Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2013

   

Wysany: 2014-03-04, 14:58   

Nie mam żadnych kompleksów , jestem po prostu zadowolony z tego kim jestem
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-03-05, 10:50   

Jak czytam o kompleksach niektórych osób, to nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. Jestem niski, noszę okulary, a zarost mam niepełny. I co? Na wzrost niewiele poradzę, mogę jedynie starać się dobierać ubrania w taki sposób, żeby nie skracały optycznie sylwetki. Skoro już o sylwetce mowa, to jestem też chudy i nieco zgarbiony- tutaj również odpowiedni dobór stroju pomaga. Ważne, żeby ciuchy na mnie nie wisiały- chyba, że właśnie taki efekt chcę uzyskać. Okulary- do wyboru jest przecież mnóstwo oprawek. Szkła też można dobrać (oczywiście za dopłatą), aby były cieńsze (brak efektu "denka od butelki"). ¯e o powłoce antyrefleksyjnej nie wspomnę. Oczywiście zawsze mamy do wyboru soczewki. Zarost? Wystarczy się ogolić i po problemie. Nikt nikomu nie każe nosić brody ruskiego bojara.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

SmutnyKucyk  

User



Imię: Aleksander

Wiek: 29

Doczy: 02 Mar 2014

Skd: Pomorskie

   

Wysany: 2014-03-05, 21:17   

Nie wiem o co wam chodzi z okularami. Mi się wydaje że mi dodały uroku ;) Serio.
Jeśli chodzi o moje kompleksy, to raczej nie dotyczą one wyglądu. W sumie lubię siebie ^^. Chociaż w gimnazjum różnie bywało. Kilka razy zmieniałem styl, najpierw na metalowca (Długie włosy, czarne ubranka), potem na kujona humanistę (sweterek + włoski ładnie na bok ułożone, ale nie ulizane. Na dwór długi, elegancki płaszcz ;P). Ta zmiana wiązała się głównie z okularami, bo w moim wypadku długie włosy + okulary dawały efekt typowego nerda. Takiego turbo nerda. Teraz raczej się kieruję w styl punkowy (ramoneska, glany, czarne lub niebieskie jeansy).
Po każdej zmianie w sumie ubywało mi tych kompleksów, bo chciałem by zwracano na mnie uwagę. Pomogło na pewno dużo pochwał po ścięciu włosów. Jak spojrzę na zdjęcia, to rzeczywiście mi nie pasowały ;P
_________________
Razem ze mną w drogę idź
Z motylami lećmy dziś
Jeśli tylko jest ochota
To wszędzie można być
 

Martynella  

Wymiatacz


Doczya: 10 Maj 2012

   

Wysany: 2014-03-08, 20:29   

Jak dla mnie z kompleksami jest tak - jeśli da się zmienić jakieś cechy, wyeliminować je - to trzeba po prostu nad sobą pracować, a rezultat i satysfakcja przyjdą. A jeśli nie da się czegoś zmienić, bądź byłoby to bardzo trudne do zrobienia jak np. operacja plastyczna nosa czy czegokolwiek innego, to może warto to zaakceptować? Nikt nie jest idealny, ale jeśli się o siebie dba, to tak naprawdę żadna 'wada' tak nie razi.
 

Scurvy  

User



Imię: Rafał

Wiek: 30

Doczy: 07 Mar 2014

Skd: Bia³ystok

   

Wysany: 2014-03-08, 20:52   

Ja mam kompleks rudej brody :C Zawsze chciałem mieć zarost jak np. u typa w moim avatarze, ale to niemozliwe bo w niektórych miejscach robi się ruda i słabo to wygląda..
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczy: 16 Cze 2010

   

Wysany: 2014-03-08, 21:14   

Scurvy, taki zarost jest słaby ;p Można lepiej
_________________
There can be only one
 

Antek1986  

User


Doczy: 28 Maj 2014

   

Wysany: 2014-06-05, 23:53   

Ja mam krzywe nogi i za chiny nie idzie tego wyprostować :-(
 

Nikoz  

Stały User



Imię: Szymon

Wiek: 28

Doczy: 17 Lut 2014

   

Wysany: 2014-06-06, 14:00   

Scurvy napisa/a:

Ja mam kompleks rudej brody :C Zawsze chciałem mieć zarost jak np. u typa w moim avatarze, ale to niemozliwe bo w niektórych miejscach robi się ruda i słabo to wygląda..


no to co że ruda. ja też mam rudą brodę, a i jeszcze ciemny jakiś kolor, taka paleta barw sie przetacza na mojej brodzie :)
 

Arton1  

User

Brak tytułu



Imię: Artur

Wiek: 26

Doczy: 06 Maj 2014

Skd: Mazowsze

   

Wysany: 2014-06-07, 01:45   

Moje kompleksy? Brzydka facjata prawdopodobnie spowodowana przez mój zespół Ethlersa-Danlosa (charakterystyczny wygląd twarzy), słaby słuch przez który nie mogę się z nikim spokojnie dogadać, nieśmiałość w rozpoczynaniu kontaktów z płcią przeciwną i życie bez przyjaciół.
 

DoFlamingo  

User


Wiek: 33

Doczy: 02 Lip 2014

   

Wysany: 2014-07-02, 23:08   

Kompleksy ? Od czego by zacząć... wstydzę się właściwie całego siebie moja pewność siebie na bardzo niskim poziomie i jakoś nie przepadam za rozmowami z kobietami... strasznie to dla mnie krępujące a tym bardziej jeśli rozmowa jest na temat sex'u czy tym podobnych
_________________
-.^
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczya: 05 Maj 2009

Skd: Berlin.

   

Wysany: 2014-07-11, 07:11   

Zauważyłam, że sporo znajomych ma problem z pierwszymi siwymi włosami i urasta w nich to do rangi kompleksu - coś w tym jest?
_________________
meow
 

DoFlamingo  

User


Wiek: 33

Doczy: 02 Lip 2014

   

Wysany: 2014-07-11, 09:15   

Raczej nie ;) sam mam od urodzenia mała odrobine z tyłu głowy ale jakoś nigdy sie tym nie przejmowałem
_________________
-.^
 

Mr. Invisible

User



Wiek: 25

Doczy: 18 Sty 2015

   

Wysany: 2015-01-18, 20:52   

Tak jak mój ojciec, mam drobne, zupełnie niemęskie dłonie. Kiedyś się tego wstydziłem, ale zauważyłem, że to przydatne, przy wyciąganiu różnych przedmiotów z trudno dostępnych miejsc.
 

VectoRxd  

Stały User

Pluton Egzekucyjny


Imię: Michał

Wiek: 31

Doczy: 18 Lut 2014

   

Wysany: 2015-01-22, 19:07   

jedyny mój kompleks to brak pewności siebie :) no dobra łysieje w wieku 22 lat :/ ale staram sie czesto obcinać na 0 albo na 1mm :D
 

MorrisonIsDead  

User

król życia.



Imię: M.

Wiek: 32

Doczy: 29 Gru 2014

Skd: sk±din±d.

   

Wysany: 2015-01-22, 19:09   

Dawno temu wyleczyłem się ze wszystkich kompleksów. Jestem sobą w pełni, niczego mi nie brakuje i w ogóle.
_________________
Have a nice life...
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com