Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

aquite.  

User

kemikalqueen



Do³±czy³a: 27 Gru 2013

Sk±d: Che³m/Oslo

   

Wys³any: 2013-12-30, 01:36   

U mnie chyba trochę za dużo ciała i za duży nos, ale wiem, że to mogę zmienić, jeśli tylko zechcę - znaczy się schudnąć.... To taki raczej dobry kompleks, ostatnio napędza mnie do działania, żeby zrobić coś ze sobą ;) Co do nosa to powoli się przyzwyczajam, nieraz mam ochotę wyć jak zobaczę jakieś nietrafione zdjęcie, eksponujące mój nos, alee.. daje radę :wstyd:
_________________
whatever people say i am that's what i'm not
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-12-30, 02:29   

aquite., witaj chłopaku ;d
_________________
There can be only one
 

Kamikarze24  

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-27, 11:51   

Zgadzam się ze my tez mamy kompleksy ponieważ nikt nie jest doskonały na przykład sylwetkę to do tego są potrzebne ćwiczenia i tak dalej.
_________________
dobra mama | Liga Angielska | Arsenal Londyn
 

kierowca_paleciaka  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 12 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-28, 12:58   

Ja mam bardzo duzo kompleksow glownie wyglad :wstyd: Ale to poniekad da sie na szczescie zmienic
 

adamino15  

User


Do³±czy³: 21 Maj 2013

   

Wys³any: 2014-01-28, 20:15   

Ja dla odmiany jestem za chudy i co najgorsze nic z tym nie mogę zrobić. Nie wiem mam jakiegoś tasiemca albo co innego.
Mi wszyscy mówią,że jej jak stary chłop, który pracuje w kopalni, a wyglądam jak anurektyk. Chodziłem na siłownie, ale było jeszcze gorzej, bo zamiast przytyć to schudłem 3 kg.
Olałem to, wyglądam jak wyglądam jak wyglądam i siebie akceptuje. Pewnie chciałbym przytyć z 10 kg, ale to póki co niemożliwe
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-02-05, 21:49   

czasami mam wrażenie, że faceci mają jeszcze więcej kompleksów niż niektóre panienki...
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-02-06, 06:37   

adamino15 napisa³/a:

Ja dla odmiany jestem za chudy i co najgorsze nic z tym nie mogę zrobić. Nie wiem mam jakiegoś tasiemca albo co innego.
Mi wszyscy mówią,że jej jak stary chłop, który pracuje w kopalni, a wyglądam jak anurektyk. Chodziłem na siłownie, ale było jeszcze gorzej, bo zamiast przytyć to schudłem 3 kg.
Olałem to, wyglądam jak wyglądam jak wyglądam i siebie akceptuje. Pewnie chciałbym przytyć z 10 kg, ale to póki co niemożliwe



Dla mnie niemożliwe bylo zrzucic 35 kg a pozniej zrobic 20 kg miesni w ciagu 3 lat, wszystko jest mozliwe trzeba postawic jasno okreslony cel i dzialac, odezwij sie na pw jezeli chcesz przytyc chetnie pomoge :) Generalnie moj jedyny kompleks na obecna chwile to malo masy :) jak duzy bym nie byl jest mi malo.
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

icek  

User

...



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lut 2014

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2014-02-06, 10:29   

co to sÄ… kompleksy? :-P
_________________
Kiedy Å‚amiesz zasady, Å‚am je mocno i na dobre.
 

WALDI  

User

fuuuuck yeaaah



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 07 Gru 2013

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2014-02-16, 22:12   

Kompleksy hmm? Chyba to, że jestem jakiś chyba nieatrakcyjny.. Ciężko mi wytrzymać w związkach, najlepiej określę to cytatem:
"Kobiety nie są ze mną szczęśliwe, Bo zamiast łapać je za tyłek wolałem tu przypierdalać w szyję" ~ SULIN! :D (lub inne moje głupie pomysły) :P
_________________
Na starość włączę to i będę marzył o tym żeby wrócić tu, łzy popłyną po twarzy..
 

tÄ™czowy.  

User



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-16, 22:20   

Mam masę kompleksów, czasami mi się wydaje, że nikt nie jest tak zakompleksiony jak ja XD
Głównie chodzi (jak u większości) o wygląd, ale jest też masa innych rzeczy, których w sobie dosłownie nienawidzę. Joł.
 

Nikoz  

Stały User



ImiÄ™: Szymon

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-17, 15:04   

tÄ™czowy. napisa³/a:

Mam masę kompleksów, czasami mi się wydaje, że nikt nie jest tak zakompleksiony jak ja XD
Głównie chodzi (jak u większości) o wygląd, ale jest też masa innych rzeczy, których w sobie dosłownie nienawidzę. Joł.


hej,
to jakie te rzeczy sÄ…??
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-02-24, 01:57   

kompleksy kompleksy.. wiadomo każdy ma. chociaz ja nie do swojego wygladu nie moge sie przyczepic ze wzgledu na wyjsciowa twarz i wysportowane cialo ale mam kompleksy odnosnie zachowania. np. wiele razy robie nie to co trzeba.. uwazam ze trzeba bylo zrobic inaczej. Popadam w kompleksy jak widze ze sytuacja ktorys raz sie powtarza a ja robie cos zle. Czasami nie moge sobie poradzic z przyzwyczajeniami. Wielu rzeczy sie boje np mam chorobliwy lek wysokosci, stad sie biora kompleksy.
Takie rzeczy jak wyglad czy glos nie maja zadnego znaczenia. W ogole nad kompleksami trzeba po prostu pracowac same nie znikna..
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

habajdziok  

User

Cichy pesymista



Imię: Michał

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Lut 2014

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2014-02-25, 22:43   

Cóż pesymista może powiedzieć o sobie? Sądzę, że nie jestem za piękny. Ogólnie budowa ciała, okulary i postawa powodują, że moja atrakcyjność waha się pomiędzy panem Zenkiem - miłośnika tanich alkoholi z 40 letnim stażem w konsumpcji a Fiatem Multiplą. No i mam jeszcze mały brzuszek piwny. Brzuszek można zawsze zamienić na kaloryfer (albo na bojler), ale twarzy nie poprawię :-)
_________________

 

Neon  

User


Imię: Michał

Wiek: 26

Do³±czy³: 25 Lut 2014

Sk±d: Garwolin

   

Wys³any: 2014-02-26, 02:09   

Podobnie jak przedmówca. Również okulary, zarost dziwny bo ogólnie prawie pełny ale pod brodą łyso jak na głowie Vina Diesla, lekko zrastajace się bwri (wstyd się przyznać) i wzrost 173 cm w 1 klasie technikum. Na szczęście za w klasie jeszcze niższe osoby ale to ze 3-4 :/
Nosz kur...nic dodać nic ująć...
 

seler  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-03-04, 13:31   

Jak wyżej, przede wszystkim niewyjściowa twarz :(, 172cm w 3kl technikum, no i ciało niewysportowane ale powoli się za nie zabieram. Szkoda że twarzy nie da się zmienić.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com