Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 08:39   

Uwielbiam chodzić po górach. Odkąd pamiętam zawsze na wakacje właśnie jeździłem na południe Polski. Nie dość, że można podziwiać wspaniałe krajobrazy, wodospady, zobaczyć jeszcze dzikie ostoje Polskiej fauny i flory, to jeszcze człowiek oddycha świeżym, bez spalinowym powietrzem.
Teraz w Polskich gór chciałbym zwiedzić Bieszczady, przepiękne góry, widoki, przyroda.

A gdy człowiek wejdzie na górę, na sam szczyt od samego dołu - bez używania wyciągu czuje się doskonale. Na samym szczycie może spojrzeć na świat z góry, z lotu ptaka.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Do³±czy³: 20 Kwi 2010

Sk±d: Niepodleg³y ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-04-30, 10:22   

Mieszkam na Podbeskidziu i jakoś do gór mnie nie ciągnie. Nie wiem czemu.

Może dlatego, że Beskidy to nie do końca takie góry jakie lubię - dzikie, dziewicze, a przede wszystkim - puste. W Beskidach wszędzie jest pełno ludzi...

Myślałem nad wybraniem się w wakacje właśnie w góry - może Czechy, Słowacja. Gdzieś, gdzie będzie można rozbić namiot nad wodospadem, a za nami nie będzie parkingu...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-04-30, 10:45   

Kto nie chodził po górach, nie wie co traci. W wakacje co roku już od 20 lat jeżdżę tylko w jedno miejsce, w góry, okolice Piwnicznej-zdrój. Można powiedzieć, że jestem wychowany w górach. Nie raz jak wyszedłem rano o 7, wracałem o 3 w nocy.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

mis231

User


Do³±czy³: 12 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-30, 12:31   

Ja się wybieram w góry pierwszy raz od wielu lat i może złape tego bagcyla:)
 

jacus  

Wymiatacz


Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-30, 14:25   

mis231 złapiesz złapiesz :)
_________________
:)
 

Norway  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 15:34   

Lubie. Zawsze jestem na wakacje w górach :d. Chociaż na tydzień. Można odpocząć od cs'a xD.
_________________
Czas dorosnąć..
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-05, 09:51   

hahaha od Cs'a można odpocząć w górach :D Cieszę się, że jest tutaj kilka osób, które podchwyciło temat i mają takie zajawki jak ja ;-) W zasadzie to ja tez dopiero zdobywam doświadczenie w trudniejszych szlakach (nie tych dla szkół :P) Ale na jakieś większe wspinaczki też kiedyś trzeba się wybrać. Jak sie zdobędzie doświadczenie.
<b>Constantine</b> mam podobnie jak Ty. Też lubię sobie porozmyślać w górach. Jakoś tak mnie nachodzi samo ;-)
 

jacus  

Wymiatacz


Do³±czy³: 13 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-05, 19:29   

Bo góry mają coś w sobie. Morze jest płaskie i nudne :P Ile można leżeć w piachu. W górach jest się po prostu bardziej aktywnym.
_________________
:)
 

Barzu  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 05 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-05, 21:18   

nie dla mnie góry nie są ;p bez obrazy ale za to w żeglarstwie się zakochałem bez opamiętania uwielbiam czuć wiatr, ta cisza która otacza mnie czasem zdarzy się że kogoś minę ale tylko przez chwile zakłócają spokój, fala uderzająca o żaglówkę często zatrzymujące się mewy na jabłku to jest coś. I ciągła walka z przyrodą przepiękna sprawa :super:
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-06, 12:18   

Też chętnie bym czegoś takie spróbował. Może kiedyś wybiorę się na Mazury i tam spróbuję popływac żaglówką (nie sam oczywiście ;-) ) Może i tym się zajaram ;-) Trzeba szukać nowych wyzwań i pasji i pielęgnować te które już odkryliśmy ;-)
 

pustuÅ‚  

Mega wymiatacz

Sokoli fanatyk



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lis 2009

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2010-05-26, 15:52   

Owszem lubię pochodzić po trudnych szlakach ale ostatnio jakoś nie miałem okazji pojechać w Karkonosze, czy ulubiony Beskid ¯ywiecki :zalamany:
_________________
www.sokolnictwo.pl
www.koo.free.ngo.pl
www.pustulka.pl
"W zarannej topieli drapieżny ptak wzbił się do lotu wysoko, wysoko"
"Będziesz jak ptak który szybując w otchłań ufnie wierzy,że jego czas wiecznie trwa"
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-29, 20:48   

Cześć, ja też lubię połazić po górach, czasem nawet pobiegać. Buty, o których wspomniałeś, znam i używam ich. Mimo, że są robione z myślą o paintballu i ASG, to świetnie sprawdzają się podczas chodzenia po górach.
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-01, 10:24   

No buciki są ważne przy takich wypadach. Mnie trochę uratowały przy schodzeniu z góry :D Warto zainwestować w jakieś trekkingowe, czy taktyczne/wojskowe właśnie. Ja też czasem moich batesów używam do gry w paintball. Tu i tu się spisują bardzo dobrze.

pustuł jak się nie udało teraz to może w wakacje będziesz miał okazję. Też się muszę gdzieś wybrać.
 

imap90  

User


Do³±czy³: 06 Cze 2010

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-06-06, 01:35   

Bieszczady to Bieszczady ;) taki piękny Polski klimat :-) a nawet podobało mi się jak spałem w lesie przy -10 w śniegu albo do rzeki właziłem przy tej pogodzie (odradzam wtedy się czuje jakby ktoś wziął klejnoty i zaczął je wykręcać ;/ ) potem jeszcze troszkę nerki szczykały ale przeszło xD jak mus to mus trzeba było xD ma ktoś jakieś ciekawe przeżycia z takich wypadów w góry ? :-D
_________________
Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić TAK MI DOPOMÓ¯ BÓG!
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-06-06, 02:07   

Barzu napisa³/a:

ta cisza która otacza mnie czasem zdarzy się że kogoś minę ale tylko przez chwile zakłócają spokój

Ale to chyba nie na Mazurach...

jestemmlody napisa³/a:

No buciki są ważne przy takich wypadach.

E tam, zrobiłem parę obozów wędrownych w butach klasy trampki, na jednym sobie nogę podkręciłem wprawdzie, ale nie przeszkodziło to w doprowadzeniu sprawy do końca. Z wiekiem stwierdzam, że jak się umie chodzić to można i w sandałach (co zresztą też praktykowaliśmy parę razy ze znajomymi).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com