Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2009-06-25, 22:51

Autor

Wiadomo¶æ

Stahu  

Wymiatacz

Mnie nie nabierzesz



Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Kwi 2009

Sk±d: POLSKA

   

Wys³any: 2009-06-25, 21:18   

paradoks napisa³/a:

Więc czego od nas oczekujesz?

Ah dzieciaku, przeczytaj se 2 razy. Nikogo nie nazywam maminsynkami, nikogo nie wskazuje palcem, mówie tylko że takim jest łatwo się wypowiadać, i nie miałem na myśli ogół, ani konkretne osoby. Ale skoro do ciebie to doszło to sama se przypinasz łatkę dzieciaka i maminsynka. Więc dlatego piszę do ciebie dzieciaku.

paradoks napisa³/a:

Mamy się nad Tobą użalać i pisać w każdym poście jak bardzo jest nam przykro?

już ra to komuś pisałem. Nie przeinaczaj bo nic takiego nie napisałem. Nic tym nie zyskasz, a tylko tracisz w moich oczach.

paradoks napisa³/a:

I fajnie jakbyś nie cisnął po nas tylko dlatego, że mamy normalne rodziny.

Dziwnie piszesz. Jak tu nie cisnąć skoro co druga osoba (w tym ty) przeinacza moje słowa, albo dopisuje sobie coś czego nie napisałem i potem robi z tego afere.

motyl napisa³/a:

To co założyłeś ten temat? Mają się wypowiadać tylko osoby doświadczone przez los? Bez sensu.

Akurat jest to bardzo z sensem. Ale ty tego nie wiesz, bo nie przeżyłaś nic

motyl napisa³/a:

To jest chore. I tak jak Kometa mam wrażenie, że chcesz się wyżalić;].

Ty dziwna jakaś jesteś żeby nie zajarzyć, tym bardziej że już kilka razy pisałem żeby nie dopisywać czegoś czego nie napisałem. Jak nie rozumisz tak prostej sprawy żeby odnosić się do tego co napisałem, a nie do tego co ubzdurałaś sobie w główce to masz zaje**** problem. Naprawdę.

Avro napisa³/a:

Sorry, ale odnoszę wrażenie jakbyś sugerował, że to nasza wina,

JA PIE*DOLE LOL :mrgreen: ten wywód mnie roz*ebał :mrgreen: kolejne dziecko które chciało sie wypiowiedzeć w temacie o któreym nie ma pojęcia, a tak, by sie wypowiedzieć :mrgreen:

magicapple napisa³/a:

yhym. my to tacy rozpieszczeni, wszystko mamy, a Ty, taie biedny musisz walczyć o swoje.

takiej odowiedzi oczekiwałeś?

jeszcze raz powiem, mów za siebie nie za innych. Pozmieniaj sobie wszystkie "my" na "ja". Myslisz że mnie zdenerwujesz? Już nie mam się czym przejmować tylko gówniara która przeinacza i zgrywa ważniaka że jaka to ona mądra i jakie mądre rady daje.

Mihihih napisa³/a:

Nikt, kto ma taka sytuację w domu by się tym nie chwalił. To raz.

to raz, naucz sie czytać ze zrozumieniem, dwa, nie przeinaczaj bo to żałosne i

Mihihih napisa³/a:

A trzy, skoro tak go bronisz, to może odpisz mu w sposób kulturalny, o jaki zabiegał. Ja nie mam zamiaru uczestniczyć w takich zabawach.

a trzy to nie uczestnicz, bo nawet ja bym nie słuchał rad takiego frajera jak ty co gówno wie o życiu i pisze takie "mądre rady" tylko żeby coś napisać. I jeszcze jaki ważna, wylicza mi wzięte z dupy jakieś błędy :mrgreen:

Cytat:

Bo sÄ… inne , bezpieczniejsze i rozsÄ…dniejsze rozwiÄ…zania ?

sądy i postepowania policyjne mam za sobą. Nic nie pomagają. Jak już wspomniałem - byłem w bidulu. Bo jak ojciec i matka piją to nie ich zabiera się z domu a dziecko.

