Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2008-07-26, 11:12   Co mam robic?

Mam problem.. Otoz na kolonii, ktora pojechałem w tym roku poznalem bardzo fajna dziewczyne. Od poczatku rozmowy sie nam kleily, bylo wszystko super itd. Wszyscy dookola mnie od znajomych do wychowawcow mowili ze widac miedzy nami cos wiecej niz kolezenstwo . No wiec jakies 2 dni przed koncem kolonii, za namowa kolegow postanowilem zapytac ja, czy chcialaby ze mna chodzic. Powiedziala, tak jak myslalem, ze jesli mnie w przyszlosci lepiej pozna, to tak. i od tego czasu zaczelo sie to , co mnie najbardziej boli. Wszystkie nasze dotychczasowe relacje, jakby ulegly zalamaniu. Podczas tych ostatnich 2 dni na kolonii, wyraznie mnie unikala, rozmawiajac z moimi kolegami byla wesola, sama zagadywala, a do mnie zwracala sie obojetnie, jakby wolala zebym sie w ogole nie odzywal. To samo bylo podczas drogi powrotnej- z wszystkimi dookola rozawiala z widoczna radoscia, a kiedy ja do niej mowilem, ani raz nie spojrzala mi w oczy, tak jak to bylo wczesniej i odpowiadala tak, by przerwac rozmowe i dac mi do zrozumienia, ze nie chce ze mna mowic. Z reszta po chwili rozmowy gdzies zaraz wychodzila, tam gdzie mnie akurat nie było.. Domyslam sie, ze to wszystko przez to ze za wczesnie zaproponowalem jej , aby byla moja dziewczyną. Wiele razy staralem sie z nia porozmawiac, dowiedziec sie o co ma do mnie zal, ale ona zawsze albo jak najszybciej wymigiwala sie od rozmowy, albo poprostu mowila ze wszystko jest ok i odchodzila. takze po powrocie probowalem dowiedziec sie, dlaczego tak sie zmienila, przeciez mi na niej zalezalo, dalej mi na niej zalezy.. Ale na moje smsmy nie odpisuje, mimo ze probowalem wiele razy, nie odbiera telefonow, nic, kompletnie nic ;/ Zupelnie nie wiem, co mam teraz robic ;( Prosze, pomozcie
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-26, 11:59   

Jeśli zgodzi się na szczerą rozmowę, to jest szansa... Jeśli już ogólnie olewa, daj sobie spokój, nie zasługuje na nic więcej... Bo skoro ona tak odbiera stosunki między Wami, to jak widać - nie dorosła.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-26, 18:16   

Zwyczajnie się speszyła. Dla niej to była zwyczajna znajomość. Ot taki fajny kolega do rozmów i spędzania czasu. Nie można na podstawie tego powiedzieć, że jest niedojrzała. Po prostu się wystraszyła i nie chciała Ci robić żadnych nadziei. A powiedziała, że może w przyszłości się zgodzi na bycie razem, tylko dlatego by Cię nie urazić. Bo wcale nie chce z Tobą być. Traktowała tą znajomość tylko jako koleżeństwo nic więcej. Zwyczajnie zapomnij o niej i poszukaj szczęścia gdzie indziej.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-07-26, 18:56   Re: Co mam robic?

Kolega u góry ma rację.

Ale szczerze powiedziawszy, sam poznałeś powód:

Xaarrdas napisa³/a:

Domyslam sie, ze to wszystko przez to ze za wczesnie zaproponowalem jej , aby byla moja dziewczynÄ….


To po prostu był za szybki ruch z Twojej strony. Ja też tak zawsze robiłem (tylko, że mnie akurat nie olewały), ale po jakimś czasie się znudziły. ¯ycie mnie nauczyło, żebym poczekał do dojrzałego wieku, bo uważam, że teraz dziewczyny w moim wieku po prostu są ZA MA£E na prawdziwy związek. Rada? Zapomnij o niej. A jeśli nie możesz, to spróbuj z nią pogadać i dać jej do zrozumienia, że już nie chcesz, że to był błąd. Możesz posłodzić, mówiąc "oczarowałaś mnie, dlatego się spytałem". Wkrótce wszystko wróci do normy.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-07-28, 15:59   

ona Ciebie traktowała jak kolegę. Ty jej zaproponowales chodzenie, speszyła się, daje Ci w ten sposob znak ze nic z tego nie bedzie.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-07-28, 21:22   

To jeszcze śie odprawiareguułke "czy będziesz ze mną chodzić" :|?

oo jaaa..
szczerze gdy Cie unika i gdy ci odpowiedziala zlewająco typu musze mieć czas to poprostu nie chce abyś był kimś dla niej bliskim?

d;laczego?
bo albo się tego chce i idzie sie na całośc próbując łatać związek albo się nie chce i się w odważniejszej wersji mówi "nie" albo w zlewającej wersji sie wymyja odpowiedzią :mrgreen:
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-02, 23:58   

Xaarrdas, to teraz zamiana ról.

Masz zarąbistą koleżankę, poznajesz ją na początku koloni, możesz z nią gadać całymi godzinami, przebywać z nią, świetnie się razem bawicie.
Ale ty ją traktujesz jak przyjaciółkę, dobrą znajomą.
2 dni przez wyjazdem ona chce z Tobą chodzić. Co robisz?
Nie za szybko? I teraz zastanów się czy potrafił byś dalej z nią normalnie rozmawiać, kiedy wiesz, że ona się w Tobie zakochała, a Ty w niej nie.

--
Teraz ona, może się zastanawiać, że być może dała Ci powód myślał, że ona też coś do Ciebie czuje.
Wydaje mi się, że "wystartowałeś" za szybko. Ja osobiście nie wierze w miłość od pierwszego wejrzenia, i wydaje mi się, że aby się zakochać trzeba kogoś poznać, a aby kogoś poznać potrzeba trochę czasu.

Jeżeli ona ma podobny tok rozumowania jak ja .. to wydaje mi się, że ona unika Cię, bo nie chce Ci dawać powodów, nadziei abyś myślał, że ona Cię kocha. Może ona po prostu nie chcę Cię zranić ...

Postaw się w jej sytuacji, daj jej trochę aby przywykła do tej sytuacji i pogadaj z nią szczerze .... to jest moje zdanie :-P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com