Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zabcia

User



Do³±czy³: 08 Kwi 2013

   

Wys³any: 2014-02-08, 22:10   ChcÄ™ być wizażystkÄ…

To jest moje marzenie, mam do tego smykałkę - jak to mówi moja babcia i skończony kurs. Wszyscy znajomi mówią że jestem w tym dobra i powinnam się zająć wizażem na poważnie ale ja jak zwykle nie wierzę trochę w siebie :( No ale nie o tym miałao być
Od czego mam zacząć ,jak szukać klientów?
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wys³any: 2014-02-09, 11:48   

Zacznij od malowania koleżanek. Jeśli zrobisz to dobrze i niedrogo, to one polecą Cię swoim koleżankom. Niestety, w tym biznesie trzeba liczyć na czyjeś polecenie. No, chyba, że otworzysz salon, wtedy prędzej znajdziesz klientów. Ale warto też pokazywać swoje prace w internecie, ludzie zobaczą, a jak będziesz im potrzebna to zaczną pytać o usługi :)
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-02-09, 19:40   

też mnie to interesuje, jak skończę studia to planuję zająć się wizażem :) powodzenia :)
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

Nadia01  

User


Do³±czy³a: 04 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-04, 21:14   

Moja znajoma jest wizażystką :) Oprócz ćwiczenia na koleżankach/rodzinie i szkolenia później możesz też zająć się autopromocją. Profil na facebooku, twitterze. Wiele osób zakłada blogi :) Możesz robić zdjęcia makijażu albo całych stylizacji. Jest taka świeża strona: www.przebojowi.pl Można tam założyć swój profil i w profesjonalny sposób promować umiejętności. Może ktoś dostrzeże twoje praca? Zwłaszcza, że najlepsze profile pojawiają się na stronie głównej. A im więcej masz swoich miejsc w sieci tym lepsza reklama dla ciebie i twoich umiejętności :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com