Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sandraa  

Stały User


ImiÄ™: ...

Do³±czy³a: 30 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-04, 13:54   Bitcomet

Jak za pomocą bitcomet można pobrać np. simsy. Dziś pobrałam ten program ponieważ przeczytałam, że jest dobry do pobierania plików tylko nie mam pojęcia jak to działa?
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-04, 14:36   

Przypominam, że to podchodzi pod piractwo! ¦ciąganie programami typu BitComet, uTorrent itp. polega na tym, że należy ściągnąć pliczek, który łączy się z trackerem serwera na którym jest zamieszczona aplikacja. Reszta zależy też od tego, ile osób ściąga i jak bardzo aktywny jest tracker, chodzi rzecz jasna o prędkość z jaką dany torrent będzie zasysał shit z neta.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-04, 14:52   

Piracy napisa³/a:

Przypominam, że to podchodzi pod piractwo! ¦ciąganie programami typu BitComet, uTorrent itp


To po pierwsze. Sieć P2P jest nielegalna ze względu, że dana osoba ściąga i jednocześnie wysyła dany plik innym.

I tak jak napisał Mateusz, by pobierać BitCometem należy pobrać plik ze strony z torrentami. Stron jest od groma, ale te najlepsze są "zamknięte" dla wybranej grupy ludzi, zaufanych ludzi.
¦ciągają P2P należy zwrócić uwagę ile jest seedów - czyli osób, które już pobrały plik i udostępniają go. Zwrócić też uwagę czy plik nie jest fake - uszkodzony, poczytać komentarze innych użytkowników.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

wrzochu  

Wymiatacz



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: Twoja Pod¶wiadomo¶æ

   

Wys³any: 2010-05-04, 14:59   

torent.org (płatny, ale warto)
funfile (tylko na zaproszenie )
TNT torrent (darmowy )
_________________
 

Sandraa  

Stały User


ImiÄ™: ...

Do³±czy³a: 30 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-04, 16:48   

O to tego nie wiedziałam to lepiej to usunę dzięki za poinformowanie :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com