Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Smoczek  

Wymiatacz


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-07-23, 19:48   Co sÄ…dzicie o Saltach itp?

Witam dziewczyny w dziale poświęconym Wam!!Moje pytanie brzmi.
Czy interesują was faceci którzy kręcą salta,śruby,i grawitacja nie jest dla nich przeszkodą?.Czy może przechodzicie obok i nie robi to na was wrażenia?Tak wiem że najważniejsze jest to jaki jest etc.Ale chcę poznać waszą opinię na ten temat!!
_________________
chodź ze mną.
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 20:00   

Mnie to zwisa, jak by umiał nawet i stanąć na nosie którego by nie miał nie zwróciła bym nawet uwagi :-P
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 20:11   

To zależy od dziewczyny, bo jedna będzie się zachwycać, inna będzie na to obojętna, a jeszcze inna spojrzy jak na idiotę, któremu życie niemiłe (są takie ;]).
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 20:38   

Nie ukrywam, że mi sie to podoba. I imponuje mi, bo do tego trzeba mieć odwagę.
I wcale nie patrzę na takich jak na idiotów. To naprawdę lepiej jak chłopak czymś takim się zajmie niz jak np. pójdzie na papieroska. No i sport to zdrowie !
 

Smoczek  

Wymiatacz


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-07-23, 20:42   

no to może ja podam przykład.Nie do pochwalenia się!!!
ale do pokazania co robiÄ™ i czym siÄ™ zajmujÄ™.

http://www.youtube.com/watch?v=0MceXF82CYE

moim zdaniem idiotyczne nie jest.Ale chcę pozanc więcej opini.I dziękuję za wypowiedzi powyżej.
_________________
chodź ze mną.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 21:00   

Podoba mi się ale żeby mnie to bardziej szczególnie kręciło to chyba nie. Jak ktoś robi to tak tylko dla szpanu to obojetnie przechodzę koło takich ludzi.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Smoczek  

Wymiatacz


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-07-23, 21:08   

Nie , nie robię tego dla szpanu.Po prostu trenuję w lato w parkach,tam gdzie jest trawa.I po prostu ludzie przechodzą.A filmy nagrywam po to żeby wiedzieć na jakim jestem poziomie.Dal szpanu to gocie katują salto w tył i robią je na dyskotekach.A dla mnie jest to sposób na życie.Inni wolą piłkę.A ja wolę skakać.przykładowo w piłkę grają miliony a extreame martial arts(tak to się nazywa) trenują setki.Każdy wie co kto sądzi o piłce.Ale o tym jeszcze no forum chyba nie było:P.Ja już tak mam ze nie lubię robić tego co robi większość.Amen:D
_________________
chodź ze mną.
 

Å›lepa0uliczka  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 15 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 21:14   

Mi się bardzo podoba. :) Lubię jak chłopacy interesują się sportem czy coś trenują. A na rożnego rodzaju salta miło się patrzy ;d Taki wysportowany chłopak i aktywny fizycznie to coś fajnego ;]
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2009-07-23, 21:26   

Wooow, bardzo mi sie podoba :D Mam kolegę, który parcour trenuje i bardzo dobrze mu to wychodzi :D
 

LuÅ›ka  

Stały User



Do³±czy³a: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 21:52   

Mi osobiście się to podoba :-)
Tylko nie lubię jak chłopcy się tym 'popisują' przed dziewczynami żeby jej zaimponować.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 21:56   

Cytat:

Tylko nie lubię jak chłopcy się tym 'popisują' przed dziewczynami żeby jej zaimponować.


Nie lubisz ? Mnie to bawi, bardzo. Na dłuższą metę faktycznie by sie stało irytujące. Ale tak to dosyć zabawne.
I się nie dziwię że chcą zaimponowac, skoro mi np. faktycznie imponują :mrgreen:
 

stokrotka  

Stały User


ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 02 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 21:57   

LuÅ›ka napisa³/a:

Mi osobiście się to podoba
Tylko nie lubię jak chłopcy się tym 'popisują' przed dziewczynami żeby jej zaimponować.

Calkowicie się zgadzam :-) jeśli chlopcy robią to naprawdę fajnie, to tylko podziwiać ;)
_________________
"Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem
I wiecznym cierpieniem
I była miłość
I była zgoda
Każdy był wolny
Wolny był każdy ptak..."- Dżem
 

LuÅ›ka  

Stały User



Do³±czy³a: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 22:03   

Dokładnie :-) Lubię popatrzeć na takich chłopców, bo naprawdę mają talent, bo w prawdzie nie wszytscy tak potrafią :-P Ale jak zaczynają szpanować to już.. wrrr..Irytujące. ! :[ :-P
 

Szczery Do Bólu

User



Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 22:19   

Dlatego ja tego się nie ucze bo bym szpanował xD I dla Luśki było by to irytujace :*
 

Smoczek  

Wymiatacz


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-07-24, 09:31   

Ale mi nie chodzi o waszÄ… reakcje kiedy koles gdy widzi laske robi salto i koniec.Chodzi mi jak np.Jest trening w parku a wy akurat przechodzicie:P
_________________
chodź ze mną.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com