Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MÅ›ciciel  

User


Do³±czy³a: 24 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-09-15, 14:55   Ä‡wiczenia a suplementy

Æwiczycie? Czy wspomagacie swoje treningi jakimiś suplementami? Przyspieszającymi chudnięcie, pozwalającymi przybrać na masie, regenerującymi? Jakie macie doświadczenia z suplementacją?
 

Vasen  

User

Lickin' a beat



Wiek: 32

Do³±czy³: 30 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 01:37   

@Mściciel: powiem tak: odżywki/sumplementy są tylko po to by wspomóc organizm kiedy on już jest na szczycie możliwości, prawdziwym sukcesem do cwiczen jest spelnienie dziennego zapotrzebowania, zbilansowana dieta, regularne aeroby oraz uzywanie wszystkich partii miesni :)
 

ANiA23

Stały User



Do³±czy³: 26 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-10-03, 00:27   

Dla mnie regularne posiłki i ruch to podstawa, zresztą te suplementy to jako dodatek:) Sama brałam Lineę i jestem zadowolona. Efektu jo-jo brak :):). A biorę już tylko chrom plus, żeby wspomóc silną wolę przed słodyczami... :)
_________________

 

beretpaździocha

Stały User


Do³±czy³: 29 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-10-21, 11:44   

Po pierwsze ćwiczenia i dieta suplementy dodatkowo. ¯eby wspomóc organizm przy dużym wysiłku, przyspieszyć efekty. Wtedy oczywiście można brać. Sam brałem przez pewien czas przed ćwiczeniami milkoshake z l-karnityną żeby sobie dodać energii do ćwiczeń. Można się wspomagać, a przy dużym wysiłku jest to nawet wskazane :-)
 

sonnka

User


Do³±czy³: 10 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-10-22, 14:47   

No ja właśnie mam zamiar wspomóc czymś moje odchudzanie, bo nie dość że ćwiczę regularnie, nie jem słodyczy, tłustych rzeczy, po prostu się ograniczam to nie schudłam jeszcze ani kilograma ;/ Widziałam w tv teraz reklamę aqua slim, co rozpuszcza się w wodzie i pije i chciałam się spytać czy ktoś z Was już tego używal albo coś o tym słyszał?
 

Pyskata.

Stały User



Do³±czy³: 19 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-22, 15:05   

sonnka, niedobre to jest i w niczym nie pomaga. Jeżeli się je dużo białek, mięsa, nabiału i warzyw to ma się tyle energii, że nie trzeba się wspomagać jakimiś chemicznymi gównami. Wiem z własnego doświadczenia. Zmieniłam dietę, piję więceh wody, nie jem tłustych i słodkich rzeczy, wbrew pozorom da się przyzwyczaić i na wszystko mam pełno energii.
_________________
Mamy tu komplet i lubiÄ™ jak jest konkret.
Kiedy gubiÄ™ rozsadek i wÄ…tek.
Ej ty zamykamy drzwi, wokół sami V.I.P.
Fokus ***** śpi, rzeź niewiniątek.
 

sonnka

User


Do³±czy³: 10 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-10-23, 09:58   

Ale ja również zmieniłam dietę i tak jak Ty nie tykam słodyczy i tłustych rzeczy a przy tym jeszcze ćwiczę. Więc uważam że efekty jakieś już powinny być widoczne, a ich ciągle nie ma... Ale ja nie chce brać środków odchudzających, które uważam że są do kitu, tylko jakiś suplement w formie wspomagacza. One raczej nie są nafaszerowane chemią... Chciałabym spróbować.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-23, 11:00   

Jeśli osiągniesz maksimum możliwości organizmu to można się wspomóc po jakichś 10-12 miesiącach treningu ale czy daje to aż tak dużo to nie wiem. Dobry trening i dieta może zdziałać cuda dużo, dużo większe niże odżywki. To takie trochę naciąganie ludzi na wydawanie pieniędzy bo nic nie zastąpi normalnego jedzenia.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

mikus.mce

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-23, 12:10   

Jeżeli ćwiczysz to kup sobie tylko jakiś gainer, polecam CFM gainer 20, jego zaletą jest że jest pakowany w 100 szaszetek, przy okazji bardzo dobry, dobrze sie rozpuszcza w wodzie i ma dobrze dobrane składniki. Nic więcej nie kupuj bo to bez sensu, szkoda kasy. Jak już poćwiczysz z poł roku, to możęsz kupić suplementy ;) Po treningu musisz dostarczyć odpowiednich składników do regeneracji tkanki mięśniowej itp, więc gainer będzie dobry :)

Radzę poczytać o sposobie budowania mięśni przez organizm, procesie odżywiania itp. Im więcej będziesz wiedział, tym lepiej będziesz umiał wykorzystać swój organizm podczas ćwiczen ;)
 

afrostyle

User


Do³±czy³: 26 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-02-03, 12:27   

ja kiedys kupilam jakies tzw. wypychacze:d tzn. tabletki, ktore rzekomo pecznieja w zoladku, nic mi nie pomogly szczerze mowiac, dalej bylam ciagle glodna, fat killery tez probowalam- szkoda kasy, nie wiem mzoe jakies szejki sprobuj, ale nie gwarantuje
 

angelka  

User


Do³±czy³a: 19 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-11-29, 09:23   

Wspomagam ćwiczenia napojami izotonicznymi, które świetnie nawadniają organizm, po treningu dostarczam sobie niezbędnych minerałów wodą wielka pieniawa:)
 

_MajsteR  

Wymiatacz

Bodybuilding-My Life



Do³±czy³: 05 Lis 2010

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2011-11-29, 14:39   

¯adne suplementy dla ciebie, jak nie masz doświadczenia i żadnego stażu. Najpierw zacznij bez żadnych dodatków.

Dieta i aero to podstawa! Jeżeli chodzi ci o redukcje.
_________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie..
 

akselb3

User



Do³±czy³: 03 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-03, 15:18   

Dokładnie z suplementami na przyrost masy można eksperymentować chociaż też trzeba być ostrożnym, ale jak chodzi o odchudzanie to najpierw polecam przejść na jakąś drobną diete, jeść mniej kaloryczne dania, ćwiczyć w domu / na siłowni ( bieganie, brzuszki, ćwiczenia na rzeźbę ) a dopiero później zdecydować w jakim kierunku iść, przejść na rygorystyczną diete i wybrać jakiś plan treningowy - żeby robić to systematycznie
_________________
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-12-03, 15:46   

Po co brać od razu suplementy diety ? Ze spokojem można na dzień dobry wykorzystywać odpowiednią dietę. Jak się odchudzałem to nie stosowałem żadnych suplementów, poza dietą i ruchem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

madziulekkkk  

User


Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2012-06-13, 18:20   

Odkąd zaczęłam biegać stosuję suplement Stavin mający na celu odbudowę chrząstki. Jest o tyle fajny, że ma postać syropu i nie trzeba osłabiać wątroby proszkami.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com