Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Doł±czyła: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wysłany: 2009-04-06, 14:52   Creative Zen stone

Mam mp3 Creative zen ston 1gb. Jest fajna i wogóle, ale nie chce mi działać i nie wiem o co chodzi...
Podłaczałam ją do kompuetra to jeszcze dioda świeciła, ale komputer wogóle nie czytał obiektu. Był niby jakis bład. a Teraz sie wogóle nie chce włączyć, dioda sie nie świeci..., a jest naładowany na milion procent, bo cały dzień sie ładował...
Mieliście kiedyś taki problem...? Kto wie co zrobić? bo mam sentyment do tego mp3...
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

BoSsSki  

Stały User



Doł±czył: 31 PaĽ 2008

Sk±d: Arnhem

   

Wysłany: 2009-04-06, 20:52   

Posłuchaj ja miałem taką samą mp3 :) ale nigdy takiego problemu nie miałem a nawet zostałą wyprana :) może to wina akumulatorka, może już jest zurzyty. Niestety w tej mp3 nie da się wymienić bateri :) tak jak w innych więc słabo to widze, a co do dostępu do niej po podłączeniu do komputera to czy nie wyskakuje Ci komunikat typu"Brak dostępu do nośnika, plik może byc zabezpieczony bądź uszkodzony" czy jakoś tak :P bo ja tak mam na pendrive :P ale w moim przypadku wystarczy odłączyć i podłączyć ponownie, następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonke dysku wymiennego i kliknąc otwórz i wtedy działa :P
_________________
I Live For Weekend, I Live For HardStyle, I Live For HardStyle Baby
 

though  

Pogromca postĂłw


Wiek: 30

Doł±czyła: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-04-07, 19:47   

mam taką sama mp3 i taki sam problem, podłączam to kompa i nic, nie wiem co się dzieje
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Doł±czyła: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wysłany: 2009-04-07, 20:26   

BoSsSki, nie-e... u mnie był inny kominikat, że błąd czegoś tam, ale teraz to juz kompletnie nic nie wyskakuje....
a ja tak uwielbiałam ta mp3 ;(
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

BoSsSki  

Stały User



Doł±czył: 31 PaĽ 2008

Sk±d: Arnhem

   

Wysłany: 2009-04-07, 20:52   

W sumie to gdzieś mi leży mp3 :) nie używana :) jak znajde to moge komus ją wysłać xD
_________________
I Live For Weekend, I Live For HardStyle, I Live For HardStyle Baby
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com