Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

PituPitu  

User

Weź się, tato...



ImiÄ™: Kika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sie 2010

Sk±d: Z jajeczka :P

   

Wys³any: 2010-08-11, 11:29   Brak akceptacji u rówieÅ›ników.

Nie wiem czy taki temat już był, ale mimo wszystko chcę jeszcze raz poruszyć tę sytuację...
Właściwie w mojej szkole co chwila słyszy się różne obelgi lub szyderstwa. Ja jestem tego przykładem ;/
Od 6 klasy ( to już będą 2 lata ) lubię nosić krótkie włosy. Oczywiście, wszyscy w bekę... Z czego? Tego to ja nie rozumiem. O co chodzi? Czy już nie można mieć własnego stylu? Czy trzeba być takim samym jak inni?
Nie mówię już o ubraniach, bo tu jest jeszcze gorzej... Gdy ktoś usłyszy, że jakaś osoba ubiera się w lumpeksach, od razu jest wyśmiewana, a na jej plecaku ląduje napis: wieśniara. Zgłoszenie tego rodzicom lub nauczycielom grozi pobiciem lub wybitymi szybami w samochodzie, ewentualnie pogróżkami typu: zginiesz biedoto; hahahaha, znowu wybrałaś to ze śmietnika?
Popychanie, śmianie się w twarz i plucie, tego doświadczyłam na własnej skórze... A dlaczego? Bo chodziłam, chodzę i będę chodzić w porwanych dżinsach, wyblakłych t-shirtach i adidasach, bo lubię. Niestety, szkolne damusie tego nie akceptują i wyzywają od najgorszych. Z tego wszystkiego wołają do mnie "chłopak" lub "babochłop". Moje przyjaciółki i klasa to akceptują, ludzie z innych klas - nie.
W waszych szkołach jest tego typu problem? Czy też wyśmiewane są osoby, które mają swoje zdanie lub mają własny styl?
_________________
Tato, kuwa, weź się...
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-11, 11:34   

Cóż, gimnazjum, banda idiotów się tam na pewno trafi.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-11, 11:34   

Chyba wszędzie jest ten problem. Zawsze znajdą się ludzie czerpiący przyjemność z dokuczania komuś. Nie wiem co mogłabyś zrobić, to trudne. Zgraj się z jakąś paczką i ignoruj ich.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-08-11, 11:37   

PituPitu napisa³/a:

Moje przyjaciółki i klasa to akceptują,


więc maksymalnie zgraj się ze swoją klasą i olej innych. oni Ci do szczęścia potrzebni nie są. w gimnazjum zdarzają się różni kretyni. ludzi sobie nie wychowasz, ale możesz nauczyć się nie zwracać uwagi na bezsensowne odzywki. zwłaszcza, że nie jesteś sam i masz się do kogo odezwać.
_________________
meow
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com