Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TrawÄ…PaleStresy  

User

forever alone



ImiÄ™: Kamil

Do³±czy³: 21 Sty 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-01-21, 02:27   Co sÄ…dzicie o dealerach?

Co myślicie o dealerach, od których aż się roi na wszystkich osiedlach?
Czy Wy - dziewczyny tolerowałybyście to, że wasz chłopak jest dealerem, czy go zostawiły lub dały ultimatum albo temat albo Wy?
Znacie jakiÅ›?
_________________
Zaufaj dobrym radom
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-01-21, 07:16   

Tak, znam, mojego kuzyna. Nie mam się czym szczycić, to wstyd dla rodziny. Jakby mój chłopak był dealerem to.... Nie wiem, szczerze mówiąc. Nie chciałabym na pewno, by nim był...
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-01-21, 10:18   

Znam. Wachlarz dilerów jest ogromny,od dzieci latających z tematem,po lamusów,aż do ogarniętych porządnych ludzi. Każdy obiera swój kierunek-chcą być dilerami w Polsce,proszę bardzo wiedzą jakie jest ryzyko wpadki,ale gdybym miał latać z teczkami i być z dziewczyną to odpada.
_________________
You know who i am
 

nie_pamiÄ™tam  

User



ImiÄ™: dominika

Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Sty 2013

Sk±d: tarnuf

   

Wys³any: 2013-01-21, 10:21   

po pierwsze to mój chłopak na pewno nie byłby dealerem. A gdybym jakimś cudem się z nim związała, bo tak naprawdę nie wiedziałabym o tym czym się zajmuje, a później wszystko by wyszło, od razu bym zerwała. Jasne, że znam, niestety. Naprawdę nie jestem w stanie pojąć jakim trzeba być idiotą, żeby samemu wpędzać się do grobu i jeszcze sprzedawać to gówno innym.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2013-01-21, 10:47   

Zło konieczne. Przecież nie każdy lubiący zajarać ma możliwość lub warunki na hodowlę własnych roślinek. Mówię tylko o dilerach trawki, o innych narkotykach się nie wypowiadam. Póki co jesteśmy niestety zaściankiem Europy i miast uczynić z marihuany rodzaj dobra narodowego jesteśmy za to karani. Sytuacja moim skromnym zdaniem kuriozalna. Wiem, to nie miejsce na debaty za czy przeciw legalizacji ale ja sam dilerów nie potępiam, lubię zapalić, nie hoduję a oni dają mi do tego dostęp, a że się na tym całkiem nieźle bogacą. Cóż legalna trawa = pieniądze do skarbu państwa, nie do kieszeni dilera
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-01-21, 12:50   

Cytat:

Naprawdę nie jestem w stanie pojąć jakim trzeba być idiotą, żeby samemu wpędzać się do grobu i jeszcze sprzedawać to gówno innym.


Jakim sposobem podciÄ…gasz dilera pod idiotÄ™? :[ Pieprzysz jak elektorat PiS-u.
Ogarnij się dziewczyno z tych liści jesiennych,żebyś miała jeszcze odrobinę racji...a ty siejesz zwykły ferment,można być przeciwnikiem narkotyków,ale zaprzeczanie faktom ...
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-21, 13:31   

bylam z typem ktory krecil sie w tych tematach, troche mu to ograniczylam, ale nie stawialam zadnego ultimatum, wszystko na zasadzie rozmowy, wzajemnych ustepstw i zrozumieniu.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2013-01-21, 17:42   

Dealer mercedesa w wawie spoko jest nawet dostałęm rabat na alusy :D
A na serio dealerka ciężki temat, szybka kasa duże ryzyko. trzymam się od tego toważystwa zdala.
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-01-21, 18:54   

Mądry diler nie bierze. A to, że głupi ludzie ćpają, to można na nich zarabiać. Proste.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2013-01-21, 20:19   

Mizantrop napisa³/a:

A to, że głupi ludzie ćpają



Parafrazując: A to,że głupi ludzie piją... ale nie bede zagłębiac się w temat czy Mizantrop pijesz alkohol bo zaraz wyjdzie dyskusja co lepsze i mniej szkodliwe czy lepiej zapalic czy sie napic.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-01-22, 13:16   

SÅ‚uszna uwaga!
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2013-01-22, 16:20   

Molesta - Jeszcze jedno :-)
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-01-22, 17:40   

Nie moje klimaty, znam ludzi, którzy się w to bawią w jakimś stopniu, chociaż raczej nie kojarzę prawdziwych groźnych, tylko jakieś dzieciaki, co sobie hodują jakąś trawę i opylają znajomym, mimo wszystko nie przepadam za takimi środowiskami.

No ale z drugiej strony człowiek jak człowiek, jak nikogo nie bije itd no to w czym problem.
Myślę że tacy od heroiny już nie są w ok, ale taki ktoś kto sobie nielegalnie dorabia do kieszonkowego raczej straszny nie jest. Mimo wszystko nie przepadam za takim środowiskiem, ale też hejtować go mi się nie chce, bo nie ma specjalnie czego
_________________
 

yahuu  

User


ImiÄ™: Jasiek

Wiek: 27

Do³±czy³: 17 Lut 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-02-20, 16:58   

Do więzienia za dilerkę. Zwykli przestępcy.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-02-20, 17:47   

DOBRZE, ¯E S¡.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com