Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: vialink | 2008-05-18, 11:57

Autor

Wiadomo¶æ

Montana  

User

insane



Do³±czy³: 01 Maj 2011

Sk±d: Atlanta

   

Wys³any: 2011-05-01, 20:43   

ale argument... a alkohol, narkotyki, jakieś zaskoczenie, już nie mowie o gwałcie analnym jakimś przedmiotem, ale jak połaskoczesz trochę penisa to mu stanie i można gwałcić.
 

Conquer  

User


Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-24, 22:18   

Uważam, że gwałt na mężczyźnie jest w 100 procentach możliwy. Po pierwsze seks analny. Może zgwałcić poprzez penetrację jego odbytu. 2 - może go odurzyć i uprawiać jaki sobie seks zażyczy.
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-05-25, 11:32   

Gwałtem jest działanie przeciw czyjejś woli, więc nawet jeśli facet przestanie się opierać, a wcześniej protestował i dziewczyna ma świadomość, że gdyby miał możliwość przemyślenia to by tego nie chciał, to wg mnie już jest gwałt. Nie musi się to wiązać z przemocą fizyczną.
 

Genialny zółw  

Stały User



ImiÄ™: nie znane

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2011

Sk±d: seul

   

Wys³any: 2011-05-28, 22:25   

Widzę że mamy inteligentne pytania,no więc tak może a czemu ma nie móc,tylko że to wychodzi na jaw tak rzadko że prawie wogóle bo to potwarz dla chłopaka buc zgwałconym.
_________________
WyglÄ…d
Kultowy-jak-ch** plecak typu kostka
1. Noś tyle czarnej skóry i ćwieków, żebyś ledwo mógł chodzić... .
8. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch**, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch** niezniszczalny plecak typu kostka.
 

Conquer  

User


Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-29, 00:55   

Genialny zółw napisa³/a:

bo to potwarz dla chłopaka buc zgwałconym.


A dla kobiety nie? Myślę, że potwarz dla chłopaka wcale nie będzie większa niż dla kobiety.
 

Mieszko  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 21 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-29, 09:48   

Może, ale wg mnie bardziej w sensie szantażu.
_________________
Stań w obliczu jednego wroga tak, jakbyś miał do czynienia z tysiącem nieprzyjaciół; zetrzyj się z tysiącem nieprzyjaciół tak, jakby był to tylko jeden wróg.
 

Genialny zółw  

Stały User



ImiÄ™: nie znane

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2011

Sk±d: seul

   

Wys³any: 2011-05-29, 17:40   

Conquer napisa³/a:

A dla kobiety nie? Myślę, że potwarz dla chłopaka wcale nie będzie większa niż dla kobiety.

nie bo chłopak jest zwykle uważany za pleć silniejszą.głupio by było powiedzieć ze pokonała go dziewczyna a w dodatku zgwałciła.Kobiecie jakoś ujdzie bo z reguły jest łapsza i mnie umie się raczej bronic,dlatego dla mężczyzny to większa hańba.
_________________
WyglÄ…d
Kultowy-jak-ch** plecak typu kostka
1. Noś tyle czarnej skóry i ćwieków, żebyś ledwo mógł chodzić... .
8. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch**, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch** niezniszczalny plecak typu kostka.
 

Conquer  

User


Do³±czy³: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-29, 18:41   

Nie zgadzam się z tobą. Według mnie gwałt nie powinien być odbierany jako potwarz, ponieważ osoby zgwałcone nie miały na to wpływu, ale to na marginesie. Wracając do twojego posta, nadal uważam, że jakby to nazwać... utrata dumy i poczucia własnej wartości będzie dla obu płci taka sama.
 

Maybe  

User


ImiÄ™: Karina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 04 Cze 2011

Sk±d: Szczawno-Zdrój

   

Wys³any: 2011-06-04, 07:36   

Wiecie co? Da sie zgwałcić faceta ^^ Gwałt to sex w którym tylko jedna osoba chce stosunku. Jeśli mężczyzna nie chce sie kochać bo np. miał ciężki dzień w pracy albo jest zmęczony. Wystarczy być stanowyczym ^^ A ptaszek może stanąć pod wpływem odpowiednich ruchów xD naprzykłam przez ocieranie sie ^^ on nie chciał ale ptaszek stanął i gotowe ! hah xD oczywiście facet potem tego nie uznaje za gwałt
 

Genialny zółw  

Stały User



ImiÄ™: nie znane

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2011

Sk±d: seul

   

Wys³any: 2011-06-04, 12:03   

Conquer napisa³/a:

Nie zgadzam się z tobą. Według mnie gwałt nie powinien być odbierany jako potwarz,

No pewnie gwałt to super sprawa no nie? w ogóle nie potwarz co tam być zgwałconym.

[ Dodano: 2011-06-04, 12:05 ]

Maybe napisa³/a:

Wiecie co? Da sie zgwałcić faceta ^^ Gwałt to sex w którym tylko jedna osoba chce stosunku. Jeśli mężczyzna nie chce sie kochać bo np. miał ciężki dzień w pracy albo jest zmęczony. Wystarczy być stanowyczym ^^ A ptaszek może stanąć pod wpływem odpowiednich ruchów xD naprzykłam przez ocieranie się ^^ on nie chciał ale ptaszek stanął i gotowe ! hah xD oczywiście facet potem tego nie uznaje za gwałt

wow super odkrycie ile czasu zajęło ci myślenie nad tym?
_________________
WyglÄ…d
Kultowy-jak-ch** plecak typu kostka
1. Noś tyle czarnej skóry i ćwieków, żebyś ledwo mógł chodzić... .
8. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch**, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch** niezniszczalny plecak typu kostka.
 

Maat!  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 19 Cze 2011

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2011-06-19, 23:37   

Sądze że to nie możliwe... Który facet by nie chciał? Chociaż zależy z kim.... :evil:
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-06-19, 23:43   

Maat!, wyobraz sobie ze

jest np taka kobitka.

I ona oglusza cie palka, budzisz sie w jakiejs piwnicy, a ona... no dosyc.

Dziewczyna moze zgwalcic chlopaka.

Poza tym gwalt jest wtedy jak jakas strona jest zmuszana albo nie chce.
Jak chlopak z jakichs powodow nie chce a ona np go zmusi sila... zalozmy ze jest wieksza, to gwalt. Jak da mu jakis syf do drinka i potem go zaciagnie gdzies i wyteguje, to tez gwalt.
_________________
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-06-20, 00:10   

Bard_Zerald napisa³/a:

i potem go zaciagnie gdzies i wyteguje, to tez gwalt.

wyteguje go <3


Może.

Maat! napisa³/a:

Który facet by nie chciał? Chociaż zależy z kim....

Uważasz, że facet to taka chodząca maszyna do seksu? Wrzuć monetę, a będzie numerek? :hyhy:
_________________
meow
 

Iamlegend  

User


ImiÄ™: Maciej

Wiek: 32

Do³±czy³: 15 Cze 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-06-20, 01:07   ...

Jestem zdania że dziewczyna może zgwałcić chłopaka
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-06-20, 08:39   

ja również jestem zdania ale oglądając telewizję i takie momenty to widać że facet nie przyznaję się do tego bo się wstydzi
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com