Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

motylek_

User


Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-27, 22:30   Co myÅ›licie o dziewczynie która..

Chodzi mi tu o odpowiedzi chłopaków. Co myślicie na temat takiej dziewczyny?

Chodzisz z dziewczyną, nagle się dowiadujesz od niej że ona się tnie.. Lub przypadkowo zobaczyłes jej rany,blizny..
Co robisz w takiej sytułacji?
Rozmawiasz z niÄ… czemu to robi?
Jesteś z nią nadal bez względu na to co robi czy rzucasz ją uwarzając, że taka dziewczyna ma coś nie tak z psychiką.. ?
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-27, 22:37   

Cytat:

Jesteś z nią nadal bez względu na to co robi czy rzucasz ją uwarzając, że taka dziewczyna ma coś nie tak z psychiką.. ?


No to taki facet musiał by być kompletnym idiotą.

Co ja bym zrobił? Ciężko powiedzieć, ponieważ nie mam nikogo, ale prawdopodobnie bym porozmawiał, i starał się pomóc.


motylek_, ale mam nadzieję, że po tym jak otrzymasz odpowiedz, nie znikniesz jak 1/2 nowych userów ... jak tak ma być, to powiedz - nie będziemy się męczyć nad odpowiedziami.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-10-27, 22:48   

motylek_ napisa³/a:

Chodzi mi tu o odpowiedzi chłopaków.


Niestety nie kwalifikuje sie, bo nie mam ogonka;p, ale i tak odpowiem; ).

Facet, który zostawia dziewczynę tylko dlatego, że sie tnie, czyli ma jakieś problemy z psychiką jest kompletnym chamem. Jeśli ona na prawdę go kocha, to skazuje ją na całkowitą klęskę. Do wcześniejszych problemów dochodzi jeszcze niespełniona miłość.
Potem ludzie sie dziwią skąd tyle samobójstw. Stąd że każdy myśli tylko o sobie, i co by zrobić żeby mu było wygodniej.
Chłopak powinien z nią porozmawiać i zapytać jaki ma problem. Ale spokojnie i na poważnie. Nie wyśmiewać niczego, bo tylko pogorszy.
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-27, 22:49   

Jeśli ktoś nam bliski ma problem to chyba próbujemy pomóc mu go rozwiązać, a nie dobijamy...
_________________

 

grzegs19  

User

>>PL<<



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2008-10-27, 23:49   

Chłopak zauważa,że dziewczyna się tnie.Ja osobiście postarał bym się z nia porozmawiać,nastepnie z jej bliskimi i chyba bym ją wysłał do specjalisty.
Facet,który ją rzuca to zwykły cham-zgadzam się,ale skoro dziewczyna ma chłopaka i się tnie, a mu nic nie mówi na ten temat nie ma do niego zaufania,nie traktuje go poważnie niezaleznie od przyczyny.Rada krótka-szukajcie sobie normalnch partnerów,bo sam w zyciu,uwierzcie niemało przeżyłem i niemało widziałem a nie pomyslałem nigdy żeby się ciąć
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-10-28, 15:53   

grzegs19 napisa³/a:

ale skoro dziewczyna ma chłopaka i się tnie, a mu nic nie mówi na ten temat nie ma do niego zaufania,nie traktuje go poważnie niezaleznie od przyczyny.


niekoniecznie. Czasem na skutek problemów człowiek przestaje myśleć racjonalnie i zapomina co w życiu najważniejsze.

grzegs19 napisa³/a:

Rada krótka-szukajcie sobie normalnch partnerów,bo sam w zyciu,uwierzcie niemało przeżyłem i niemało widziałem a nie pomyslałem nigdy żeby się ciąć


może jesteś silny psychicznie, to ma na prawdę bardzo duże znaczenie. Jedna dziewczyna potnie sie, bo np. zostawił ją facet, a druga będzie go miała gdzieś i dodatkowo utrudni mu kontakt z innymi dziewczynami. Ludzie są różni ; ). Na każdego trzeba patrzeć inaczej.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-28, 17:44   

No ja bym z nią porozmawiał... Spróbował jej pomóc.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 13:44   

Jeśli się z kimś jest, to nie dla zabawy. Jeśli koleś rzuci z tego powodu dziewczynę, to trochę nie w porządku. A nawet bardzo. Wypadałoby pomóc jakoś. Przecież taka panna, może mieć jakieś problemy z którymi sobie nie radzi, nie musi odrazu mieć poważnych zaburzeń, które mogły by przytłoczyć.
 

