Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-02-23, 20:37   

TrawÄ…PaleStresy napisa³/a:

Co myślicie o dealerach, od których aż się roi na wszystkich osiedlach?


I oni muszą być...

TrawÄ…PaleStresy napisa³/a:

Czy Wy - dziewczyny tolerowałybyście to, że wasz chłopak jest dealerem, czy go zostawiły lub dały ultimatum albo temat albo Wy?


Nigdy już nie pozwoliłabym na to, żeby mój ukochany zmarnował sobie kawał życia z powodu narkotyków.

Cytat:

Znacie jakiÅ›?


Taa...
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-23, 21:06   

Mam kumpla w klasie, w sumie to dwoch, pierwszy to bardzo spoko morda, drugi tez daje rade. Znam tez starszych co lataja z towarem. Na sile nikomu nic nie wciskaja, wiec co problem niektorzy maja? Sam nie biore nic, ani nie jaram, ale jak widze go gdzies po szkole to siema, siema, zbijemy pione, krotka gadka i dalej. Od zawsze beka z przypierdalania sie przez dziewczyny o to :mrgreen:
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-02-23, 22:02   

Alternatywny napisa³/a:

Od zawsze beka z przypierdalania sie przez dziewczyny o to


A niby czemu? Wyobraź sobie taką sytuację: Kochasz dziewczynę, tworzycie razem związek, ona jest dilerką i pewnego dnia coś poszło nie tak, twoja ukochana ostatecznie tafia do więzienia. I co, tak miło i przyjemnie byłoby jeździć do niej na widzenia w takie miejsce? Dla mnie nie i myślę, że i dla ciebie nie, więc nie powinieneś mieć "beki", że dziewczyny "przypierdalają się" o to.
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-23, 23:01   

Nie sprecyzowalem, moj blad. Nie chodzi mi o to, gdy w zwiazku jedna osoba lata z towarem, ale o to, ze dziewczyny uwazaja za zlo najgorsze, gdy randomowy dla nich koles jest dealerem. To jest glupota, swiata nie zmienia, na ich zycie to nie wplywa, wiec po co czepiaja sie o to? Jak mowilem, znam takie osoby, niektore sa naprawde spoko, niektore mniej, ale dopoki to, ze sprzedaja nie dotyczy mojej osoby, nie obchodza mnie oni.

Troche slaby przyklad, nie moglbym byc z taka dziewczyna, nawet na palace dziewczyny zle reaguje, ale zalozmy tak. Staralbym sie ja z tego wyciagnac, oczywiscie zanim trafilaby do wiezienia, bo ja KOCHALBYM. W przypadku takim, z ktorego jest beka (wyzej wyjasnione) zadnej milosci nie ma.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

yahuu  

User


ImiÄ™: Jasiek

Wiek: 27

Do³±czy³: 17 Lut 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-02-23, 23:20   

Alternatywny napisa³/a:

Nie sprecyzowalem, moj blad. Nie chodzi mi o to, gdy w zwiazku jedna osoba lata z towarem, ale o to, ze dziewczyny uwazaja za zlo najgorsze, gdy randomowy dla nich koles jest dealerem. To jest glupota, swiata nie zmienia, na ich zycie to nie wplywa, wiec po co czepiaja sie o to? Jak mowilem, znam takie osoby, niektore sa naprawde spoko, niektore mniej, ale dopoki to, ze sprzedaja nie dotyczy mojej osoby, nie obchodza mnie oni.


Nie każdy potrafiłby być w związku z przestępcą. Zawsze jest ryzyko, że pójdzie siedzieć i wtedy zostawi swoją drugą połówkę. Oprócz tego, jeżeli są bez ślubu, to sąd mógłby zmusić dziewczynę do składania zeznań na niego (jakby wpadł), co byłoby zapewne okropnym doświadczeniem.
 

ta co kocha żyć  

Hiper wymiatacz

Uciuana



Do³±czy³a: 20 Lis 2011

   

Wys³any: 2013-02-23, 23:39   

Alternatywny napisa³/a:

Nie sprecyzowalem, moj blad. Nie chodzi mi o to, gdy w zwiazku jedna osoba lata z towarem, ale o to, ze dziewczyny uwazaja za zlo najgorsze, gdy randomowy dla nich koles jest dealerem. To jest glupota, swiata nie zmienia, na ich zycie to nie wplywa, wiec po co czepiaja sie o to? Jak mowilem, znam takie osoby, niektore sa naprawde spoko, niektore mniej, ale dopoki to, ze sprzedaja nie dotyczy mojej osoby, nie obchodza mnie oni.


