Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: TQIT | 2009-12-21, 19:25

Autor

Wiadomo¶ć

toxic125

User


Doł±czył: 21 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-21, 19:22   Charakterystyka

Witam.Czy mogłby mi ktoś napisac jakąś charakterystyke porownawcza czesnika i rejenta?Tylko zeby ta praca byla troszke na poziomie bo niee chce zwalic sobie oceny na polrocze a wychodzi mi 4 i zeby z neta nie była bo facia odrazu sie kapnie i bedzie 1 ;/.Bardzo proszę o napisanie tejze charakterystyki,bede bardzo wdzieczny.Mam nadzieję ze znajdzie sie taka osoba ktora by podołała zadaniu.Dziękuję z góry
PS:moĹĽecie tez pisac na moj mail prace jesli tutaj nie chcecie sidor94@o2.pl
 

Lena  

Pogromca postĂłw

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doł±czyła: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wysłany: 2009-12-21, 19:25   

szukasz debila ktory odwali za Ciebie cala robote?? pomoc mozna, ale bez przesady.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

McLarenLbn  

Pogromca postĂłw

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Doł±czył: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wysłany: 2009-12-21, 19:36   

Matko, przecież Cześnik i Rejent to dwoje zupełnie innych ludzi.
Przeciwieństwa, ogień i woda, chyba najprostszy temat charakterystyki porównawczej jaki może tylko być.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

toxic125

User


Doł±czył: 21 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-21, 19:46   

chyab bym nie prosil o pomoc gdybym umial to pisac co?jesli nie ma ktos zamiaru pomoc(no nawet jesli odwalic roboty)poprostu nie mam smykalki do roznych wypracowan ,jedynie co my wychodzi to rozprawka.Jak ktos moze to proszę zeby mi napisał>z góry thx,bede dozgonnie wdzieczny
 

JustyĹ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Doł±czyła: 22 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-12-21, 20:15   

Pisać charakterystykę jest bardzo łatwo, chyba czytałeś książkę?

McLarenLbn napisał/a:

Matko, przecież Cześnik i Rejent to dwoje zupełnie innych ludzi.
Przeciwieństwa, ogień i woda, chyba najprostszy temat charakterystyki porównawczej jaki może tylko być.


Dokładnie. Popieram. :-P
 

Lena  

Pogromca postĂłw

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doł±czyła: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wysłany: 2009-12-21, 20:21   

najwyzsza pora złapać smykałkę do wypracowań. na maturze nikt za Ciebie tego nie odwali.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Smile  

Stały User

Histeryczny chichot



ImiÄ™: Ola

Doł±czyła: 09 Lis 2009

Sk±d: okolice WrocÂławia

   

Wysłany: 2009-12-21, 20:41   

Coś mi się wydaje, że jeśli naprawdę by Ci zależało, to byś napisał to sam, o. Nie sądzę, żeby ktoś zgłosił się na ochotnika do odwalenia za Ciebie takiego zadania. A temat naprawdę nie jest trudny- jak masz z tym problem, to zajrzyj na wzory podobnych wypracować na ¦ciądze czy gdzieś i się opieraj.
 

toxic125

User


Doł±czył: 21 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-21, 20:46   

wystarczy napisac tyle co na 1 strone w zeszycie-1,5 strony tak o gdzies a ja dopiero 3 gim wiec sie nie martwie tym,pozatym nie zamierzam byc polonista,jak czegos sie nie rozumie to raczej sie tego zabardzo nie nauczy,naprzyklad ktos matmy nie rozumie to mu wkucie nic nie da bo trzeba to rozumiec tak samo ja mam ze polskiego nie obaczajam,dlatego prosze zeby to ktos napisal,dla was moze to latwe a dla mnie bardzo trudne,jak ja sam to bym napisal to bym mial 2 a nie chce spieprzyc oceny na polrocze ;/
 

McLarenLbn  

Pogromca postĂłw

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Doł±czył: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wysłany: 2009-12-21, 20:49   

W tym temacie możemy Ci co najwyżej pomóc, a nie odwalić wszystko za Ciebie.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Doł±czyła: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wysłany: 2009-12-21, 20:57   

toxic125, nie rozumiesz. Chcesz mieć cztery z polskiego i tutaj szukasz GOTOWEGO wypracowania? Na miejscu nauczycielki bez wahania dostałbyś trzy, albo nawet dwa. Chcesz to sobie pisz. Tutaj możesz o coś zapytać, ktoś Ci może sprawdzić błędy i tyle.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

JustyĹ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Doł±czyła: 22 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-12-21, 20:58   

Powiedz, czego tu nie rozumiesz. Przed nami egzamin, charakterystyka jest jednÄ… z Ĺ‚atwiejszych form wypowiedzi.
 

toxic125

User


Doł±czył: 21 Gru 2009

   

Wysłany: 2009-12-21, 21:06   

dla mnie latwiejsza to jest rozprawka,albo jakis opis sytuacji jakis,a na tescie to raczej rozprawka bedzie,no prosze niemoglby ktos napisac?pisalem juz kilka razy charakterystyke to 1 na 3 a druga na 2+ no to troche zalosna ocena i widac ze nie umiem?nie to ze z lenistwa ale mowie ze nie chce pogorszyc sytuacji poprostu bo i tak ledwiutko ta 4 wychodzi
 

Piracy  

Pogromca postĂłw

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Doł±czył: 12 Wrz 2009

   

Wysłany: 2009-12-21, 21:07   

To pisz i przestań pieprzyć!
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Doł±czyła: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wysłany: 2009-12-21, 21:10   

Cytat:

To pisz i przestań pieprzyć!


+1.

Nie, nie mógł by nikt napisać. Skoro nie umiesz to trzeba się nauczyć.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

JustyĹ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Doł±czyła: 22 Cze 2009

   

Wysłany: 2009-12-21, 21:13   

http://www.sciaga.pl/teks...snika_i_rejenta
http://www.bryk.pl/teksty...a_a_fredry.html
http://podstawowka.info/t...ika_i_Rejenta./ Wystarczy zmienić słownictwo na bardziej "Twoje" ewentualnie coś dopisać. Myślę, że teraz nie będzie to takie trudne. :wstyd:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com