rozmnażają się od czasu kiedy żyją na Ziemi, tylko od tego czasu umierają. W Edenie Królestwie Bożym, ludzie żyli wiecznie i mogli poznawać Raj przez całą wieczność, ponieważ Królestwo Boże nie ma końca, jest to ¦wiat idealny ¦wiat wspaniały a każda Jego część jest inna, dlatego aby poznać Go jak tam jest, potrzebna jest chyba do tego wtedy cała wieczność. Ludzie opuścili Królestwo Boże gdy życie Boże już im nie wystarczyło i poznali życie w grzechu, musieli opuścić wtedy ¦wiat Boży, bo tam nie może być innego życia wojen, homoseksualizmu, nienawiści, bo jest to ¦wiat wiecznej miłości i wiecznego szczęścia, dlatego kiedy ludzie zrezygnują z życia w grzechu na Ziemi, to wtedy powrócą znowu z powrotem do ¦wiata Bożego, tam gdzie żyli kiedyś już wcześniej pierwsi ludzie stworzeni przez Boga.


Dupa tam. Za kilka tysięcy lat będzie pralaja, potem znowu cykle aż do ziemskiego, potem bodaj cykl Wenus, znowu trochę czasu, znowu pralaja i tak dalej.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-02, 23:30   

Lady Virgin napisa/a:

byłeś tam?


Nie byłem tam, tylko mogłem zobaczyć jak tam jest i gdzie znajduje się Boży ¦wiat.
Po prostu mogłem zobaczyć i poznać tajemnice naszego wszechświata i naszego stworzenia i tego co ma wydarzyć się w przyszłości, dlatego jeżeli ludzie wybiorą na Ziemi zło i życie w grzechu, to utracą wtedy wszystko, ponieważ żyjemy w czasach ostatecznych.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2015-05-02, 23:39   

krzysztof1 napisa/a:

Po prostu mogłem zobaczyć



Po prostu twierdzę że też widziałem tajemnice naszego wszechświata i stwierdzam że nie masz racji.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2015-05-02, 23:48   

krzysztof1 napisa/a:

Po prostu mogłem zobaczyć i poznać tajemnice naszego wszechświata


philosophus napisa/a:

Po prostu twierdzę że też widziałem tajemnice naszego wszechświata i stwierdzam że nie masz racji.


Podzielicie się ze mną tymi tajemnicami wszechświata?
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-03, 00:01   

Lady Virgin napisa/a:

Podzielicie się ze mną tymi tajemnicami wszechświata?


Jeżeli ludzie wybiorą zło, to w 2030 roku ponad pięćdziesiąt milionów kobiet z początku zostanie poddanych eksterminacji na rozkaz partii gejowskich, które będą sprawowały władzę w tym czasie na świecie, potem dojdzie do ostatecznej wojny światowej, która rozpocznie początek apokalipsy i nastąpi koniec istnienia ludzkiego na Ziemi. Wszystko zależy więc od ludzi, jaka drogę oni wybiorą, tak też wszystko się potoczy. Jeżeli ludzie odrzucą zło i życie w grzechu, wtedy wszystko będzie wyglądało inaczej, wtedy do ludzi nie przyjdzie szatan aby ich uśmiercić nie będzie Armagedonu, tylko ludzie wejdą na drogę, która prowadzi do Boga.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com