To całkowicie zmienia postać rzeczy i rzeczywiście w takim przypadku moim zdaniem masz rację.

yahuu napisa³/a:

Zawsze jest ryzyko, że pójdzie siedzieć i wtedy zostawi swoją drugą połówkę.


Nie zostawi, a tylko tymczasowo będą żyli w dość trudnym związku na odległość. No chyba, że ta druga połówka zadecyduje, że nie chce trwać w takim związku.

yahuu napisa³/a:

Oprócz tego, jeżeli są bez ślubu, to sąd mógłby zmusić dziewczynę do składania zeznań na niego (jakby wpadł), co byłoby zapewne okropnym doświadczeniem.


Oczywiście będzie musiała w takiej sytuacji zeznawać i nie będzie miała nic do gadania. No, ale skoro pisała się na związek z przestępcą, to musiała liczyć się i z taką opcją.
_________________

Cytat:

Jeśli nie poczułeś co to znaczy kogoś stracić
Nie zrozumiesz tego bólu, który co dzień karci

 

Gryzik  

Stały User

AlÄ… Ä… dÄ…s


Do³±czy³a: 12 Lip 2013

Sk±d: England

   

Wys³any: 2013-07-12, 09:22   

Raczej nie chciałabym faceta-dilera, znam parę osób które się 'bawią' w te klocki, ale nie mogę ich nazwać dilerami. Zwykłe płotki w morzu pełnym rekinów :) Jeden taki był, kozak, handlował kontaktując się z klientami za pomocą ... telefonu na abonament. Wpadł przez przypadek, a jak wyciągnęli billingi z konta, to okazało się, że sprzedawał niepełnoletnim i klaps - na pół roku do sprawy, a potem zawiasy 3 do 5. Wyszedł i bawi się dalej :D
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-20, 12:59   

TrawÄ…PaleStresy napisa³/a:

Co myślicie o dealerach, od których aż się roi na wszystkich osiedlach?


Raczej staram się nie obracać w takim towarzystwie.

TrawÄ…PaleStresy napisa³/a:

tolerowałybyście to, że wasz chłopak jest dealerem, czy go zostawiły lub dały ultimatum


Po pierwsze to nie związałabym się z taka osobą. Gdybym jednak nie wiedziała a prawda wyszłaby na jaw - dałabym ultimatum. Albo ja albo ten szit. Koniec kropka.

TrawÄ…PaleStresy napisa³/a:

Znacie jakiÅ›?


Niestety.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2013-08-20, 15:01   

Zależy o jakich dilerach mowa. Jeśli o tych, którzy do towaru dorzucają jeszcze jakieś gówno, to jestem jak najbardziej za tym aby ich zamknąć.

A reszta? Niech dalej prowadzą interes, jeśli głupie państwo na to pozwala. Moim zdaniem jeśli ktoś miałby wziąć narkotyki, to i tak znajdzie jakiś sposób. Legalizacja byłaby tutaj najlepszym rozwiązaniem (szczególnie dla trawki). Mielibyśmy wtedy jakąś kontrolę. Niestety władze w niektórych państwach albo mają nierówno pod sufitem, albo są przekupione przez dilerów o których mowa wyżej.
 

PoÅ‚amany ludzik  

User

Save me in memory



ImiÄ™: J.

Wiek: 27

Do³±czy³: 20 Sie 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-08-21, 12:44   

Nie wiem skąd pochodzisz, ale zazwyczaj w moich stronach nikt się nie "roi" na osiedlach. Zazwyczaj to są poufne informacje "kto coś sprzedaje". Za dużo ukrytej prawdy się na oglądaliście jeżeli myślicie, że ktoś "chociaż trochę myślący" do was podejdzie i będzie chciał wam coś wcisnąć przy bramie. Zazwyczaj dealerzy są przezorni i sprzedają przez ręce znajomych. Jeżeli ktoś chce nie spać po nocach to co komu do tego. Jeżeli ktoś chce ćpać niech to robi(mowa o twardszych). Mi np. moralność nie pozwoliła by sprzedawać komuś śmierci, ale to już kwestia indywidualna. Jednak hustlerów nie powinno się postrzegać jako bandytów, póki nie wyrządzają nikomu krzywdy. Jak to się mówi "każdy orze jak może".
_________________
Ratujmy Roja!
 

badcat  

User



Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-07, 03:20   

Diler nie daje przecież nic na siłę. Nie mam nic do ludzi którzy latają z towarem, czy to zioło czy inne rzeczy. Jeśli są uczciwi i nie wciskają gówna, to wszystko jest spoko. Na pewno nie chciałabym, żeby mój chłopak był dilerem bo to towarzystwo wciąga, wolałabym żeby był dla mnie, a nie dla narkotyków :)
_________________
No one's gonna take my soul away.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com