Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: vialink | 2008-05-18, 11:57

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-06-20, 12:40   

Bycia zgwałconym nie da się nazwać hańbą, to słowo tu nie pasuje po prostu, nawet jeśli ofiarą jest mężczyzna. To poczucie skrzywdzenia, wściekłość i niedowierzanie powoduje sytuację psychiczną ofiary po fakcie. Nie słyszy się raczej o gwałtach na mężczyznach (o tych popełnionych przez kobiety), ja nigdy nie słyszałam, ale jestem pewna, że takie były. Zgwałcony mężczyzna tym bardziej może się czuć słabo i być wściekły, może nawet nie dopuści tej myśli do siebie. To po prostu rzadko się zdarza, a gdyby taki pan chciał szukać pomocy, to większość osób do których się zwróci popatrzy na niego wielkimi oczyma, bo niby jak to się mogło stać? Otóż mogło.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-06-20, 15:45   

Ja sobie tego nie wyobrażam, wydaje mi się to niemożliwe.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-10, 20:24   

Tak. Wystarczy spojrzeć na definicję gwałtu.

Wikipedia napisa³/a:

ZgwaÅ‚cenie – zmuszenie drugiej osoby do obcowania pÅ‚ciowego, poddania siÄ™ innej czynnoÅ›ci seksualnej lub wykonania takiej czynnoÅ›ci przez jednÄ… lub wiele osób, posÅ‚ugujÄ…cych siÄ™ siÅ‚Ä… fizycznÄ…, przymusem, nadużyciem wÅ‚adzy, podstÄ™pem lub wykorzystujÄ…cych niemożność wyrażenia Å›wiadomej zgody przez danÄ… osobÄ™.

Kobieta może zmusić mężczyznę do czynności seksualnych wbrew jego woli. Słyszałam o takich przypadkach. Co gorsza słyszałam też o przypadkach gwałtu na chłopcach dokonanych przez kobiety. A wydawałoby się, że pedofile to tylko mężczyźni...
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-08-12, 21:45   

Hella napisa³/a:

Kobieta może zmusić mężczyznę do czynności seksualnych wbrew jego woli. Słyszałam o takich przypadkach. Co gorsza słyszałam też o przypadkach gwałtu na chłopcach dokonanych przez kobiety. A wydawałoby się, że pedofile to tylko mężczyźni...


ale jak? musiałby mu stanać, zeby cokolwiek robić, a jak go nie bedzie pociagac to coś to chyba mu nie stanie...
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2014-08-12, 21:54   

KCN napisa³/a:

musiałby mu stanać, zeby cokolwiek robić, a jak go nie bedzie pociagac to coś to chyba mu nie stanie...



Właśnie chciałem napisać, że można perfidnie myśleć o czymś smutnym i utrzymać go w stanie uśpienia. Ale był jakiś taki przypadek jak laska gdzieś kolesia związała i gwałciła i karmiła tylko viagrą. I proszę bardzo - sukces.
Z drugiej strony była fajna, mogła po prostu poprosić
_________________
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-08-12, 22:09   

Można jeszcze tyłem
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-08-12, 22:12   

To ktora chce mnie zgwałcić? Nie złoże doniesienia
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-13, 19:14   

krul umiłowany,sexwisienki patrzcie, każda się rwie do tego :P
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-08-28, 20:34   

W ogromnym uproszczeniu:
feminizm doprowadził do gwałtów na mężczyznach (na podobnej zasadzie jak zwiększona ilość pobić mężczyzn dokonanych przez kobiety).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com