Szatan  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 16:18   

Jeśli się ją naprawdę lubi, trzeba jej po prostu pomóc

Gorzej, jeśli sytuacja jest taka jak sie zdarza w mojej szkole-
Jest taka grupa dziewczyn-pseudo Emo, które się tną bo chcą
się popisać przed innymi Emo znajomymi.

W takim przypadku niech sie buja :-P
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-30, 23:50   

Byłem z taką dziewczyną 1,5 roku. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi w tej chwili. Ona jest normalną zdrową psychicznie osobą z którą można porozmawiać, napić się piwa, pójść na spacer czy do kina. W ten sposób pozbywa się swojego bólu, cierpienia i smutku. Odczuwa ulgę kiedy natnie lekko skórę, a nie kiedy np. wywrzeszczy się na drugą osobę. Poza tym najgorsze co można zrobić takiej osobie to zabronić jej robić tego lub sprawić że będzie się tego wstydzić. Wtedy tylko zamknie się w sobie, a jedyne co usłyszycie w razie jej kłopotów będzie kłamliwe "nic". Dlatego lepiej spytać co się stało wysłuchać i jeśli takiej osobie nie ulży to zostawić ją w spokoju. Niech odreaguje tak jak ona potrafi tak jak jej to przynosi ulgę byle tylko nie siedzieć z nią pół nocy. Z reguły takie osoby wiedzą co robią i nie targną się na swoje życia bo im ciężko. Wierzcie mi bo znam bardzo dobrze tą dziewczynę i kilka innych osób, które również tak sobie radzą z problemami i są... w 100% normalne.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

KwaÅ›na Cytrynka  

Stały User



Do³±czy³a: 29 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-31, 19:33   

Jeżeli mogę się wypowiedzieć, to moim zdaniem jeżeli tak dziewczyna robi to, bo ma jakieś problemy to chłopak powinien z nią porozmawiać o tym, przecież ona się w ten sposób sama kaleczy. I może jakoś pomóc...
_________________
Nie pytaj czemu takie kwaśne jest życie....
I choć udajesz , że czasem smakuje...
I tak wiesz , że o cytrynowym smaku jest...
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-10-31, 19:45   

KwaÅ›na Cytrynka napisa³/a:

przecież ona się w ten sposób sama kaleczy.


przecież ją to nie boli.
ludzie zrozumcie, to jest tak jak tabletka na ból głowy, bierzesz, żebyś poczuł sie lepiej.

Osobę która sie tnie można zmotywować do walki z tym, poradzić, żeby porozmawiała z psychologiem. Dobrze też podać jakiś przykład innej osoby, która to robi, chociażby z neta. Na pewno lepiej sie poczuje, wiedząc, że nie tylko ona ma z tym problem, ale i pewna konkretna osoba.
 

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-31, 19:59   

ja znalam osobe ktora sie ciela ale potrzebny byl jej wstrzas zeby pzestala.. mysle ze powinienes z nia pogadac, postarac sie udowodnic jej ze to co robi jest straszne... zeby pomyslala o Jezu co ja najlepszego wyprawia?! ludzie maja problemy i zyja a nie dodaja sobie oprocz cierpieniapsychicznego to jeszcze fizyczne........"m najwazniejsza jest rozmowa i wsparcie ona tego teraz potrzebuje
 

BoSsSki  

Stały User



Do³±czy³: 31 Pa¼ 2008

Sk±d: Arnhem

   

Wys³any: 2008-11-01, 20:45   

Prawdę, mówiąc to myśle o otoczeniu w jakim się obraca i kto ją do tego doprowadził ;/ a dziewczynie trzeba ewidentnie pomuc i zaopiekowac się nią jak najlepiej sie potrafi, porozmawiac i zapytac w prost czy cos jest nie tak ? nie mówiąc o bliznach i domysłach !
_________________
I Live For Weekend, I Live For HardStyle, I Live For HardStyle Baby
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-02, 13:51   

Tzw. Emo Style :/

Nie lubie czegoś takiego, lubie jak dziewczyna ma kaniołke z prostym daszkiem ;p

Oczywiście, taką dziewczyne która sama sie tnie, gdyby mi na niej zalezało próbował bym coś z tym zrobić, ale jeżeli była by mi obojętna, natychmiast przestał bym sie z nią kolegowac :) :roll:
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com