Jeżeli dalej będą się wypowiadać frajerzy którzy gówno wiedzą o życiu, będą pisać te sowje wielce ważne rady, pouczenia i zgrywać ważniaków nie wiedząc jednocześnie nic to usune temat i tyle. I tak bym niesłuchał rad rozpieszczonych ciot i frajerków którzy akurat w TYM temacie mają gówno do gadania, bo i tak mam wy*ebane na to co tacy piszą. Typow forumowe dzieci, przed klawierką cwaniacy a w realu wymiękają. Będę słuchał tych co mają pewną wiedzę.
_________________
Forum dla wszystkich z fobią społeczną lub szkolną
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-25, 21:51   

Stahu napisa³/a:

frajerzy którzy gówno wiedzą o życiu


Cytat:

rozpieszczonych ciot


Stahu napisa³/a:

frajerków


Stahu napisa³/a:

nie słuchał rad takiego frajera


Stahu napisa³/a:

gówniara która przeinacza i zgrywa ważniaka że jaka to ona mądra i jakie mądre rady daje.


Stahu napisa³/a:

Ty dziwna jakaś jesteś żeby nie zajarzyć


Gdzie jesteście moderatorzy?!
Dajcie warna i zamknijcie ten temat, zamiast się pieprzyć, dyskutować, dowodzić jak jest naprawdę.
Dzieciakowi się nudzi, to postanowił poprowokować.

Ps. Stahu, ta Twoja sytuacja, to chyba nie taka strasznie patologiczna, skoro całe dnie spędzasz na forach młodzieżowych, hm?
Zresztą, z całym szacunkiem dla Ciebie i Twojej osobistej "tragedii", ale dyskutować tez trzeba potrafić.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Agregatgrzewczy  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 26 Kwi 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-06-25, 22:29   

Kometa napisa³/a:

Agregatgrzewczy napisa³/a:

Nie rozumiem ludzi, którzy krytykują za to, że się odda pijanemu ojcu. Albo pozwalamy na przemoc w domu, albo nie. Obustronnie


Bo sÄ… inne , bezpieczniejsze i rozsÄ…dniejsze rozwiÄ…zania ?


W takich chwilach raczej nie myśli się rozsądnie. Z boku łatwo jest kogoś oceniać, jeśli samemu nie było się w takiej sytuacji. Dotyczy to właściwie wszystkiego- nie tylko przemocy w domu. Wiadomo, że istnieją lepsze rozwiązania niż ***** ojcu w mordę, ale to jest pierwszy odruch. Jakie rozwiązania są wg. Ciebie lepsze?
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-25, 22:34   

Stahu napisa³/a:

Ah dzieciaku, przeczytaj se 2 razy.



Dzieciaku? Wypraszam sobie. Jak by nie patrzeć jestem jednak starsza. Z resztą czytałam parę razy Twoje wypowiedzi.

Stahu napisa³/a:

bo nawet ja bym nie słuchał rad takiego frajera jak ty co gówno wie o życiu i pisze takie "mądre rady" tylko żeby coś napisać.



I bardzo dobrze. Najlepiej już tego nie czytaj, olej temat i nas nie denerwuj. Bo my "frajerzy" przecież nic nie wiemy.

[ Dodano: 2009-06-25, 22:35 ]
i przeczytałam je SOBIE
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-25, 22:51   

Agregatgrzewczy napisa³/a:

W takich chwilach raczej nie myśli się rozsądnie. Z boku łatwo jest kogoś oceniać, jeśli samemu nie było się w takiej sytuacji. Dotyczy to właściwie wszystkiego- nie tylko przemocy w domu. Wiadomo, że istnieją lepsze rozwiązania niż ***** ojcu w mordę, ale to jest pierwszy odruch. Jakie rozwiązania są wg. Ciebie lepsze?


Mieszkam w domu z alkoholikiem. I wiesz co ? Nie uderzyłabym go,nawet przy wielu prowokacjach ,nie zrobiłabym tego,więc nie zawsze można usprawiedliwiać się taką,a nie inną sytuacją.
Jakie możliwości ?
Nie wdawać się z pijanym ojcem w bijatyki tylko zadzwonić po policję.
Poszukać pomocy u pedagogów , terapeutów z domów dziecka ,czy też jakiejś inne placówki.
Rozwiązania istnieję,wystarczy tylko spojrzeć troszeczkę dalej.

Tyle tego.Temat zamykam.Nie widzę sensu kontynuowania tego jeśli założyciel ma takie ,a nie inne nastawienie.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com